Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Programiranje i Web/grafički dizajn » Potreban WEB MASTER
Potreban WEB MASTER






191
poruka na forumu
31 370



post # 1 | 03.10.2012 , 0:17 AM

Pozzzzz :D e ovako zelim da napravim sajt na foru http://ask.fm
treba mi neki dobar programer koji ce to da uradi a da me ne odere za pare :D
msm za pocetak to ce da bude sajt samo za CG SRB i neke balkanske drzave pa ako sajt zazivi doplatio bi hosting servere itd
Mislim za dobro dobrog Programera to nije problem :) bar za pocetak msl sa ovim zahtevima ja sam dobar sa photoshopom
pa bi uradio graficki deo itd. . .
E pa programeri javite se :D P.S Mojne da me oderete za ke$h :DD











765
poruka na forumu
88 1029



post # 2 | 03.10.2012 , 11:25 AM

Kad radis neki projekat,uvijek gledaj da bude unikatan,orginalan i zanimljiv...zasto bi npr. korisnici iz Srbije i CG isli na tvoj sajt kad ima vec nadaleko poznati ask koji je stabilniji,brzi i 100 puta bolji...dalje,to ti i nije bas lako napraviti...tako ako mislis da ce to da ti neko odradi za neku sitnu lovu grdno se varas :D ima tu dosta posla :)

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me









191
poruka na forumu
31 370



post # 3 | 03.10.2012 , 5:57 PM

Pa ko kaze da ce ask biti brzi bolji stabilniji :DDD ? Nisam rekao isti ask da bude vec na foru aska sa drugim opcijama itd nisi ukapirao a i nmv :D











6
poruka na forumu
1 0



post # 4 | 03.10.2012 , 7:30 PM

Ja bih ti mogao uraditi takav sajt. Ti reci koliko novca ti nije puno. Šta bi sajt trebao da ima i tako dalje :D

Hacker 01









765
poruka na forumu
88 1029



post # 5 | 03.10.2012 , 7:56 PM

Quote (Daywalker007)
Pa ko kaze da ce ask biti brzi bolji stabilniji :DDD ? Nisam rekao isti ask da bude vec na foru aska sa drugim opcijama itd nisi ukapirao a i nmv

nebitno,to opet nije unikatno i orginalno cim je na foru neceg drugoga :)

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me









2
poruka na forumu
0 0



post # 6 | 23.10.2012 , 5:19 PM

Sajt takvog tipa nije tesko odraditi normalno sa mnogo kvalitetnijom grafikom ono je smejurija sto se dizajna tice radim na 99design kao slobodnjak i kada bih nekom tamo ponudio onakvu realizaciju smejao bi mi se u lice i pitao sta radis ti ovde decko idi malo uci pa se javi , licno samo nevidim sta je u tom sajtu toliko posebno ali tvoj izbor realizacija nije nikakav problem

EEE









765
poruka na forumu
88 1029



post # 7 | 29.10.2012 , 10:08 PM

Quote (kiklop99)
Sajt takvog tipa nije tesko odraditi normalno sa mnogo kvalitetnijom grafikom ono je smejurija sto se dizajna tice radim na 99design kao slobodnjak i kada bih nekom tamo ponudio onakvu realizaciju smejao bi mi se u lice i pitao sta radis ti ovde decko idi malo uci pa se javi , licno samo nevidim sta je u tom sajtu toliko posebno ali tvoj izbor realizacija nije nikakav problem


Sta ti mislis da je sve u dizajnu ??? I ako mislis da je ovo lako odraditi onda nemas pojma jedino ako si dobar programer...dalje na ovakvim projektima radi tim ,a ne pojedinac....
Najmanje moras poznavati:
-(X)HTML i CSS;
-PHP ili Phyton ili ASP
-SQL
-Javascript(ukljucujuci AJAX i jQuery)....skoro pa sve :)

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me







Sta da napisem?!
444
poruka na forumu
21 287



post # 8 | 17.11.2012 , 8:37 PM

treba i meni posto neznam oko programiranja nesto a i video sam da nema saj gamemaker.rs na srpskom i da bude slican kao ovaj sajt www.yoyogames.com al na srpskom al da mi napravi free








55
poruka na forumu
35 322



post # 9 | 17.11.2012 , 9:38 PM

Danas je postalo zivo zamaranje programiranjem u PHP, HTML i CSS, fakat gadno, prije nije bilo jer su stranice bile jednostavnije, danas je to ziva multimedija, moj ti je savjet, iskesiraj nekih 25€ za hosting to ti je za godinu, probaj s uniwebhostingom u srbiji, domena .info kosta 1€, tu u cPanelu imas aplikaciju Fantastico, s kojom ces u 3 klika podici sebi recimo Joomlu, a za Joomlu imas milijun dobrih templatea, ako si dobar s Photoshopom kako kazes super, rijesti moze sam sebi sve probleme.








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 10 | 17.11.2012 , 10:05 PM

Quote (LeonHaker)
al da mi napravi free


to nije mali posao tako da sumnjam da ce neko da ti radi free cak i da placas ne bi prosao ispod par stotina eura...

Quote (mariokux)
3 klika podici sebi recimo Joomlu, a za Joomlu imas milijun dobrih templatea, ako si dobar s Photoshopom kako kazes super, rijesti moze sam sebi sve probleme.


joomla je daleko od jednostavnog CMS-a nije dovoljno podici gotov template i eto imas sajt, tu ima mnogo zezanja samo sa osnovnim stvarima u CP da ne spominjemo neke vece izmene ako na to dodamo da je neko teski pocetnik to ti je skoro pa ne izvodljivo..

a retki su slucajevi da neko ima toliku zelju i motivaciji da provede nedelje pa i mesece uceci kako sta funkcionise da bi se bavio s tim, cast izuzetcima :)


Poruku je menjao/la Davor - Subota, 17.11.2012, 10:06 PM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view







our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 11 | 17.11.2012 , 10:20 PM

Belmo-, kako je ask.fm uspeo da se progura pored Formspring-a odjednom??? Nije moguce da nadjes tako lako nesto unikatno a zeljeno i dobro... skoro pa da je nemoguce. Stvar je u tome kako ces prikazati svoj projekat, na koje nacine itd... marketing i ostale gluposti. Razne opcije, pokloni, detalji... npr. sam domen ask.fm je shit zbog tog .FM, nema logike. Pun pogodak bi bio ask.me al' eto, i pored toga su uspeli.

Daywalker007, skoro sam video da je neko trazio njihovu skriptu na nekom forumu i mogu ti reci da je nije lako napraviti ili kupiti za male pare.

I btw... ovde nije stvar do dizajna vec skripte. Dizajn svako moze sklepati danas pomocu toliko dodatnih stvarcica i googla naravno.









765
poruka na forumu
88 1029



post # 12 | 17.11.2012 , 10:49 PM

Quote (mariokux)
Danas je postalo zivo zamaranje programiranjem u PHP, HTML i CSS, fakat gadno, prije nije bilo jer su stranice bile jednostavnije, danas je to ziva multimedija, moj ti je savjet, iskesiraj nekih 25€ za hosting to ti je za godinu, probaj s uniwebhostingom u srbiji, domena .info kosta 1€, tu u cPanelu imas aplikaciju Fantastico, s kojom ces u 3 klika podici sebi recimo Joomlu, a za Joomlu imas milijun dobrih templatea, ako si dobar s Photoshopom kako kazes super, rijesti moze sam sebi sve probleme.

Ako je Joomla jednostavna,onda je sve jednostavno...Nikad komplikovaniji CMS nisam "pokusao" koristiti...Drugo nebi rekao da Joomla ima ovaj plugin :)

Quote (Unique)
Belmo-, kako je ask.fm uspeo da se progura pored Formspring-a odjednom??? Nije moguce da nadjes tako lako nesto unikatno a zeljeno i dobro... skoro pa da je nemoguce. Stvar je u tome kako ces prikazati svoj projekat, na koje nacine itd... marketing i ostale gluposti. Razne opcije, pokloni, detalji... npr. sam domen ask.fm je shit zbog tog .FM, nema logike. Pun pogodak bi bio ask.me al' eto, i pored toga su uspeli.

Ko jos danas gleda domen,osim webmastera ? Niko ....Al' eto i ask je lagano isfurao :)

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me







our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 13 | 18.11.2012 , 0:12 AM

Quote (Belmo-)
Ko jos danas gleda domen,osim webmastera ? Niko ....Al' eto i ask je lagano isfurao


Pa pazi, direktno ga sigurno 95% njih ne gleda, ali indirektno vec da. Treba biti logican domen, lako pamtljiv, upadljiv, da se lako zapamti... hiljadu stvari na koje mnogi kao sto kazes ti, ne obracaju paznju ali im to ipak znaci zapravo.









6
poruka na forumu
0 0



post # 14 | 28.12.2012 , 8:28 PM

ima nesto i u domenu a to nesto diktira i sam Google

Prva strana na Google
Rent a Car Beograd




Forum » Internet » Programiranje i Web/grafički dizajn » Potreban WEB MASTER
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: