Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Programiranje i Web/grafički dizajn » kako zaraditi novac preko web stranice???? (POMOC)
kako zaraditi novac preko web stranice????






647
poruka na forumu
22 461



post # 1 | 29.11.2012 , 4:03 PM

Pozdrav da li mi mozete objasniti kako mogu zaradit novac na web stranici i koliko.











2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 2 | 29.11.2012 , 4:35 PM

Pa mozes jedino ako imas svoju stranu... I preko advertisers.... (reklame) al treba da bude bas poznata strana da bi mogo da zaradis i 100 $ mesecno... lol











2963
poruka na forumu
797 10239



post # 3 | 29.11.2012 , 4:44 PM

Kao sto rece Nidza, o cemu konkretno je rec? Ja sam zaradu na net-u davno batalio jer neba `leba` od toga...

:P









647
poruka na forumu
22 461



post # 4 | 29.11.2012 , 5:31 PM

Pa rječ je o stranici u kojoj bi objavljivao informacije o nadolazecim igricama forum recenzije i et oko toga











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 5 | 29.11.2012 , 6:35 PM

Quote (vedran500)
Pa rječ je o stranici u kojoj bi objavljivao informacije o nadolazecim igricama forum recenzije i et oko toga


ne mozes nista da zaradisod toga zasto sto jednostavno nikog ne zanima i ima more jakih sajtova o tome koji ce uvek da te oteraju na sam kraj google pretrage...

ima vise oblika zarade na netu ( mislim na pravu ne nesto tipa 5-10e mesecno ) al za sve treba mnogo bas mnogo truda i znanja...

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









647
poruka na forumu
22 461



post # 6 | 29.11.2012 , 6:50 PM

Davor, to sto kazes da ce me otjerati na kraj google pretrage nije tacno jer kad kupis hosting i kad imas unikatan naziv stranice onda si na vrhu :D











2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 7 | 29.11.2012 , 7:41 PM

Quote (vedran500)
Davor, to sto kazes da ce me otjerati na kraj google pretrage nije tacno jer kad kupis hosting i kad imas unikatan naziv stranice onda si na vrhu

Pa primer host koji ti kupis kosta 10 eura... lol
Google-ov kosta 300 miliona? :D I plus je poznati lol xD











577
poruka na forumu
548 3795



post # 8 | 29.11.2012 , 9:08 PM

alo nema hljeba bez motike hahaha ! svi bi nesto sjedeci da zarade ccc!

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









647
poruka na forumu
22 461



post # 9 | 29.11.2012 , 9:16 PM

Nikolakuzzz, haaha ok











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 10 | 29.11.2012 , 9:50 PM

Quote (vedran500)
Davor, to sto kazes da ce me otjerati na kraj google pretrage nije tacno jer kad kupis hosting i kad imas unikatan naziv stranice onda si na vrhu


domena i hosting nemaju nikakve veze sa pozicijom na googlu mogu ja sa free hostom i domenom da poderem tvoj sajt sa svim placenim...

daleko da domena nije uopste bitna al mnoge druge stvari su mnogo bitnije...

i naravno znanje koje po tvojoj izjavi gore reko bih da jos nemas tako da pocni prvo da ucis ostalo ce da dodje samo :)

Quote (Adrijana_)
alo nema hljeba bez motike hahaha ! svi bi nesto sjedeci da zarade ccc!


iznenadila bi se veoma, jedino sto i ovo nije za svakoga a o tome koliko truda i vremena treba da ne pricamo :)

sto se tice tema o IZ preporucujem: http://www.webmajstori.net/forum/ i http://www.internetzarada.org

strucni ljudi, uspesni u svom poslu mnoga iskustva i saveti, uspesni i neuspesni projekti sve u svemu sjajna stvar za nekog po zeli da se bavi netom :)


Poruku je menjao/la Davor - Cetvrtak, 29.11.2012, 9:53 PM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 11 | 29.11.2012 , 11:05 PM

Quote (vedran500)
kad kupis hosting i kad imas unikatan naziv stranice onda si na vrhu

vidi, sve to stoji, ali za pare koje ti ocekujes, treba vremena, i vreme da prodje... nemozes tj nikom se jos nije desilo da ja platio hosting, namestio sajt sa dobrim nazivom i poceo zaradjivati milione...
Vreme je ono sto je bitno, i ono je potrebno da prodje da bi se za neki sajt proculo... a pre vremena druze moj, treba ti sati i sati truda da usavrsavas sajt i unapredjujes samog sebe kako bi mogao pomoci svima... kao sto rece Davor, ima takvih sajtova previse, da bi moglo nesto i da se ucini, ali eto, pokusaj... sta da ti kazem...

:P









765
poruka na forumu
88 1029



post # 12 | 30.11.2012 , 0:02 AM

Da bi stranica dobila dobru poziciju na Google mora ili imati dosta posjeta ili da se SEO odradi dobro :)

Quote
alo nema hljeba bez motike hahaha ! svi bi nesto sjedeci da zarade ccc!

Mislis :P Iznenadila bi se kada bi znala kolika se lova moze zaraditi ako imas dobro posjecen sajt :) radi se o vrijednostima 200€+
:)

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me







our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 13 | 30.11.2012 , 0:33 AM

Belmo-, vidis da jedva zna sta je Google (mada verovatno ne zna da ga koristi) a kamoli da zna sta je SEO itd... Ono sto iz samog pocetka napravis radi para, vec u startu je osudjeno na teskoce... jer se baziras na tome samo. Pogotovo ako nemas blage veze sta i kako... tj. nemas iskustva nekih od pre. Al' evo po mojoj nekoj filozofiji mozes napraviti dobru stranicu na dva nacina, jedan kraci i jedan duzi.

1. Imati pocetan kapital, biti punoletan naravno, okruzen bar nekim osnovnim znanjem na internetu. Znati trikove tj. da znas da nadjes ono sto imas u glavi. A posle i da to nesto modifikujes po svojoj volji. A pre toga svega trebas imati samo dobru ideju. Kad napravis to nesto neuobicajno, platis oglasavanje na dobro razmotrenim stranicama. Prikupis za mesec, dva solidnu posetu. Posle toga, fanove recimo na fejsu da obzebedis neku stalnu posetu. I nastavis da ubacujes sadrzaj, sta vec. Zakljucak: Da bi brzo dobio pare, moras ih i imati i rizikovati, nekad manje, nekad vise.

2. Raditi ko konj na nekoj ideji na kojoj vec njih milion ima neke stranice. Toliko raditi u prazno tj. iz nekog zadovoljstva, da prodje godina, dve. Za to vreme nabacis sadrzaja da ni sam ne znas sta sve imas. Pronadjes nacine i obajsnjenja kako da te "zavoli" google, razmenis neke linkove, prikupis fanove. Posle svega toga dolazi poseta a samim tim i mogucnost zarade. Zakljucak: Ako kreces bez icega, sa mozda i besplatnim hostingom, domenom, treba ti sigurno godinu dana da nesto napravis i da to lici na nesto normalno. Posle tek mozes da razmisljas o drugim stvarima.

Kako god, za sve ti je potreban mozak i snalazljivost. Da ne pricamo o kontaktima koji cete uvesti u neki svet zarade.
I hteo bih da napomonem, da se za ovaj drugi nacin, obicno prave stranice koje nisu "legalne" i koje nece da prihvati google (Za googleads). Samim tim propada vam jedan od nacina da zaradite najvise pare takoreci. Najprostije objasnjenje za to je sledece: Napraviti besplatno stranicu na koju nameravate da privucecete masu ljudi a da ona pritom ima ono sto ljude zanima (Download itd...) i nije toliko tesko ali da ona bude i legalna pored toga, jeste itekako. A kada ne biste imali download itd a ni ulaganja u marketing, ne biste se nikad proculi niti nasli na googlu.

Dakle, ja sam za prvi nacin. Toliko od mene, poz. :)

I da, posle svega, kada steknete neki promet vec, preporucujem forum http://www.internetzarada.org ako vec sami ne znate sta da probate.









647
poruka na forumu
22 461



post # 14 | 30.11.2012 , 5:20 PM

Unique, Hvala na savjetu.Upravu si ja nisam bas najbolji oko toga tj ne razumijem se puno pa zato i trazim pomoc.Do kraja ove sedmice mi treba bit gotov sajt sa free hostingom pa ja sam mislio prvo radit na njemu tj objavljivat prvih mjesec dana i onda kupit hosting pa malo kasnije i domenu, al neznam tacno kako i gdje mogu reklamirat sajt i zaradit na njemu.Ali to cu vremenom svatit nadam se :D











6
poruka na forumu
0 0



post # 15 | 28.12.2012 , 8:23 PM

nema lake i brze zarade ali ako sto napisa Unique postoje neke proverene metode, tehnike, postupci, kako god. ipak, bez kreativnosti vise nije dovoljno samo rmbaciti i biti kvantitativan ejr je takvih koliko hoces ... jednostavno, mora se imati nesto svoje, dovoljno viralno i da traje...

Prva strana na Google
Rent a Car Beograd




Forum » Internet » Programiranje i Web/grafički dizajn » kako zaraditi novac preko web stranice???? (POMOC)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: