Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Programiranje i Web/grafički dizajn » Pomoc oko Embedovanja nekog sajta na moj sajt (Help)
Pomoc oko Embedovanja nekog sajta na moj sajt






191
poruka na forumu
31 370



post # 1 | 02.01.2013 , 0:07 AM

Ako neko moze da mi pomogne tj objasni kako da embedujem 1 stranicu nekog sajta na moj sajt ,radio sam kao xD iframe al on mi ceo sajt embeduje
zelim da IZgleda ovako kad embedujem http://u.to/aOW4Ag IL BAR OVAKO http://u.to/3_W4Ag

A NE OVAKO http://u.to/j_W4Ag


Poruku je menjao/la DaYwAlKeR - Sreda, 02.01.2013, 0:14 AM











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 2 | 02.01.2013 , 0:20 AM

pa kakve bi ti koristi imao i da moze da se to izvede kad bi se nakon bilo kojeg klika korisnik preusmeravao na taj originalni sajt posto embedovanje je u stvari uzimanje sa 2 sajta i naravno da ce sve u tom embede kodu da vodi na taj sajt...

zar je moguce da toliko patite da imate ( mislim na veci broj ljudi ) sajtove pa makar preusmeravali na tudji sajt a niko nece da odvoji samo sat vremena dnevno na ucenje osnovnih stvari uzid


Poruku je menjao/la Davor - Sreda, 02.01.2013, 0:22 AM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









191
poruka na forumu
31 370



post # 3 | 02.01.2013 , 0:23 AM

(Davor)
zar je moguce da toliko patite da imate ( mislim na veci broj ljudi ) sajtove pa makar preusmeravali na tudji sajt a niko nece da odvoji samo sat vremena dnevno na ucenje osnovnih stvari

Ti znas da da ja patim za vecim brojem ljudi ? ma vazi brt.
Nemas pojma zasto mi to treba tako da ne govori o necemo sto ne znas. ;)


Poruku je menjao/la DaYwAlKeR - Sreda, 02.01.2013, 0:28 AM











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 4 | 02.01.2013 , 0:33 AM

(DaYwAlKeR)
patim za vecim brojem ljudi


mislio sam na vise vas sto pokusavaju isto bez ikakve zelje za ucenjem i imalo truda ( po principu mrsko mi aj ti ) a ne veci broj korisnika :)

pa ne treba imati neki mozak da se skonta za sta ti treba a vec sam ti reko i da uradis to cim neko dodje kod tebe i klikne na pretragu odvesce ga na originalni sajt tako da za sta god da treba samo ces da dajes free rekalmu tom sajtu s kojega uzimas sto u stvari i jeste cela svrha embede koda ( davanje reklame sajtu sa kojega se povlaci embede code )....

al u svakom slucaju pokusaj pa ces da vidis...


Poruku je menjao/la Davor - Sreda, 02.01.2013, 0:34 AM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









191
poruka na forumu
31 370



post # 5 | 02.01.2013 , 0:37 AM

(Davor)
mislio sam na vise vas sto pokusavaju isto bez ikakve zelje za ucenjem i imalo truda ( po principu mrsko mi aj ti ) a ne vec broj korisnika

pa ne treba imati neki mozak da se skonta za sta ti treba a vec sam ti reko i da uradis to cim neko dodje kod tebe i klikne na pretragu odvesce ga na originalni sajt tako da za sta god da treba samo ces da dajes free rekalmu tom sajtu s kojega uzimas sto u stvari i jeste cela svrha embede koda ( davanje reklame sajtu sa kojega se povlaci embede code )....

al u svakom slucaju pokusaj pa ces da vidis...


ma da skontao sam mrsko mi bilo da editujem comment

pa i treba da bude reklama tj zelim da stavim neke njihove stranice radim aplikaciju za takmicenje za taj sajt u app meni ima modul WEB VIEW tj da dodas u app website a ja zelim da uradim da BUtton AUTA vodi na AUTA STRANICU a ne kad kliknes na dugme auta da vidis i ostale :) tj kamioni itd :D











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 6 | 02.01.2013 , 0:41 AM

DaYwAlKeR, ako hoces da radis aplikaciju tek je to problem jer je to registrovana poslovna firma ne neki fun sajt ko EC sto povlaci neka pitanja o autorskim pravima i oglasavanju znaci mozes da najebes ako odradis to bez njihove saglasnosti..

i to shvati veoma ozbiljno jer mnogi od vas misle to su zajebancije, ne moze meni da se to desi itd a niste svesni koliko gresite da ne nabrajam primere za koje znam a koliko ih jos ima... :)

sad ako taj sajt organizuje takmicenje onda zavisi preko cega radis aplikaciju al koliko ja znam o tome ne radi se o embede kodovima vec trebas da je radis deo po deo i imas opcije da dodas link, sliku gde da vodi posle klika itd ( ako radis preko nekoga programa za to )... :)


Poruku je menjao/la Davor - Sreda, 02.01.2013, 0:43 AM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









191
poruka na forumu
31 370



post # 7 | 02.01.2013 , 0:50 AM

(Davor)
DaYwAlKeR, ako hoces da radis aplikaciju tek je to problem jer je to registrovana poslovna firma ne neki fun sajt ko EC sto povlaci neka pitanja o autorskim pravima i oglasavanju znaci mozes da najebes ako odradis to bez njihove saglasnosti..

i to shvati veoma ozbiljno jer mnogi od vas misle to su zajebancije, ne moze meni da se to desi itd a niste svesni koliko gresite da ne nabrajam primere za koje znam a koliko ih jos ima...

Ne brini ti za autorska prava :) reci mi jel rijesivo ovo ikako :) ?

Added (01 Jan 2013, 11:50 PM)
---------------------------------------------

(Davor)
sad ako taj sajt organizuje takmicenje onda zavisi preko cega radis aplikaciju al koliko ja znam o tome ne radi se o embede kodovima vec trebas da je radis deo po deo i imas opcije da dodas link, sliku gde da vodi posle klika itd ( ako radis preko nekoga programa za to )


Pa to je problem ovo je online program i veoma je ogranicen. . . .











765
poruka na forumu
88 1029



post # 8 | 02.01.2013 , 12:19 PM


<iframe src="link-do-sajta" frameborder="0" width="zadaj-sirinu" height="zadaj_visinu" scrolling="no"></iframe>


A da neko embeduje sajt sa time se jos nisam susretao,jer koliko sam upucen embeduju se sam flash fajlovi (.swf) :)

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me









191
poruka na forumu
31 370



post # 9 | 02.01.2013 , 12:37 PM

(Belmo-)
<iframe src="link-do-sajta" frameborder="0" width="zadaj-sirinu" height="zadaj_visinu" scrolling="no"></iframe>


probao sam to i on mi ceo sajt prikaci iako sam npr dodao link www.blabla.com/automobili on prikaci tako na mom sajtu al se vidi ceo sajt :) imaju gore slike :)


Poruku je menjao/la DaYwAlKeR - Sreda, 02.01.2013, 1:47 PM





Forum » Internet » Programiranje i Web/grafički dizajn » Pomoc oko Embedovanja nekog sajta na moj sajt (Help)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: