Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Programiranje i Web/grafički dizajn » Sajtovi za onlajn zarada
Sajtovi za onlajn zarada






794
poruka na forumu
26 570



post # 1 | 13.04.2013 , 8:24 PM

Ovako od pred 6 meseca sam poceo izucavat html,css a sad ucim php obradio sam jedan sajt sa ucoza ali polako mislim da se prebacim na wordpress e sad problem su mi pare nemam za domen a ne pa da razmishljam za host jer mozete da mi preporucite neku stranu da bi zaradio novac da pokriem te troskove.Inace  ovako uzalud ce mi poginut znanje pokushao sam da zaradim novac na nekoliko nacina al ne ide,moi nece da mi daju pare.
Molim vas pomazete mi.











621
poruka na forumu
382 3516



post # 2 | 13.04.2013 , 8:41 PM

Quote (Badboy)
Ovako od pred 6 meseca sam poceo izucavat html,css a sad ucim php obradio sam jedan sajt sa ucoza ali polako mislim da se prebacim na wordpress e sad problem su mi pare nemam za domen a ne pa da razmishljam za host jer mozete da mi preporucite neku stranu da bi zaradio novac da pokriem te troskove.Inace  ovako uzalud ce mi poginut znanje pokushao sam da zaradim novac na nekoliko nacina al ne ide,moi nece da mi daju pare. Molim vas pomazete mi.

Ne mozes da skupis 10-12 dolara?

Ako ides u skolu , sigurno dobijas nesto para za uzinu hehe pa stedi.

A domen ti kosta 10 dolara godisnje a pre ces skupiti ako stedis nego sto ces raditi nesto online a verovatno neces uspeti zaraditi nista mesecima ili cak godinu dana.

Pitaj bez pitanja da li smes nesto da me pitas :)









765
poruka na forumu
88 1029



post # 3 | 13.04.2013 , 8:48 PM

Imas free hostove i free domene a posto zelis izucavati WP imas i localhost XAMPP ili Wamp :)

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me









794
poruka na forumu
26 570



post # 4 | 13.04.2013 , 8:58 PM

Infinity, hvala za predlog. Da ti kazem pravo vec sam poceo i zahtedio sam 300 dinara ali to su dinara a meni treba dolara za da platim domen. Uredu oticu na neku domasnu host stranu koja prodaje nacionalnii domeni ali host ako ovako shtedim trebace mi jos naj manje 3 meseca pa i vise da zashtedim da platim.
Posle sta ce mo kad dodje sledeca godina opet se treba platiti opet shtednja.
Zato bi hteo da zaradim na netu kad bi moglo ,inace sta bi ti zastedio sa 50 makedonski dinara.











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 5 | 13.04.2013 , 9:01 PM

ne treba ti cak ni 10-12$ eto kad budes mislio da uzimas javi se dacu ti promo kod koje dobijam za domene na goddady .com domeni za 3-5$ ako toliko nemas onda ne treba ni da se cimas s ovim mislim to su 2 flase soka ili 1-2 kutije cigara nije sad neka velika cifra :)

btw: ova ponuda vazi samo za ne warez sajtove posto goddady ima strogu politiku o tome :)


Poruku je menjao/la Davor - Subota, 13.04.2013, 9:04 PM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









794
poruka na forumu
26 570



post # 6 | 13.04.2013 , 9:04 PM

Belmo-, pitao sam za to na web-saveti ali su mi reki da ni su najbezbednij free-hostovi jer mi mozes objasnit tija localhostovi.

Added (13.04.2013, 9:04 PM)
---------------------------------------------
Davor, ako oces da spodelis te akcije samnom da bi uzeo ja cu da stedim intezivno ovom periodu da bi mogao uzeti.












3239
poruka na forumu
372 2298



post # 7 | 13.04.2013 , 9:11 PM

Badboy, ja sa se malo izleteo pa sam zaboravio da te napomenem da je to strana firma i placa se preko kartica koje verovatno nemas osim ako ti tvoji ne daju..

Ima takodje gde moze da se placa preko drugih stvari ali ne mozes nigde preko poste ili banke osim ako ne uzimas u svojoj drzavi, sad ako se ne varam mislim da si iz Makedonije a ne znam tamo koja firma ima za to..

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









794
poruka na forumu
26 570



post # 8 | 13.04.2013 , 9:18 PM

Davor, upoznao sam se sa tome evo neke



To su iz Makedonije
Da tacno iz Makedonije sam i znam da se toplaca preko kartica i zato sam pitao za onlajn zaradu ako bi zaradio prebacio bi gi preko payza i ondak bi platio.











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 9 | 13.04.2013 , 9:22 PM

Badboy, tesko je to kao sto ti je Infinity reko zaraditi online posebno s onim reklamam sto se klikcu itd, moj ti je savet uzmi kod neke domace firme i platis preko poste a posle ako se sajt probije i krene lako ces preci na neku bolju firmu ako ne budes bio zadovoljan tu :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









794
poruka na forumu
26 570



post # 10 | 13.04.2013 , 9:25 PM

Davor, uredu ondak se prebacuje na stednju 100 procentnu hvala na iskrenim postovima i na to sto neste zanemarili temu nego ste pokusali da mi pomozete .
Hvala !!!











765
poruka na forumu
88 1029



post # 11 | 13.04.2013 , 9:55 PM

well,

localhost  tj. XAMPPje softver koji se instalira na tvoj komp i dobijas sve opcije kao na hostu,ne bas sve nemas cpanel ali imas najvaznije appache,PHP,MySQL sto ti je potrebno za WP,a za WP ti treba neki server koji podrzava PHP I mysql .

Znaci preko tog programa mozes uciti,izradjivati razne PHP skripte (narano ako znas PHP),koristiti wp idt. :)

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me



Forum » Internet » Programiranje i Web/grafički dizajn » Sajtovi za onlajn zarada
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: