Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Programiranje i Web/grafički dizajn » web stranica
web stranica






765
poruka na forumu
88 1029



post # 1 | 20.02.2012 , 8:24 PM

Pozdrav.
Imam web stranicu postavljena je na host i radi sve Ok.Ali kada ocu da objavim link stranice na FB,i sada kada postavim link ona slika sto se pojavi ,dali se moze to promjenutii ??
:) :P :D

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me









105
poruka na forumu
4 45



post # 2 | 20.02.2012 , 8:55 PM

Msm da moze Al ja nzm kako :D

ZVEZDA MI JE SVE <3
DS89










58
poruka na forumu
3 56



post # 3 | 20.02.2012 , 8:56 PM

Pojavi se slika koju imas na web sajtu.. i fb kada stavis link da delis..on stavlja slike sa sajta..ta slika se jedino moze promeniti ako promenis sliku na sajtu..Nadam se da sam ti objasnio :)








765
poruka na forumu
88 1029



post # 4 | 20.02.2012 , 9:37 PM

Quote (Dares994)
Pojavi se slika koju imas na web sajtu.. i fb kada stavis link da delis..on stavlja slike sa sajta..ta slika se jedino moze promeniti ako promenis sliku na sajtu..Nadam se da sam ti objasnio

Postavi mi sliku od menija kada link od web stranice postavim na fb,ja bi zelio da postavim logo od te organizacije sto sam im pravioo stranicu nadam se da kontass :)

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me









58
poruka na forumu
3 56



post # 5 | 20.02.2012 , 9:52 PM

pa postavis logo organizacije na njihov sajt..pa kad stavis link na fb..bice i logo organizacije.. :)








39
poruka na forumu
2 131



post # 6 | 22.04.2012 , 2:56 AM

Ako na tom linku koji šeruješ na facebook ima više slika od jedne onda možeš podeliti fotografiju koja ti odgovara tako što imaš strelicu za menjanje fotografije koja će biti linkovana.
Druga opcija je ubaciti pre taga sledeći kod
Code
<meta property="og:image" content="LINK SLIKE KOJI ŽELIŠ"/>
<meta property="og:title" content="TEKST KOJI ŽELIŠ"/>

Ljudi kažu da ne znaš šta imaš, dok to ne izgubiš. Ustvari, istina je da si znao šta si imao, samo ti nije ni palo na pamet da ga možeš izgubiti.



Forum » Internet » Programiranje i Web/grafički dizajn » web stranica
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: