Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Programiranje i Web/grafički dizajn » FB SIGURNOSNA PROVERA (sigurnosni kod)
FB SIGURNOSNA PROVERA






2670
poruka na forumu
288 3086



post # 1 | 22.02.2012 , 7:47 AM

Znate ono kad podelite neki link sajta na fb-u i sad da bi se lik objavio, mora da se unese onaj glupi sigurnosni kod, il kako se vec zove...

Epa mene to izludjuje, nekad uopste nmg. ni da procitam sta pise, pa onda posle desetog puta provalim sta pise. . . Elem na vecini sajtova kad objavljujem lik, kao napr. sa ec-a mi se ne pojavljuje, ali napr. na sajtovima sa ucoz.com pod domenima mi se obavezno pojavi. . .

Pitanje: da li to moze nekako da se izbegne?

ranije je postojala opcija na fb-u "Registruj svoj sajt" i onda se tu ubaci adresa sajta i jos neki podaci i onda je kao vas sajt reg. na fb. i onda valjda kad se objavljuje neki link sa tog sajta fb ne trazi sigurnosnu proweru. . . medjutim ta opcija vise nema, ili je ja bar nmg. nadjem ... mada nzm ni da li ta reg. bas za to sluzi. . . jer ima ona reg. za integraciju fb-a na svoj sajt a ima i ona za reg. aplikacija, medjutim to je sad swe spojeno, uopste se nmg. snadjem!











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 2 | 22.02.2012 , 8:49 AM

zbog necega sajtovi sa ucoz domenom imaju problem sa povezivanjem sa fb i to svaki, ja sam svoj resio kad sam platio domen sada mislim da za tvoj problem nema resenja jer se secam tema sa ucoz foruma i sunny je rekla da ne uticu na to i da je najbolje resenje da se uzme placeni domen :)

takodje ako je sajt relativno nov uvek u pocetku trebaju ti kodovi :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









621
poruka na forumu
382 3516



post # 3 | 22.02.2012 , 1:08 PM

Zato sto je FB security oznacio ucoz kao spam :)

Pitaj bez pitanja da li smes nesto da me pitas :)









2670
poruka na forumu
288 3086



post # 4 | 22.02.2012 , 2:37 PM

@Davor, pa ono jest' to predpostavio sam!

@Infinity , toga sam se i plasio :(

a fora je sto je to ranije bilo normalno, od kad je ovaj timeline sve ziwo me zeza!











765
poruka na forumu
88 1029



post # 5 | 22.02.2012 , 10:37 PM

ja imam isto na svoj sajt i isto treba kucati taj glupii kod,,,al ja sam platiooo svoju domenu i opett dolaziii :)))

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me









2670
poruka na forumu
288 3086



post # 6 | 26.02.2012 , 8:28 PM

@Belmo, ma nije to do domena, siguran sam da ta registracija na fb-u ima znacajnu ulogu. . . samo sto ja uopste nmg. da nadjem gde je ta opcija za reg. ranije, pre timelina se nalazila u onom programerskom delu, medjutim nema je vise, samo ima reg. za aplikacije. :(





Forum » Internet » Programiranje i Web/grafički dizajn » FB SIGURNOSNA PROVERA (sigurnosni kod)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: