Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Programiranje i Web/grafički dizajn » Adobe After Effects CS4-pomoć
Adobe After Effects CS4-pomoć






904
poruka na forumu
96 378



post # 1 | 02.03.2012 , 3:48 AM

Neznam da li je ovaj program prevelik zalogaj za mene, ali pokusacu da se snadjem s nim.
Program imam vec jedno nedelju dana... Sve sto sam videla na Youtube-u je extra. Efekti su strava :D
Ima i gomile nejasnih tutorijala.

Treba mi pomoc oko pravljenja videa. Tipa kao neki uvod pa onda slike i video, muzika. Pokusavam i pokusavam i vec danima pokusavam nemogu da mrdnem od pocetka.

Ima i gomila vec uradjienih uvoda ali kad ih skinem ja nema te plugin-ove koji su potrebni za taj intro, a u tim uvodima treba samo titlovi da se promene.

Ako neko radi sa ovim programom nek mi ukratko pojasni sta mi treba kako bih mogla da skinek te uvode koji ce raditi, jer kad taj uvod koji zelim ubacim u AE pise da mi nesto nedostaje...

Hvala unapred cao


Ovako nesto...















15
poruka na forumu
0 0



post # 2 | 17.08.2012 , 9:35 AM

Ovako prvo sto ti treba je da odes na sajt http://www.videocopilot.net/ posto oni prave Pleg-ing za ovaj program na satu imas i ojasnjenja kako praciti video snimke a posto se Pleg-ing placaju odes na kickass ili PirateBay i nadjes besplatbu verziju sa crekom to je to guglaj malo trazi po youtube a program kao program je veoma dobar za pravljenje intro trazi po youtube kako praviti intro na Adobe After Effects ali i pored ovog programa mozes koristiti i Sony Vegas 9,10,11 sve zavisi koj komp imas i on je za profesionalnu obradu video snimaka malo sam preterao sa pisanjem ali se nadam da sam ti pomogo ako ti nesto nije jasno samo mi ostavi poruku i u najkracem mogucem roku cu pokusati da ti odgovorim pozzzz








978
poruka na forumu
107 1318



post # 3 | 17.08.2012 , 10:06 AM

sandra1000,
Sandra, prvo uhvatila si veliki zalogaj, drugo trebalo bi da se snalazis u Tracking dijelu, a znam da to neces moze ni za 2 godine, iskreno.
Trece tutorijali oko intra i trackinga su uglavnom za iskusne, tako da nije ni cudo sto se ne snalazis.
Cestvrto, mozes da skines vec gotov snimljen intro projekt ali ni to ti nece mnogo pomoc, opet ces se izgubit.
Peto i najvaznije treba ti jak komp, mnogo jak jer u suprotnom to neces moc izrendat, skoro sam radio intro Amiru95, ponudio bih se i tebi, ali stvarno nemam vremena za to sada :)

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...




Forum » Internet » Programiranje i Web/grafički dizajn » Adobe After Effects CS4-pomoć
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: