Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Programiranje i Web/grafički dizajn » Kako napraviti web sajt (besplatno)
Kako napraviti web sajt






15
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 02.05.2012 , 11:01 AM

Svi koji bi da prave web sajt a neznaju kako evo ovako postoje dva nacina

1.na ovaj nacin sajt pravite preko Ds5 ili htlm koda koj kad zavrsite nadjete hosting ili svog internet provajdera ( KBC net, MTS,VIP,) sve zavisi koj internet imate i njima odnesete ono sto ste napravili i oni vam za cenu od 2k postave na net i daju vam paket preko koga vi uredjujete sajt i koj placate godisnje od 2k pa navise...
2.Drugi nacin je laksi i jos je za dzabe odete na ovaj sajt http://www.webs.com/ i preko njega pravite svoj sopstveni sajt To je laksi nacin ali ipak ima nesto preko tog sajta vi koristite njihov potpis npr www.srbija.webs.com dok bi kad bi platio oko 2k bilo www.srbija.com ali sve jedn bolji je 2 nacin imas saj i nemoras ga placati ...








765
poruka na forumu
88 1029



post # 2 | 02.05.2012 , 11:06 AM

bez uvrede sta si ti sada ovdje objasnio,treba doc do tog djela kad trazis host i domen to je najlakse pozz

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 3 | 02.05.2012 , 11:07 AM

To sto napravis tamo nije ni prislo sajtu samo tako izgleda, a nikako ne preporucujem taj webs, wix i ostale flash klijente, flash i google ne idu zajedno :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









15
poruka na forumu
0 0



post # 4 | 02.05.2012 , 11:07 AM

Brate ali ima neko ko nebi da placa host pa moze da napravi besplatno...








765
poruka na forumu
88 1029



post # 5 | 02.05.2012 , 11:51 AM

Quote (BackTrack5)
Brate ali ima neko ko nebi da placa host pa moze da napravi besplatno...

pa mozes ti napravit sajt u DW ,ili instalirati wordpress samo nadjes free host a najbolji je 000webhost ja sam ga poceo koristiti,a to wix,webs to su cista sr**a to meni i ne lici na web stranicu :D

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me









256
poruka na forumu
3 109



post # 6 | 02.05.2012 , 12:19 PM

ja ipak idem na html. ako neko hoce da hostuje neka hostuje to se mene ne tice

We Are Changing Future Forever!









1
poruka na forumu
0 0



post # 7 | 18.07.2013 , 5:15 PM

imate na www.webexrpess.rs besplatne sajtove ili ako hoàeè moùeè i da registrujeè domen pa da sakaòiè besplatan sajt na domen...








2
poruka na forumu
0 0



post # 8 | 18.07.2013 , 7:16 PM

Pozdrav svima
potrebna mi je pomoc za test .ja sam je napravio i koristio NorthWind i visual studio 2010 i SQL 2008
ali stalno mi pokazuje da ima greska u kodu
Moze li neko da mi pomogne sa ovom aplikaciom

Hvala vam puno na vasem vremenu

Trebam da napravim web aplikaciju
Poslodavac želi da mu napravite sajt za njegovu firmu i dostavio Vam je listu rešenja koju želi da njegov sajt ima:

    Vaš poslodavac želi Web Application projekat.
    Na svakoj strani treba da bude ista pozadina: plave boje sa logoom firme u desnom uglu.
    Font teksta na svim stranicama treba da bude Verdana.
    Potrebno je da svaka strana sajta ima meni sa tabovima: Home, O nama, Baza (koji će imati dva podtaba: Proizvodi, Klijenti), od kojih će svaki od ovih tabova referisati na istoimene stranice. Meni treba da bude postavljen horizontalno.
    Na Home strani nalazi se login. Korisnici se konektuju sa interneta (ne koristi se Windows autentifikacija).
    Na strani O nama, nalaze se informacije o firmi.
    Na strani Baza, nalazi se tabela u kojoj su prikazane sve porudžbine.
    U podtabovima taba Baza, nalaze se Proizvodi i Kljienti. Proizvodi sadrže tabelu sa svim proizvodima koje firma pruža, a Klijenti tabelu sa svim registrovanim klijentima. Tabele u kojem će biti prikazane ove informacije, neka budu u boji – šarene (potrebno je koristiti neke ugrađene templejte).
    Napravite dve grupe klijenata, na osnovu kojih će se razmatrati pristupnost stranama. Grupe: Administratori i Zaposleni. Administratori će imati pristup svim stranama, a Zaposleni neće imati pristup stranici Klijenti.






Sta da napisem?!
444
poruka na forumu
21 287



post # 9 | 19.07.2013 , 11:57 AM

koristite uCoz ,za mene je najlaksi i najjednostavniiji.








2
poruka na forumu
0 0



post # 10 | 19.07.2013 , 1:36 PM

Da ali profesorka zeli da ga napravim u Microsoft Visual Studio 2010 ili u Microsoft Visual Web Developer 2010 Express koistio sam NorthWind
treba mi  jednostavna Web Application projekat.samo da prodjem kod nje da mogu da radim sa drugim aplikacijama
jer svaki put kada posaljem test ona mi odbije






Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 11 | 20.07.2013 , 6:39 PM

Quote (LeonHaker)
koristite uCoz ,za mene je najlaksi i najjednostavniiji.
Tacno. Skoro svi mi koji smo komentarisali ovaj post imamo sajtove pravljene na ucoz-u. I sam ec je na ucoz. Ucite od najboljih ;) pozz

ED0 5




Forum » Internet » Programiranje i Web/grafički dizajn » Kako napraviti web sajt (besplatno)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: