Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Zanimljivi sajtovi » Intenet zarada- zavalite se u fotelju i zaradite (jako jednostavan nacin zarade novca,uz samo mali trud)
Intenet zarada- zavalite se u fotelju i zaradite






3
poruka na forumu
1 0



post # 1 | 27.12.2015 , 11:11 PM

E ovako,bicu sto kraci mogu.....
Bukvalno do pre neki dan nisam verovao da ovo sajtovi po intenetima koji nude odredjenu zaradu mogu biti istiniti dok moj rodjak,inace nezaposleni otac maloletne cerke nije pokazao nesto neverovatno....u pitanju je sajt Trafficmoonsoon.... https://trafficmonsoon.com/?ref=nenadkv .....Inace sajt se bavi internet reklamiranjem,i sve sto treba jeste da udjete na sajt,izadju vam reklame koje morate da odgledate(NE MORATE,bitno je samo da otvorite) sacekate 20-tak sekundi i novac je vas....Zvuci jednostavno zar ne???Kad sam pomenuo trud,najvise sam se odnosio na to da sami mozete da zarradite,al uz pomoc sto vise ljudi,vasa zarada raste koliko i zarada koju je osoba koju ste registrovali na vas odradila gledanje reklama,a zarada moze da bude itekako velika,za nase prostore jako solidna :).......Ovaj sajt postoji od Oktobra prosle godine i dostigao je neverovatan uspeh sa preko 2 miliona aktivnih clanova.....Dakle uspeh je zagarantovan,samo ako vi sami ovo ozbiljno shvatite....Idealna stvar da osvezite vas kucni budzet.......Sve sto treba  jeste registrovati se na ovaj link https://trafficmonsoon.com/?ref=nenadkv i krenite u akciju :)
Ko zeli dodatna objasnjenja,nek mi se javi u inbox da mu dam svoj kontakt da se cujemo....Pozzz i srecno


Poruku je menjao/la Fatality_F@NTOM - Nedelja, 27.12.2015, 11:35 PM






ja
1
poruka na forumu
0 0



post # 2 | 02.03.2016 , 2:42 AM

Uz ovu metodu se moze nesto zaradit radi se o sigurno kladjenje


Forum » Internet » Zanimljivi sajtovi » Intenet zarada- zavalite se u fotelju i zaradite (jako jednostavan nacin zarade novca,uz samo mali trud)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: