Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Oglasi » Prodajem » Kako zaraditi na netu i Kako zaraditi novac na internetu (Najbolji posao 21 veka!)
Kako zaraditi na netu i Kako zaraditi novac na internetu




Srbija
1
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 06.02.2016 , 6:10 PM

Zelite li biti u timu koji ce Vam pokazati
korak po korak kako zaraditi novac?
Na pravom ste mjestu! Javite se odmah za info!
http://zaradaonline.STIFORPRS.com
Email: zaradakontakt@gmail.com


Fajlovi: 0631768.jpg (55.5 Kb)
Petar Trkulja







Prodavac
6
poruka na forumu
0 0



post # 2 | 22.09.2016 , 11:37 PM

Kontam da svako ima pravo da da oglas,ali moje iskustvo sa online zaradom ukratko

Drugarica moje tetke mi je pricala bajku o tome kako covek zaradjuje preko neta.

Posto nisam imao posao,predlozila mi je da mu se javim.

Javio sam mu se.

Poslao mi je link na koji je svaka osoba na svetu koja ima net bar jednom naletela 'kako zaraditi lako'

Pogledao sam link i film koji je isao uz njega.Da ne bude da nisam.

Da bih se registrovao na njihovom sajtu i poceo sa zaradom,trebao sam da uplatim pare.20 eura da budem tacan.

Uplatio sam.Da ne bude da nisam zainteresovan,iako sam znao da od toga nema nista.

Nakon uplate sam dobio kratko i jasno'(ugrubo prevedeno) Posao ti je da smaras ljude na fb ali na pm.Da im saljes copy paste sledeceg.(i svako ko se registruje,tebi ide od njegovih uplacenih 20 eura 0.50 euro centi)

Kako zaraditi novac lako i jednostavno od kuce.Mesecno i do 4.000 eura.

Reg. se samo za 20 eura,i ceo vas svet ce da se promeni.Vi nama pare,a mi vama guide u kojem stoji sledece

;svaka osoba koja se registruje vasim linkom koji ste poslali,i svakih 10 osoba kojih se registruje linkom te osobe,vama ide po jedan euro.

Znaci,da bih zaradio onoliko koliko ti scameri reklamiraju i lazu da zaradjuju,mesecno treba da mi se registruje 100.000 ljudi.Ma ha ha ...

Nema lake pare,kada ljudi shvate to,svet ce mnogo bolje mesto biti.

Isto kao "bogatasi' koji drze seminare 'kako zaraditi milione' a voze jugica,i naplacuju ulaz na seminar po 1 euro...


Poruku je menjao/la Aztex - Cetvrtak, 22.09.2016, 11:39 PM


Forum » Oglasi » Prodajem » Kako zaraditi na netu i Kako zaraditi novac na internetu (Najbolji posao 21 veka!)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: