Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Moj Sajt » lajkovibalkan
lajkovibalkan






101
poruka na forumu
218 546



post # 1 | 17.02.2013 , 1:26 PM

LINK2

Pozdrav
Juče sam pustio u rad sajt na kome možete dobijati isključivo NAŠE lajkove,fanove,pratioce,preglede na YT i sve što je ponuđeno na sajtu . Kad kažem "naše" mislim i na komšijske zemlje .
Sajt je još uvek na probnom radu ali sam vrlo zadovoljan kako se pokazao i koliko je interesovanje za ovakvim sajtom kod nas :)

Voleo bih da čujem vaše mišljenje ?

EDIT:

Samo za članove ECa !!
Svaki član ExtraCafe-a koji mi se javi u inbox sa željom da dobije VIPa na sajtu,dobiće ga besplatno u trajanju od 1 mesec !


Poruku je menjao/la BojanMLD - Ponedeljak, 18.02.2013, 10:19 PM

Obrali smo bostan jer rodila nam njiva, do guše u govnima al se ipak pliva, bez plate i penzija isto ko i s njima,živimo od muzike samo da se svira, fudbal je na ulici kamen je stativa i pivo iz dragstora da bude nam gotiva, u društvu mnogo lakše je kad probleme imaš.....!










87
poruka na forumu
6 45



post # 2 | 17.02.2013 , 6:49 PM

sad svi prave ovakve sajtove i to sa istim temama,domen je .tk tako da moja ocjena 5/10 :)

ЖИВЕО РАТКО МЛАДИЋ !







Sta da napisem?!
444
poruka na forumu
21 287



post # 3 | 17.02.2013 , 7:58 PM

ako ides vec na free domen onda nadji neki boji a inace ocena 5/10








136
poruka na forumu
1 133



post # 4 | 17.02.2013 , 8:16 PM

U pravilima piše ''Sajt mora imati PLAĆEN DOMEN'',a tvoj DOMEN je besplatan :)











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 5 | 17.02.2013 , 8:50 PM

De pustite coveka pola sajtova u ovoj sekciji ima .me domen koji je takodje besplatan...

Sto se sajta tice pogledaj sliku:

http://prntscr.com/t4af7

znaci logo sajta treba da se uklopi u liniju i boje takodje da se uklope ovako je nejednako, takodje footer ( donji deo ) ti je previse dignut...

Sto se ideje tice ima vec mnogo sajtova iste tematike kod nas i oni jako slabo posluju uglavnom se medjusobno nabijaju lajkovi... :)

ja sam licno uvek bio sa prave fanove ili subove nego ovako napucane posto bolje ti 1000 njih koje zanima tvoj sadrzaj nego 5000 botova :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









101
poruka na forumu
218 546



post # 6 | 18.02.2013 , 0:49 AM

Ja ne znam ni za jedan sličan sajt u našem regionu :)
I ako vam nije problem pošaljite mi link da vidim takve sajtove...
Domen je besplatan zato što sam ga juče pustio u probni rad a danas je nedelja i ne mogu uplatiti za domen.
Sajt za jedan dan ima 355 registrovanih a za ostale detalje vam neću pričati jer to možete i lično proveriti jer svaki registrovani član može da vidi te detalje (broj ukupnih klikova,posebnih,broj fb stranica i slično) . I dosta su aktivni članovi ja kao VIP na sajtu sam za 24h dobio preko 200 lajka na stranici što znači da sam moju stranicu postavio kad sam napravio sajt i sve do pre 4-5 sati kad sam pogledao :)
I stalno ima novih registracija... 
Fanovi i lajkovi su pravi za to vam garantujem ! I što je najbitnije svi su iz našeg regiona !!
Šta da vam kažem uverite se sami   :)

Obrali smo bostan jer rodila nam njiva, do guše u govnima al se ipak pliva, bez plate i penzija isto ko i s njima,živimo od muzike samo da se svira, fudbal je na ulici kamen je stativa i pivo iz dragstora da bude nam gotiva, u društvu mnogo lakše je kad probleme imaš.....!










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 7 | 18.02.2013 , 1:17 AM

Quote (BojanMLD)
I ako vam nije problem pošaljite mi link da vidim takve sajtove...


evo ti samo 2 ( istu skriptu imaju ) to ovako na prvi pogled sa googla al znam 100% za jos dva veca od ovih samo mi mrsko da trazim ( a nemam razlog da ti lazem ):

Code
http://seoalati.host22.com/
http://razmena.comuv.com/


Nema to neki efekat mahom klinke napucavaju svoje lajkove ili tako neke sitne grupice sto se tice razmene, a o prodaji da ne pocinjem na balkanu je tabo tema :)


Poruku je menjao/la Davor - Ponedeljak, 18.02.2013, 1:20 AM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









101
poruka na forumu
218 546



post # 8 | 18.02.2013 , 1:41 AM

Hvala na brzom odgovoru :)
Ova dva sajta su smešna,moj sajt je za jedan dan nabio više svega nego što oba ova imaju :)
Nisam znao da postoje i kod nas ovakvi sajtovi,za strane znam ali oni nisu od koristi jer ipak to su sve lažni profili i sve se radi preko skripti i botova.
Ako ti nije teško reg se na moj sajt i baci pogled u uvide pa mi javi mišljenje ?

Evo malog prikaza o radu sajta :

Quote
Marko Mare : SVAKA VAM CAST EXTRA RADI ZA 2 MIN DOBIO 50 LAJKOVA TNX PUNO


Poruku je menjao/la BojanMLD - Ponedeljak, 18.02.2013, 1:42 AM

Obrali smo bostan jer rodila nam njiva, do guše u govnima al se ipak pliva, bez plate i penzija isto ko i s njima,živimo od muzike samo da se svira, fudbal je na ulici kamen je stativa i pivo iz dragstora da bude nam gotiva, u društvu mnogo lakše je kad probleme imaš.....!








Sta da napisem?!
444
poruka na forumu
21 287



post # 9 | 18.02.2013 , 7:54 PM

evo ja cu probam :D








87
poruka na forumu
6 45



post # 10 | 18.02.2013 , 8:48 PM

nalazio sam skripte sa potpuno istom temom,tako da ti si nasao skriptu postavio i mozda preveo.a sto se tice registrovanih clanova tu skidam kapu :D

ЖИВЕО РАТКО МЛАДИЋ !









136
poruka na forumu
1 133



post # 11 | 18.02.2013 , 9:40 PM

Ja sam potrošio 40 novčića na svoju FB Stranicu.. i šta sada ? xD











101
poruka na forumu
218 546



post # 12 | 21.02.2013 , 3:00 PM

Da,skripta može da se nađe i ja sam je našao i preveo :)
Za tri dana na sajtu ima preko 400 registrovanih što možete i sami da vidite kad se registrujete...
Uskoro ubacujem na sajt da možete kupiti VIPa i novčiće preko SMS poruke i potrudiću se da bude primamljiva cena za sve :)
Na stranici svaki dan delim po nekoliko Kupon Koda,pa ako nekog zanima mogu mu poslati i link stranice.

*Barcelona*
Nisi potrošio 40 novčića već si toliko odvojio da potrošiš...malo ispod gde piše "CPC" tu određuješ koliko ćeš dati onom ko ti lajkuje status (primer) , običan član može maksimalno 5 novčića da stavi a VIP 10 što naravno ima svoju predost jer ste u svemu ispred svih kad povećate CPC preko 5 :)

Svaki član ExtraCafe-a koji mi se javi u inbox sa željom da dobije VIPa na sajtu,dobiće ga besplatno u trajanju od 1 mesec :)

Added (21.02.2013, 2:00 PM)
---------------------------------------------
Da vas obavestim da sajt ima preko 500 registrovanih članova a tek 5 dana kako radi :)
Danas stiže domen i pustamo u rad kupovinu novčića i VIPa preko SMS poruke !


Obrali smo bostan jer rodila nam njiva, do guše u govnima al se ipak pliva, bez plate i penzija isto ko i s njima,živimo od muzike samo da se svira, fudbal je na ulici kamen je stativa i pivo iz dragstora da bude nam gotiva, u društvu mnogo lakše je kad probleme imaš.....!








AFK
166
poruka na forumu
222 1312



post # 13 | 24.02.2013 , 5:17 PM

Extra je sajt....10/10











101
poruka na forumu
218 546



post # 14 | 09.03.2013 , 1:13 AM

Da vas obavestim da je sajt redizajniran i dodata je mogućnost YT lajka i YT subskrajba kao i prebacivanje novčića i još dosta toga :)
...na sajtu ima preko 1600 registrovanih !

Obrali smo bostan jer rodila nam njiva, do guše u govnima al se ipak pliva, bez plate i penzija isto ko i s njima,živimo od muzike samo da se svira, fudbal je na ulici kamen je stativa i pivo iz dragstora da bude nam gotiva, u društvu mnogo lakše je kad probleme imaš.....!










1
poruka na forumu
0 0



post # 15 | 13.04.2013 , 5:50 PM

Extra je sajt, sve pohvale ;)


Forum » Internet » Moj Sajt » lajkovibalkan
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: