Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Moj Sajt » Oceni sajt: ITmagazin - itmag.rs
Oceni sajt: ITmagazin - itmag.rs






501
poruka na forumu
442 REP OFF



post # 1 | 25.04.2013 , 1:26 AM

Naziv sajta:  IT Magazin
URL:  http://www.itmag.rs
Opis: Vesti, korisne informacije, oglasi, tutorijali...



Sajt je otvoren danas pa bi dobrodošao neki komentar dok je još "vruće" :)
Nisu mi potrebni komentari tipa "10/10, super,dobro" već konkretno nešto što bi moglo da se promeni ili doda.

Ukoliko imate vremena možete dodati i po neki članak ili oglas, čisto da priteknete u pomoć, a usput i zaradite ;)


Fajlovi: 3895780.png (1.03 Mb)








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 2 | 25.04.2013 , 2:12 AM

Ok necu da kazem 10/10 al stvarno si super uradio i sama ideja mi se svidja :)

Zanima me samo da li ti pises neke clanke ili je sve copy paste? To nije ni bitno nego me samo zanima...

Sto se oglasa tice koliko si siguran u to da ne bi doslo do neke zloupotrebe? Posto limundo, kupindo i slicno pruzaju neku podrsku ukoliko dodje do problema i uglavnom se rese stvari...

Na pocetnoj strani nemas marketing ( ni nakon par refresa ) dok na svim ostalima radi normalno http://prntscr.com/1216bc jedino ako si ti tako stavio...

inace pohvale za ideju i sto vise originalnih clanak :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









501
poruka na forumu
442 REP OFF



post # 3 | 25.04.2013 , 2:39 AM

Quote (Davor)
Ok necu da kazem 10/10 al stvarno si super uradio i sama ideja mi se svidja
 Mislio sam da ne bude samo to komentar, ovako može naravno :) Hvala ;)

Quote (Davor)
Zanima me samo da li ti pises neke clanke ili je sve copy paste? To nije ni bitno nego me samo zanima...
Trenutno što je na sajtu je copy i služilo mi je za testiranje, za dalje videću. Teško da ću, pre svega, imati vremena da pišem sam, pokušaću makar da prevodim sa stranih izvora. Ukoiko se sajt dovoljno razvije biće druga priča :)

Quote (Davor)
Sto se oglasa tice koliko si siguran u to da ne bi doslo do neke zloupotrebe? Posto limundo, kupindo i slicno pruzaju neku podrsku ukoliko dodje do problema i uglavnom se rese stvari...
Ne znam na koje zloupotrebe konkretno misliš, ovo su klasični mali oglasi a uskoro ću postaviti tekst o odricanju odgovornosti za tačnost informacija koje unose registrovani članovi.

Quote (Davor)
Na pocetnoj strani nemas marketing ( ni nakon par refresa ) dok na svim ostalima radi normalno
 Oglasi su postavljeni pre par minuta, srediće se vremenom, moguće je da još uvek google roboti ne mogu da pročitaju sajt zbog one ucoz zabrane od mesec dana.

Quote (Davor)
inace pohvale za ideju i sto vise originalnih clanak
Hvala :)









1320
poruka na forumu
133 2344



post # 4 | 25.04.2013 , 6:09 AM

10/10.Jednostavno si pogodio pravu kombinaciju boja,što je većim dijelom bitno.
Takođe sajt je jednostavan za upotrebu,što je takođe veliki plus.
Želim ti sve najbolje u radu ;)








1291
poruka na forumu
106 1817



post # 5 | 25.04.2013 , 7:39 AM

Prvo sto mene privuce nekom sajtu je izgled sto si ti ovde svakako ispostovao i dobro odradio.
Nesto sto svi sajtovi ovog tipa imaju su i recenzije tako da i to treba da dodas.
I najbolje bi bilo da se angazuju nekoliko ljudi koji ce pisati na sajtu jer samo jedan definitivno nece moci mnogo toga.
Ostalo se cini sve u redu... :)

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










765
poruka na forumu
88 1029



post # 6 | 25.04.2013 , 10:58 AM

Dizajn je super,samo bi ja neke modernije fontove ubacio,i malo bi transition animacije dodao na slike :)

Samo mi se jedna stvar ne sviđa,a to je sto je sajt radjen u tablici,mislim da je to zaostao nacin al' to je moje misljenje :)

Ocjena 10/10 :)

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me









1291
poruka na forumu
106 1817



post # 7 | 25.04.2013 , 11:05 AM

Primetio sam i da se nigde ne vidi izvor odakle je uzeta vest (iako sam napisao izvor)


Poruku je menjao/la CryTek - Cetvrtak, 25.04.2013, 11:12 AM

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










86
poruka na forumu
4 44



post # 8 | 25.04.2013 , 11:42 AM

Meni je sajt odlican,nigde nisam video nikakvu gresku,samo kao sto je reko CryTek, moraju da se angazuju ljudi da bi stalno imalo novih vesti,1 covek to nece moci

Added (25.04.2013, 11:42 AM)
---------------------------------------------
 rogi, Primetio sam jednu malu gresku,slike na vestima su malo rasirene,pa neke ne izgledaju lepo.. :)


Poruku je menjao/la Mr_Nex - Cetvrtak, 25.04.2013, 11:56 AM









Sta da napisem?!
444
poruka na forumu
21 287



post # 9 | 25.04.2013 , 1:05 PM

mocno,ja sam se reg medju prvima :D








794
poruka na forumu
26 570



post # 10 | 25.04.2013 , 2:34 PM

Ovako svidja mi se koncept sajta kako i dizajn bas sam trazio neki srpski it portal i evo naisao sam na njemu to sto se moze zaraditi je lepo i taj nacin mozda bi biloo lepo da implementiras na EC.
Ne bi smenio nisto osim oni dole page selectors zasto su isti kao na EC  ovako super.
Dobra ideja.











501
poruka na forumu
442 REP OFF



post # 11 | 25.04.2013 , 9:49 PM

Quote (Belmo-)
samo bi ja neke modernije fontove ubacio,i malo bi transition animacije dodao na slike
Fontove cu sigurno promeniti, a transition efekte, ipak ne vidim cemu :)

Quote (Belmo-)
Samo mi se jedna stvar ne sviđa,a to je sto je sajt radjen u tablici,mislim da je to zaostao nacin al' to je moje misljenje
Razlog je jednostavan, nemam vremena za bacenje, ljudi nece dolaziti na sajt da gledaju source :D

Quote (CryTek)
Primetio sam i da se nigde ne vidi izvor odakle je uzeta vest (iako sam napisao izvor)
Sredjeno...

Quote (Mr_Nex)
Primetio sam jednu malu gresku,slike na vestima su malo rasirene,pa neke ne izgledaju lepo
Filtriras slike na google images na 600x300 i izgledace lepo. ;)

Quote (Badboy)
evo naisao sam na njemu to sto se moze zaraditi je lepo i taj nacin mozda bi biloo lepo da implementiras na EC
E, tek onda bi nastao haos sa sadrzajima :D
-----------------------------------------------------------------------------
Hvala svima ;)









2670
poruka na forumu
288 3086



post # 12 | 28.04.2013 , 7:27 PM

Sajt je super ja ga bas u zadnja dva tri dana redovno posecujem, dizajn je savim ok..

Jedina stvar koja mi se eto ne svidja.. jeste eto ta da u sekciji "Oglasi"
ne moze da se kontaktira prodavac ako si gost na sajtu... ili ako nisi u nekoj vecoj grupi kao sto je urednik i sl...











501
poruka na forumu
442 REP OFF



post # 13 | 30.04.2013 , 2:32 AM

MolderFBI, gost moze na telefon. A svi ostali registrovani mogu pisati PP, osim korisniku "it".

Do 12.05. sajt ce imati posete samo odavde, sa EC/a, do tada ce biti malo napunjen sadrzajima i bice nekih ispravki u dizajnu a mozda i jos po nesto novo... A od navedenog datuma krece punom parom :D









2670
poruka na forumu
288 3086



post # 14 | 30.04.2013 , 4:02 AM

Quote (rogi)
MolderFBI, gost moze na telefon. A svi ostali registrovani mogu pisati PP, osim korisniku "it".

Pozzz, Rogi konkretno , ja sam registrovan i kada hocu kontaktirati nekog prodavca putem pp-a pise mi sledece "User "it" has blocked messages from "Urednik" group."

Sta sam ja onda? :D


Poruku je menjao/la MolderFBI - Utorak, 30.04.2013, 4:08 AM











501
poruka na forumu
442 REP OFF



post # 15 | 30.04.2013 , 4:14 AM

Najmanji status je urednik ;) A "it" korisniku niko ne moze da posalje PP jer nije vlasnik predmeta. :D









2670
poruka na forumu
288 3086



post # 16 | 03.05.2013 , 5:25 AM

Quote (rogi)
Najmanji status je urednik A "it" korisniku niko ne moze da posalje PP jer nije vlasnik predmeta.

Axa, kapiram ad, ok onda dodaj makar da se automatski dodaju tagovi kada se postavlja neki sadrzaj!









Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 17 | 05.11.2013 , 7:08 PM

I meni se svidja, kao i ovde na ec sve je na svom mestu, sajt nije iskrivljen kao vecina sto sam video, pedantno odradjeno.

ED0 5




Forum » Internet » Moj Sajt » Oceni sajt: ITmagazin - itmag.rs
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: