Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Moj Sajt » Ocenite moj sajt www.itmagazin.info (Ocena sajta)
Ocenite moj sajt www.itmagazin.info




Izuzetno volim IT
1
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 07.11.2014 , 0:22 AM

Cao ljudi treba mi vase iskreno misljenje o mom sajtu www.itmagazin.info
Voleo bih da budete sto iskreniji da vidim sta valja a sta ne valja :)

Nisu mi potrebni komentari tipa "10/10, super,dobro" već konkretno nešto što bi moglo da se promeni ili doda.


Fajlovi: 4900870.jpg (153.4 Kb)
Rasa







CheateR
672
poruka na forumu
20 424



post # 2 | 07.11.2014 , 2:11 PM

Veoma dobar sajt, mala zamerka po meni je tekst sitan pa je teze citati :)

NEMA PARE!







Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 3 | 08.11.2014 , 7:48 PM

Po meni kao i svaki drugi prosecan IT sajt, nista novo niti originalno, mada svaka cast za trud.
Jos jedna zamerka, ima masu sajtova koji se zovu IT Magazin, budi originalniji. :)

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !







Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 4 | 09.11.2014 , 3:36 AM

Po meni svako ima pravo da da ime svom sajtu kako zeli, u ovom slucaju je tako i najbolje jer it je skracenica od informacione tehnologije i zasto izbegavati takav naziv zato sto ga koriste i drugi.Pa nece da nazovu sajt koji je it tematike imenom online movies. Sajt je extra. Sve je na svom mestu a to sto kao ne zelis da ti pisemo da je dobar batali, jos si mlad da bi bio tako nafuran da znas coding  lol

ED0 5








Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 5 | 09.11.2014 , 7:13 PM

Quote Ed05 ()
Po meni svako ima pravo da da ime svom sajtu kako zeli, u ovom slucaju je tako i najbolje jer it je skracenica od informacione tehnologije i zasto izbegavati takav naziv zato sto ga koriste i drugi.Pa nece da nazovu sajt koji je it tematike imenom online movies.
Naravno da svako ima pravo, ne osporavam ja to, neka radi sta hoce, al je dosta vise kopija, nek neko pokaze malo originalnosti. Moze se mnogo simbolicnih naziva izvuci iz ove tematike, tako da ne mora uvek imati u nazivu to ''IT''.

Ps. Kao sto si reko ''Svako ima pravo da da ime svom sajtu kako zeli'', tako da ako mu dune mozda ga nazove i online movies. :p ;)

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !







Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 6 | 10.11.2014 , 1:55 AM

Quote
Quote Sandra_Afrika ()
Ps. Kao sto si reko ''Svako ima pravo da da ime svom sajtu kako zeli'', tako da ako mu dune mozda ga nazove i online movies.
U skladu sa tematikom sajta  ;)

ED0 5




Forum » Internet » Moj Sajt » Ocenite moj sajt www.itmagazin.info (Ocena sajta)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: