Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Info pomoć i podrška » Pomoć i Podrška » Placanje visa internet karticom (kako?)
Placanje visa internet karticom




Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 1 | 10.07.2013 , 11:50 PM

Ovako, otvorio sam racun u banka intesi, racun je za internet placanje i zbog drskosti radnica tamo nisam stigao da pitam kako se placa preko neta. Vec sam hteo nesto da kupim preko neta ali sta god da unesem tj koji god broj  uvek mi izbacuje Failed to authorize: Authorization Failed i slicno. Dobio sam dve kartice, jedna je plasticna a druga je papirna u plasticnoj foliji. Kada mi sistem na netu trazi broj kred kartice ja unesem onaj br sa plasticne kartice, onaj 16-tocifreni. A cvv broj isto sa plasticne kartice trocifreni ima i nece pa nece whip Pokusao sam da kupim domain, kompjutor i jos neke sitnice ali dzaba ,nece i nece. Ako neko zna neka mi nacrta ...

ED0 5








our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 2 | 11.07.2013 , 10:31 AM

Ed05, trebaš da uneseš 3 stavke uvek:
  • Broj kartice
  • Rok važnosti (datum isteka)
  • Trocifreni zaštitni broj (validation code) koji se nalazi na licu kartice


E sad, ako si sve to uneo tačno i imaš novca na računu i sve ostalo je ok, ne znam šta može da bude problem. Da li kupuješ na nekom poznatom sajtu? Svakako, odgovor potraži na njihovoj stranici:

https://www.facebook.com/bancaintesa.rs

Tamo ćeš dobiti najbrži i najbolji odgovor, pošalji im poruku ili post. Imaš i broj: 011/3108888 i e-mail: online@bancaintesa.rs







Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 3 | 20.08.2013 , 7:02 PM

Reseno

Added (20.08.2013, 7:02 PM)
---------------------------------------------
Iskljucise i meni pay pal. dakle pise mi ovo
Quote
Re-enable your card with PayPal
You have reached the limit of attempts allowed to confirm your card. If you'd still like to use this disabled card with PayPal, we need you to send us some documents.

Please upload the following documents:
A valid photo ID (front/back copy)
A recent card statement that displays the last four digits of the card, your billing address, and your full name as registered on your PayPal account
We'll contact you within 7-10 business days to complete the procedure. Have a problem with file upload? Please call Customer Support for help.
Ako je neko imao slican problem a resio je dobrodosla bi mi pomoc


Poruku je menjao/la Ed05 - Utorak, 20.08.2013, 7:03 PM

ED0 5










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 4 | 20.08.2013 , 8:07 PM

Pa pise ti sta se desilo i kako da to resis, nema tu nista drugo nego da uradis sta su ti rekli...

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view







Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 5 | 20.08.2013 , 8:11 PM

traze mi neku sliku, ne znam sliku cega da posaljem, da slikam kreditnu karticu i sta jos to ne razumem. ovo 
Code
A valid photo ID (front/back copy)  
A recent card statement that displays the last four digits of the card, your billing address, and your full name as registered on your PayPal account

ED0 5










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 6 | 20.08.2013 , 8:30 PM

Traze ti neki licni dokument sa tvojom slikom ( slika licne ili pasosa ), izvestaj iz banke na kojem se vide zadnje 4 cifre kartice, adresa i tvoje ime koje mora da bude isto kao i ono sa kojim si se registrovao na paypal ( dobijes u banci samo trazi ).

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view







Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 7 | 20.08.2013 , 9:34 PM

Quote (Davor)
izvestaj iz banke na kojem se vide zadnje 4 cifre kartice, adresa i tvoje ime koje mora da bude isto kao i ono sa kojim si se registrovao na paypal


Pf kao da ce me razumeti ovi nasi indijanci kad im budem trazio izvestaj na kojem se vide zadnje 4 cifre. To su trebali sve da mi daju u startu da se nebih vracao 100 puta u banku. Ok, dakle da odem u banku i kazem " dajte mi izvestaj na kojem se vide zadnje 4 cifre i moje ime koje je isto kao na mom pay palu " novine

ED0 5










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 8 | 20.08.2013 , 11:24 PM

ne vec trazis izvestaj koriscenja kartice ili tako nesto pitaj tacno u banci i pise ti sve na tome osim toga ne traze ti samo 4 cifre vec normalno sve al mozes ostatak za zamutis bitno da se zadnje 4 vide...

A ime i adresa ce normalno da pisu u izvestaju s obzirom da si vlasnik :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view







Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 9 | 21.08.2013 , 1:07 AM

Ja imam onu online proveru stanja na racunu ali tamo nema nikakvih brojeva kreditne kartice,samo ziro racuna. Otici cu u banku kod onih kalastura sto me svaki put iznerivraju whip Ako pak ne uspem dali mogu da uzmem pare sa racuna, sobzirom da je to racun za internet placanje..

ED0 5










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 10 | 21.08.2013 , 10:28 AM

Ne znam ako imas onu Visa Internet karticu ( ako imas nju nije ni cudo da te PP blokirao posto si pokusavao da verifikujes s njom a nju ne prihvataju ) ako imas Visa Electron ili Mastercard nije problem :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view







Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 11 | 21.08.2013 , 5:50 PM

Davor, hvala na ovome. Stiglo mi je ovo od paypala 
Code
You've raised your account limits and become Verified
Thank you! By confirming your card, you just raised your account limits and became a Verified member of PayPal. We'll refund all charges within 24 hours.


Poruku je menjao/la Ed05 - Sreda, 21.08.2013, 5:51 PM

ED0 5




Forum » Info pomoć i podrška » Pomoć i Podrška » Placanje visa internet karticom (kako?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: