Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Archive - read only
Forum » Ostalo » Arhiva » Problemi sa muzikom i video clipovima (film..)
Problemi sa muzikom i video clipovima (film..)






1
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 30.07.2012 , 2:36 AM

Ljudi moze pomoc, jel imao neko ovakav problem ili barem ako moze da pomogne otkako sam instalirao ponovo xp uvek kad gledam neki film ili slusam muziku znaci nije bitno na kom sajtu meni posle 5 sekundi stane i npr ja kliknem na 9 sekundi on ide do 14 sekundi i opet stane znaci na svakih 5 sekundi. Pre nisam imao ovakvih problem instalirao sam svakakve programe adobe flash player javu, skinuo i google chrome i opet isto a internet normalno ide kad skidam nesto znaci nije ni on problem, isao sam i na setings kad gledam pa da povecam mb i opet nista e sad zna li neko sta je problem?

Jopa1









792
poruka na forumu
183 1143



post # 2 | 30.07.2012 , 4:41 PM

Quote (Jopa1)
Ljudi moze pomoc, jel imao neko ovakav problem ili barem ako moze da pomogne otkako sam instalirao ponovo xp uvek kad gledam neki film ili slusam muziku znaci nije bitno na kom sajtu meni posle 5 sekundi stane i npr ja kliknem na 9 sekundi on ide do 14 sekundi i opet stane znaci na svakih 5 sekundi. Pre nisam imao ovakvih problem instalirao sam svakakve programe adobe flash player javu, skinuo i google chrome i opet isto a internet normalno ide kad skidam nesto znaci nije ni on problem, isao sam i na setings kad gledam pa da povecam mb i opet nista e sad zna li neko sta je problem?

Pokusaj skini ovaj program:http://www.extracafe.rs/load/programi/internet/speedbit_video_accelerator/53-1-0-10916
Ubrzace baferovanje za video online.

U trgovinama kostima širom SAD-a stoji upozorenje na Batmanovom kostimu ~ Ne omogućava korisniku da leti!










2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 3 | 02.08.2012 , 3:41 AM

Quote (Jopa1)
Ljudi moze pomoc, jel imao neko ovakav problem ili barem ako moze da pomogne otkako sam instalirao ponovo xp uvek kad gledam neki film ili slusam muziku znaci nije bitno na kom sajtu meni posle 5 sekundi stane i npr ja kliknem na 9 sekundi on ide do 14 sekundi i opet stane znaci na svakih 5 sekundi. Pre nisam imao ovakvih problem instalirao sam svakakve programe adobe flash player javu, skinuo i google chrome i opet isto a internet normalno ide kad skidam nesto znaci nije ni on problem, isao sam i na setings kad gledam pa da povecam mb i opet nista e sad zna li neko sta je problem?

Kako sta sam te razumeo, problem je sa online filmova/pesne, je l' tako ?
Cim ti stane na svakih 5 sec, to moze da zavisi iz brzine tvom netu...

Kad gledas filmova ili slusas pesne online, u taj trenutak stavi pause na torrent ili nesta sl. da ti bude net brzi i mislim da neces imati probleme. Ili skini film/pesnu pa onda gledaj/slusaj.

Ako u blize vreme si menjao neta ili ako u servisu imaju neke probleme trenutno, onda problem je do tebe.








7
poruka na forumu
1 0



post # 4 | 06.08.2012 , 5:02 PM

ako je u toku skidanje neceg net je spor ili ti je mozda procesor slab pa je preopterecen...








5
poruka na forumu
0 0



post # 5 | 02.11.2012 , 11:51 AM

ne rade epizode serije kradljivo srce od 50 do 56 epizode popravite molim vas.

marija









2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 6 | 02.11.2012 , 3:57 PM

Quote (mzemunka)
ne rade epizode serije kradljivo srce od 50 do 56 epizode popravite molim vas.

Ustvari, trenutno nije dostupna nikakva serija ovde :/








5
poruka na forumu
0 0



post # 7 | 02.11.2012 , 4:57 PM

mozete li da mi kazete kad mogu da ocekujem odgovor za seriju kradljivac srca seriju koja ne radi gde bas da ne rade zadnjih pet epizoda.a bas sam je gledala u dahu.hvala

Added (02 Nov 2012, 3:57 PM)
---------------------------------------------
kradjivac srca ne radi ni na jednom sajtu zadnjih sest epizoda. gledala sam na tabanu ma i na drugim sajtovima ne rade te epizode


marija









2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 8 | 02.11.2012 , 6:38 PM

mzemunka, Trenutno dowload i multimedia nisu dostupni, trebalo bi se to srediti uskoro.
Postoji mogucnost epizode iz ovu seriju da rade ovde na Ec tako da, kad bice sredjen problem, potrazi ih opet ovde ;)








1
poruka na forumu
0 0



post # 9 | 04.11.2012 , 0:16 AM

kad ce moci filmovi da se gledaju molim vas da mi odgovorite








2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 10 | 04.11.2012 , 1:32 AM

Quote (bobanslobodan)
kad ce moci filmovi da se gledaju molim vas da mi odgovorite

Uskoro, nadamo se! :)








1
poruka na forumu
0 0



post # 11 | 24.02.2013 , 10:16 PM

Mozete li mi pomoci oko jedne pesme,ne znam kako se zove a ne mogu se setiti reci jer ih ima veoma malo to je elektronska muzika u pitanju. 
Spot ide kao voze neka dva stvorenja na skuterima po vodi,a u pozadini je nebo crveno i pojavljuju se na trenutke neka ajkule u moru. Te ajkule su crne i imaju neke crvene linije(sare)
Kasnije kao ta dva stvorenja slaze sa skutera i staju na neku stenu i stvaraju neku plavu svetlost u obliku lopte.
Spot se pustao na mtv-u.
Molim vas pomozite!!! 
please








621
poruka na forumu
382 3516



post # 12 | 25.02.2013 , 0:02 AM

Quote (Liverbird09)
Mozete li mi pomoci oko jedne pesme,ne znam kako se zove a ne mogu se setiti reci jer ih ima veoma malo to je elektronska muzika u pitanju.  Spot ide kao voze neka dva stvorenja na skuterima po vodi,a u pozadini je nebo crveno i pojavljuju se na trenutke neka ajkule u moru. Te ajkule su crne i imaju neke crvene linije(sare) Kasnije kao ta dva stvorenja slaze sa skutera i staju na neku stenu i stvaraju neku plavu svetlost u obliku lopte. Spot se pustao na mtv-u. Molim vas pomozite!!!
  
Skrillex & The Doors - Breakn' A Sweat

Pitaj bez pitanja da li smes nesto da me pitas :)









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 13 | 04.03.2013 , 4:11 PM

Quote (Liverbird09)
Mozete li mi pomoci oko jedne pesme,ne znam kako se zove a ne mogu se setiti reci jer ih ima veoma malo to je elektronska muzika u pitanju. Spot ide kao voze neka dva stvorenja na skuterima po vodi,a u pozadini je nebo crveno i pojavljuju se na trenutke neka ajkule u moru. Te ajkule su crne i imaju neke crvene linije(sare)
Kasnije kao ta dva stvorenja slaze sa skutera i staju na neku stenu i stvaraju neku plavu svetlost u obliku lopte.
Spot se pustao na mtv-u.
Molim vas pomozite!!!
Ovo si mogao pitati i u sekciji Muzika, ali ok...

:P



Forum » Ostalo » Arhiva » Problemi sa muzikom i video clipovima (film..)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: