Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Archive - read only
Forum » Ostalo » Korpa » Trebam Film
Trebam Film






20
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 28.05.2013 , 10:29 AM

Pozdrav,
posto je sekcija "Trazim film" zatvorena, obracam vam se ovdje, treba mi je jedan film, ne mogu naziva da se sjetim, uglavnom u film je horor, radi o djecaku koji je bolestan ne izlazi iz kuce, dolazi mu neka djevojka u posjetu tokom filma, on slika desavanja koja vidi sa prozora, i vidi kako se dogadjaju ubistva, a ubistva je pocinila neka "zvjerka" insekt neki veliki :)  pozz ... hvala u svakom slucaju

Nece da stane, ne moze da stane !!! HIP-HOP!!!









4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 2 | 28.05.2013 , 3:48 PM

Evo, cio film



Mimic: Sentinel











1
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 28.07.2013 , 3:52 PM

postovanje gde mogu da pogledam ili skinem drugi deo filmaVAN HELSING REDEMPTION








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 4 | 28.07.2013 , 6:45 PM

Quote (somi76)
postovanje gde mogu da pogledam ili skinem drugi deo filmaVAN HELSING REDEMPTION
Jos uvek nije izasao film,tako da ne mozes da ga skines...








7
poruka na forumu
0 0



post # 5 | 25.09.2013 , 8:36 PM

trebao bih i ja jedan film. ako moze poslužiti ova rubrika da ne otvaram novu temu. gledao sam film nekada daaaaaaaaaavno. na naš je preveden kao "pakao u svemiru". međutim, bukvalno prevedeno na engleski-američki ne može da se nađe. radi se o svemirskom brodu koji je nestao .. negdje.. i nakon 25 godina pojavljuje se u blizini nekog istraživačkog broda.. elem, kao neki androiod "rikn'o", gurnuo mu neko petobanku u programator :D, i pobio cijelu posadu..

čiča



Forum » Ostalo » Korpa » Trebam Film
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: