Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Archive - read only
Forum » Ostalo » Korpa » Uslovi za promenu grupe (vip,urednik,mod,forum mod,admin)
Uslovi za promenu grupe






501
poruka na forumu
442 REP OFF



post # 1 | 03.02.2011 , 10:04 AM

Vip Korisnik = 50 poruka na forumu, ili 200 komentara, ili 200 fb statusa. Mora biti registrovan najmanje 30 dana(promena grupe vrsi se automatski).

Urednik = 700+ Poruka na forumu (promena grupe vrsi se na zahtev korisnika).

Moderator = 3000+ Poruka na forumu , min 500 sadrzaja, minimalno 50 sadrzaja iz svake oblasti.(promena grupe vrsi se na zahtev korisnika)

Forum Moderator = 5000+ Poruka na forumu, poverenje administratora.(promena grupe vrsi se na zahtev korisnika)

Administrator= 6000+ Poruka na forumu, min 1000 sadrzaja, min 100 sadrzaja iz svake oblasti, poverenje ostalih administratora, moderatora i urednika.




***Ne zelim da vas ove brojke ohrabre da postavljate sve i svasta na sajt. Postavljajte ispravno, lepo formatirano.Svaki moderator mora znati da formatira svaki sadrzaj iz svake oblasti. Citajte urednistvo, pratite i pitajte sve sto vam nije jasno.

***Grupa OSNIVAC bice ukinuta, a uslovi su povecani zato sto cemo dosadanje dozvlole i opcije poboljsati.




Svim korisnicima je proverena aktivnost, ispravnost dodavanja (formatiranja) i prema tome su raspodeljeni po grupama. Ako neko smatra da treba biti u nekoj drugoj grupi neka mi pise.

Dakle, dozvole su poboljsane za sve grupe, tako da je sada urednik ono sto je bio moderator itd... Imajte na umu da vas status nije samo lepsa slicica na profilu, nego i bitne dozvole (opcije) za funkcionisanje sajta, te vas molim za razumevanje.

I da, team se zatvara, ima nas sasvim dovoljno tako da vise necemo imati nove urednike.









227
poruka na forumu
23 114



post # 81 | 21.07.2011 , 10:10 PM

Quote (Anubis)
ne postavlja dupla tema


Pa toga sam se i bojao jer juče ili prekjuče ni sam ne znam kad,kad sam koristio pretragu,prvo mi je prikazano da nema neke vesti.Za svaki slučaj ja ponovim pretragu još tri puta i ono se ispostavi da ima vest(bila neka vest iz sporta).Od sada ću koristiti tri puta pretragu,pa ako nema onda postavljam...Nadam se da neće biti "E jebi ga,trebao sam četvrti put da koristim pretragu".

P.S.

I još da dodam.Da ne spamam više u ovoj temi.Tamo u "Magazinu" kad želim da postavim ima kategorija "Zanimljivosti" "Svetski džet set" i još neke.Ja postavio u "Zanimljivosti" neku vest i sad kad želim da je pročitam u "Magazinu" nema kategorija "Zanimljivost".Dok kad se postavlja kao članak,onda ima.

Za sada bez potpisa...









501
poruka na forumu
442 REP OFF



post # 82 | 21.07.2011 , 10:16 PM

Quote (DerekTrotter)
I još da dodam.Da ne spamam više u ovoj temi.Tamo u "Magazinu" kad želim da postavim ima kategorija "Zanimljivosti" "Svetski džet set" i još neke.Ja postavio u "Zanimljivosti" neku vest i sad kad želim da je pročitam u "Magazinu" nema kategorija "Zanimljivost".Dok kad se postavlja kao članak,onda ima.


DerekTrotter, magazin cemo srediti, nadam se do polovine avgusta, bice mnogo bolje i zanimljivije, neke kategorije ce biti uklonjene a neke i dodate, itd...









2116
poruka na forumu
188 3066



post # 83 | 21.07.2011 , 10:17 PM

DerekTrotter, sad moras paziti...vise nemamo opciju za brisanje sad :( sad :(


Poruku je menjao/la KING_ - Cetvrtak, 21.07.2011, 10:17 PM

Kad' sam procitao da je alhohol stetan,prestao sam da citam.









227
poruka na forumu
23 114



post # 84 | 21.07.2011 , 10:17 PM

Ok...Hvala na informaciji wink

Za sada bez potpisa...









3362
poruka na forumu
80 604



post # 85 | 31.07.2011 , 10:05 PM

evo i moje misljenje o ovome..ovako ja misim da je rogi dobro raspodelio...naravno danas mi je drugi dan urednika i imam vece 3 postavljene igrice,magazin,biskop...trudim se iz dana u dan...cilj mi je da postanem administrator..BEZ UVREDE..a za urednike koji imaju po 100-200-300 postova i imaju urednika i + nisu aktivni nije fer..jer se drugi urednici trude poput mene ,amira,king-a,derektrotter-a...itd..a ove koji imaju malo postova i nisu aktivni sve bi smanji na vip..a napravio novu listu i ubacio nove jer ima dosta njix koji imaju po 1000-2000 postova pa nisu urednici a to zasluziju...toliko od mene pozzz..

kako instalirati igru kako krekovati pc igru kako postaviti sliku na profil









2116
poruka na forumu
188 3066



post # 86 | 01.08.2011 , 4:36 AM

mitrovicstefan, mala greska
Quote
100-200-300

Quote
derektrotter

DerekTrotter

Broj postova: 225

mitrovicstefan, tu si malo pogresio ali to nije bitno...po tom pitanju se neslazem sa tobom...reputacija,pokloni,postovi uvopste nisu bitni...pogledaj unique
ima postova dovoljno za urednoka ali je admin...vidis nije bitno...samo trebas postovari pravila sajta i pomagati drubima


Poruku je menjao/la KING_ - Ponedeljak, 01.08.2011, 4:37 AM

Kad' sam procitao da je alhohol stetan,prestao sam da citam.









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 87 | 01.08.2011 , 5:07 AM

Najbitnije od svega je da pomazemo jedni drugima. Nista drugo nije bitno. Ovde smo da se druzimo i unapredimo sebe kao ljude a ne sebe kao karijeriste. Treba da znate,da sto veci ,da tako kazem,chin imate,vece su i obaveze i odgovornosti. Neko to moze da prihvati,neko ne. Tako da je na vasoj licnosti,da li zelite da vise radite i da se na to obavezete. Zato je i potrebno sami da trazite veci chin,posto se sami i obavezujete.
Ja cu sve da podsetim na korisnika rozaliju123,koja zeli,ima prostora i vremena da radi i ozbiljnije stvari na sajtu i pre nepunih mesec dana trazila je moderatora. To je veoma ozbiljan posao,ja licno mislim da je to ona i zasluzila,a ovo su njene karakteristike:
komentari (42)
postovi (10000)
magazin (8)
bioskop (56)
download (184)
slike (122)
mp3 muzika (19)
Ona je trenutno UREDNIK. Tako da svima preporucujem,ko god zeli da radi da se ugleda na rozaliju,da bude strpljiv i da radi i dokazuje se. Na kraju krajeva ovaj sajt je najozbiljniji ,koliko sam ja mogao da sagledam u zadnjih deset meseci,lutajuci intenzivno po netu. Tako da i zahteva punu ozbiljnost,pogotovo od vishih chinova.
Ovo je npr AMMIR:
komentari (593)
postovi (2469)
magazin (60)
bioskop (14)
download (261)
statusi (291)
slike (326)
Deluje impresivno,zar ne? I on je urednik.
I citav niz ima tako sjajnih korisnika. Na njih treba da se ugledate, a ja vas sve pozdravljam i zelim vam da budete vredni i zasluzite sledeci nivo. respect

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









621
poruka na forumu
382 3516



post # 88 | 01.08.2011 , 7:00 AM

badule, jesi primetio da je rozalija otisla na odmor kad je napravila 10000 postova biggrin

mitrovicstefan, sta vredi sto ti neki imaju 1000-2000 postova kad verovatno nisu zainteresovani za urednika ili jednostavno nisi su za taj posao kao sto kaze KING_, biggrin usto kao sto ja nisam zainteresovan da budem forum moderator XD mada dovoljno mi je da budem urednik.

Pitaj bez pitanja da li smes nesto da me pitas :)









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 89 | 01.08.2011 , 7:20 AM

Infinity, jesam,verovatno je sama zelela tako. Ona je,inace,jedna jako vredna osoba i svakako zanimljiva.
A i ti,brate,dokazujes moju teoriju da i mladima treba dati sansu i da ce pokazati koliko vrede....

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









227
poruka na forumu
23 114



post # 90 | 01.08.2011 , 7:47 AM

Quote (mitrovicstefan)
DerekTrotter

Broj postova: 225


Pošto vidim da sam prozvan na neki način,pa da odgovorim.

Kad mi je dodeljen status urednika,smatrao sam da je posao Urednika najviše orijentisan da uređuje magazin i download.U nekim svojim postovima sam rekao da ću za početak da ubacujem neke vesti u magazin što sam i učinio i ubacio za neko kratko vreme više od 150 vesti.
Takođe sam rekao da ću vremenom početi da ubacujem domaće filmove i serije.

Postovi mi nisu prioritet jer mislim,barem je to moje mišljenje da se Urednik treba orijentisati na Magazin i download.
A postovi?Postovi se mogu brzo napuniti igrama tipa Kaladont i igrama tipa "Broj do 30 dok moderator ne vidi".Tako se lako postovi mogu povećati.A meni nije cilj da na taj način povećavam postove nego ako postujem da taj post ima nekog smisla a ne da igram Kaladont ineke Igre bez granica gde ću lako uvećavati postove.

I ne patim ja da budem administrator ili moderator.Znam ja šta je i kako je biti i administrator i moderator.
Ovde sam ipak došao da pomognem ili da potražim pomoć,da se družim,zezam a ne da vijam 10000 postova kako bi postao administrator.
Ionako sam administrator na svom forumu koji je totalno drugačiji od ovog i koji ima sasvim drugu tematiku.I samo mogu reći da posao administratora nije lak kao što neki misle.Eto,toliko.Bar za sada.

Hvala.


Poruku je menjao/la DerekTrotter - Ponedeljak, 01.08.2011, 7:57 AM

Za sada bez potpisa...









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 91 | 01.08.2011 , 12:58 PM

Mislim da poenta i nije bila stavljena na broj TVOJIH postova,Dereche Trotteru biggrin . Mislim da je uzeta samo kao primer,a svakako admini odlucuju u pojedinim slucajevima kome ce sta dodeliti,tako da ova rasprava nije potrebna i stvara samo zabunu kod ljudi koji nisu dugo na sajtu.
Znaci ADMINI ODLUCUJU!!!
Ja imam mnogo postova,mogu i video sadrzaja za 7 dana da ubacim bar 500,da ne pominjem magazin,slike itd. Tako da ni to nije bitno,to je samo broj koji nije vazan.
Za postove nije bitno gde cete ih praviti. U igrama se najlakse prave zato sto su igre zanimljive i povuku te. I ostale forumske teme su interesantne ,tako da dok se ti s nekim raspravis u nekoj temi ujedno i napravis 20-30 postova.
Svrha sajta je druzenje.
Sve ostalo zavisi od volje samih korisnika. Znaci da sam ja sposoban da unosim filmove i ostali kreativni sadrzaj,s obzirom koliko vremena imam na raspolaganju,ovaj sajt bi mogao komotno da se zove Badula EC. (shalim se naravno)
E tu treba da stavim naglasak. Ako zelite da radite,radite, I to tako sto cete postavljati kvalitetne sadrzaje ,na strucan nacin,da bi sam sajt povecavao svoju kvalitetnu vrednost i da bi nam svima bilo lepse.
Ponavljam, za sve ADMINI ODLUCUJU,ali na njima i lezi najveca ODGOVORNOST u pogledu toga da li ce sadrzaj sajta privuci veliki ili minoran broj clanova,naravno aktivnih.
A apsolutno je nevazno ko ,sta i gde postavlja i postuje. Bitan je kvalitet. Kvantitet dolazi sam po sebi.
A taj kvalitetan rad ce vas svakako dovesti do zeljenog statusa. biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









3362
poruka na forumu
80 604



post # 92 | 01.08.2011 , 1:27 PM

Quote (KING_)
pogledaj unique
ima postova dovoljno za urednoka ali je admin

da ali pogledaj njegove druge aktivnosti..buskop,magazin,slike...vrlo imprisivno... biggrin
Quote (badule)
A i ti,brate,dokazujes moju teoriju da i mladima treba dati sansu i da ce pokazati koliko vrede....

kada sam pitao za urednika mislio sam ozbiljjno...xvala za podrsku... biggrin

kako instalirati igru kako krekovati pc igru kako postaviti sliku na profil







our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 93 | 01.08.2011 , 1:50 PM

Opustite se ljudi.. svuda ima neke nepravde i nigde nije nista savrseno.

mitrovicstefan, ti si tek dobio urednika po novim pravilima (Gde moras dati neki uslov za to) i vec prozivas druge za koje ama bas nista ne znas ? Jos uvek nista ne radis kako treba, postavljas pitanja na pogresna mesta, sadrzaj - sve izmesano.. pa jel si video da te neko vredja i proziva od drugih za to ? Ne.. svako bi hteo sto pre da ti pomogne kako bi to naucio. Vise se fokusiraj na sebe nego na druge.. i u zivotu, ne samo na ovom sajtu. To sto kazes da ti je cilj da postanes administrator ovde.. nemas pojma kako meni sad zvuci ta recenica. U fazonu: "Jel lud ovaj decko ili sta ?" smile Taj posao kao sto su rekli DerekTrotter i badule zahteva puno odgovornosti i internet iskustva. A ako cemo realno, ti si jos klinac nezreo (bez uvrede) i imas jos puno da ucis. Tako da, bolje se okreni sebi nego sto gledas druge. Treba da budes srecan sto si dobio urednika od budale ili koga vec.. jer ja i dalje mislim da jos nisi za urednika.. al' nesto ne vidim da sam te dirao zbog toga ili ti ga oduzeo prvog trenutka kad sam video da si dobio taj cin ?

DerekTrotter je dosao na ovaj sajt sa velikom dozom ozbiljnoscu i volje za radom a s obzirom da je covek stariji i da se jednostavno moze videti da ima iskustva sa ovakvim stvarima, dobio je urednika bez nekih datih uslova i za sada je potpuno opravdao moje poverenje. Odlicno radi i trudi se.

badule, slazem se druze s tobom u svemu... bitan je kvalitet a ne kvantitet al' jebi ga.. treba to objasniti ovoj "deci" Ne treba zuriti nigde ni u cemu.. sve treba raditi polako i tacno pre svega. Rad se uvek isplati. Nikola ce dobiti od mene licno rank: "Legenda foruma" cim budem skupio vremena da sredim to jer je covek to i zasluzio. I on ima vise razloga da kuka zasto je samo urednik pa nesto ne vidim da se zali.

A ovi uslovi za grupe su pre svega postavljeni kako ne bi mogao svako da trazi taj i taj cin.. i kako ne bi morali onda svakome da objasnjavamo zasto je to tako i tako. Ne treba dzabe ulaziti u neke konflikte zbog obicnih 'grupa'.
Takodje, nije mi jasno kako deca '96, '97 mogu da zrace tolikom nezreloscu i neznanjem (svaka cast izuzecima), to i jeste razlog zasto i nisam za to da takvi dobijaju sansu tako rano. Na primer, za mene kao administratora ovog sajta, mogu samo da zamislim godine koje bi mi dali i koje mislite da imam. A ne.. i ja sam dete i imam 16. godina, pa ponovo pokusavam da dovedem ovaj portal do savrsenstva sa ostalim adminima i mislim da mi to i uspeva. Al' eto, kada vidim tako nekoga, osecam sa kao da imam 20 i kusur godina. :/ Sve u svemu, ne zelim vise nikoga da vidim da kuka javno za cin i da na neki nacin proziva ostale. Sve sto ga interesuje, moze pitati nekog od admina putem PP.

Pozdrav smile









3362
poruka na forumu
80 604



post # 94 | 01.08.2011 , 3:54 PM

Quote (Unique)
Treba da budes srecan sto si dobio urednika od budale ili koga vec.. jer ja i dalje mislim da jos nisi za urednika.. al' nesto ne vidim da sam te dirao zbog toga ili ti ga oduzeo prvog trenutka kad sam video da si dobio taj cin ?

ako mislis da sam zbog njega ili nekog drugog dobio urednika odma me vrati na vipa..a to sto postavljam pitanja na pogresnom mestu i radim sve pogresno to je zato sto sam tek poceo da ucim i xocu da naucim...
Quote (Unique)
DerekTrotter je dosao na ovaj sajt sa velikom dozom ozbiljnoscu i volje za radom a s obzirom da je covek stariji i da se jednostavno moze videti da ima iskustva sa ovakvim stvarima, dobio je urednika bez nekih datih uslova i za sada je potpuno opravdao moje poverenje. Odlicno radi i trudi se.

za njega svaka cast nisam nista reko za njega..
Quote (Unique)
A ne.. i ja sam dete i imam 16. godina, pa ponovo pokusavam da dovedem ovaj portal do savrsenstva sa ostalim adminima i mislim da mi to i uspeva. Al' eto, kada vidim tako nekoga, osecam sa kao da imam 20 i kusur godina. :/ Sve u svemu, ne zelim vise nikoga da vidim da kuka javno za cin i da na neki nacin proziva ostale.

Quote (Unique)
A ne.. i ja sam dete i imam 16. godina, pa ponovo pokusavam da dovedem ovaj portal do savrsenstva sa ostalim adminima i mislim da mi to i uspeva. Al' eto, kada vidim tako nekoga, osecam sa kao da imam 20 i kusur godina. :/ Sve u svemu, ne zelim vise nikoga da vidim da kuka javno za cin i da na neki nacin proziva ostale.

za tebe ne sumnjam niti sam nista reko i sigurno imas zasluzenog administratora..Ali ako toliko brljam vratime na vip..posto sam ja to dobio pomocu drugog korisnika...tako da vratime na vipa da bix ja zasluzio...posto ocigledno nisam..
Slusaj ja nijednog korisnika nisam prozvao od kako sam na sajtu..a i dao sam predlog da sam na rogievom mestu..tako DA VRATI ME NA VIPA POSTO TOLIKO SMETAM I BRLJAM...toliko od mene pozzz


Poruku je menjao/la mitrovicstefan - Ponedeljak, 01.08.2011, 3:58 PM

kako instalirati igru kako krekovati pc igru kako postaviti sliku na profil









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 95 | 01.08.2011 , 4:22 PM

Da zavrsim raspravu ovog tipa...
Radite,pustite i druge da rade i bice sve Ok....
ALL WE NEED IS LOVE...
ili sto bi rekla mala deca:dziv,dziv,dziv-niko nije kriv...
Svaku dobronamernu kritiku prihvatite kao takvu,bez obzira da li se radi o kritici upucenoj VIP-u,uredniku,moderatoru ili adminu...
Za mene ste svi dobri i lepi...dokle god navijate za PARTIZAN..... biggrin biggrin biggrin i slusate JK.... tongue tongue wacko wacko
respect rockon specool

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









3891
poruka na forumu
137 1064



post # 96 | 01.08.2011 , 4:24 PM

pozzz za badule, Unique, DerekTrotter, ljudi su u pravu.

mitrovicstefan, ti se ljutis bez razloga al aj.Pogledaj prvo svoju aktivnost pa onda neciju, evo primjer:

rozalija123

komentari (42)
postovi (10000)
magazin (8)
bioskop (56)
download (184)
slike (122)
mp3 muzika (19)

ili muju aktivnost (moram se pohvaliti ) biggrin

komentari (547)
postovi (3584)
magazin (554)
bioskop (118)
download (417)
statusi (503)
slike (794)
mp3 muzika (4)
igrice online (5)

Nije sve u postovima sve je u glavi a za admina se strpi dobices ga jednog dana BUDI STRPLJIV. wink








3362
poruka na forumu
80 604



post # 97 | 01.08.2011 , 4:39 PM

Hitman-, ne nema veze...ja po ceo dana na sajtu trudim se sve to...a on sve na pogresnom mestu brkas postove..i tako to..i jos mi kaze da sam dobio urednika zbog badule, pa ako je tako prebacime u vipa jer ja xocu da zasluzim tu funkciju... tek mi je 3 dan urednika ,treba malo vremena da se nauci...izvinite ako se neko nasao uvredjen..prosto mi je krivo..ja nista nisam reko za tebe, badule, Unique, DerekTrotter, svi ste sjajni i zasluzujete madalju.. biggrin

kako instalirati igru kako krekovati pc igru kako postaviti sliku na profil









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 98 | 01.08.2011 , 4:43 PM

Hitman-, svi smo mi u pravu,a ako svi dobro proucite ono sto je stefan napisao shvaticete da on uopste nije prozivao nikog,a cak je i napomenuo da se derektrotter trudi... Derektrotter je prebrzo reagovao ,ali mislim da nije dobro procitao stefanov post. I njemu i svima toplo preporucujem da procitaju sta je decko napisao....
A Vama dragi Hitmene,svaka cast na aktivnosti..... biggrin
Da nemate,msm kad ste tako sadrzajni,neku komsinicu za mene? biggrin
Ma dajte ljudi malo mudrosti .... Kola mudrosti-dvoja kola ludosti-TO JE ZIVOT!!! biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 99 | 01.08.2011 , 4:44 PM

mitrovicstefan, nisam rekao da ne zasluzujes vec da ti ja ne bih jos dao (jos neko vreme) ali vidis da nemam nista protiv toga.

A sad bi mogli da stanemo na loptu svi i da zavrsimo sa ovom diskusijom koju je pokrenuo ovaj post:

Quote (mitrovicstefan)
evo i moje misljenje o ovome..ovako ja misim da je rogi dobro raspodelio...naravno danas mi je drugi dan urednika i imam vece 3 postavljene igrice,magazin,biskop...trudim se iz dana u dan...cilj mi je da postanem administrator..BEZ UVREDE..a za urednike koji imaju po 100-200-300 postova i imaju urednika i + nisu aktivni nije fer..jer se drugi urednici trude poput mene ,amira,king-a,derektrotter-a...itd..a ove koji imaju malo postova i nisu aktivni sve bi smanji na vip..a napravio novu listu i ubacio nove jer ima dosta njix koji imaju po 1000-2000 postova pa nisu urednici a to zasluziju...toliko od mene pozzz..
tongue

Cheers beer









3891
poruka na forumu
137 1064



post # 100 | 01.08.2011 , 4:49 PM

Quote (Unique)
A Vama dragi Hitmene,svaka cast na aktivnosti.....

badule, ja vama trebam persirati a ne vi meni biggrin wink TNX


Forum » Ostalo » Korpa » Uslovi za promenu grupe (vip,urednik,mod,forum mod,admin)
Search: