Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Info pomoć i podrška » Razni Tutorijali » Kako da pošaljete poruku svim prijateljima na Facebooku
Kako da pošaljete poruku svim prijateljima na Facebooku






1888
poruka na forumu
73 477



post # 1 | 16.07.2011 , 5:16 PM

Imate li nešto važno što biste želeli da saopštite svim prijateljima na Facebooku? Naravno, možete da postavite na zid, ali ako neko od vaših prijatelja ima puno prijatelja, može da se desi da mu promakne vaš zapis.


1.Kliknite na link Account koji se nalazi u gornjem desnom uglu stranice Facebooka a zatim izaberite opciju Edit Friends. Nakon toga, sa leve strane prozora kliknite na link Friends.

2.Kliknite na dugme Create new list i dajte naziv novoj listi

3.Selektujte sve prijatelje u listi i kliknite na dugme Create list.

4.Naziv liste videćete ispod naslova Lists koji se nalazi na levoj strani prozora Facebooka.

5.Kliknite na link Message koji se nalazi na vrhu stranice vašeg profila i izaberite opciju New Message. Ukucajte naziv liste prijatelja u polje To.

6.Napišite poruku koju želite da pošaljete i kliknite na dugme Send.

Svi prijatelji koji se nalaze u listi koju ste izabrali primiće vašu poruku u njihov Inbox.

ΠΑΟΚ Παρτιζάν ίδιο χρώμα με την ίδια πίστη
Партизан у срцу!










223
poruka na forumu
17 76



post # 2 | 16.07.2011 , 5:50 PM

hahah kakve owo veze ima sa owim sajtom








1888
poruka na forumu
73 477



post # 3 | 16.07.2011 , 6:13 PM

hahah decko idi spavaj,popij mleka.Rogi zna za to.Inace mozda ima 5 tema u vezi sa sajtom wink

ΠΑΟΚ Παρτιζάν ίδιο χρώμα με την ίδια πίστη
Партизан у срцу!








our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 4 | 17.07.2011 , 1:15 AM

Znam da ova sekcija "ExtraCafe tutorijali" ne obuhvata samo stvari vezane za EC ali mi nije jasno zasto si postavio 12 tutorijala za redom o fejsbuku i to o nekim banalnim stvarima koje maltene svi znaju i koje nikome nece nesto posebno pomoci. Al' ok... ne protivim se, samo kazem.









1388
poruka na forumu
153 250



post # 5 | 17.07.2011 , 1:19 AM

Quote (Unique)
Znam da ova sekcija "ExtraCafe tutorijali" ne obuhvata samo stvari vezane za EC ali mi nije jasno zasto si postavio 12 tutorijala za redom o fejsbuku i to o nekim banalnim stvarima koje maltene svi znaju i koje nikome nece nesto posebno pomoci. Al' ok... ne protivim se, samo kazem.

mogu da dodam samo tacku,mada je ima na kraju recenice....











1888
poruka na forumu
73 477



post # 6 | 17.07.2011 , 10:35 AM

Quote (Unique)
Znam da ova sekcija "ExtraCafe tutorijali" ne obuhvata samo stvari vezane za EC ali mi nije jasno zasto si postavio 12 tutorijala za redom o fejsbuku i to o nekim banalnim stvarima koje maltene svi znaju i koje nikome nece nesto posebno pomoci. Al' ok... ne protivim se, samo kazem.


Brt ove tutorijale sam nasao negde,nisam ni ja znao nista od toga kako se radi.A kad si toliko pametan sto ti ne postavis neki tutorial,samo dajes primedbe i nista :)Ti si kao neki vodic reda smile

Added (17 Jul 2011, 10:35 Am)
---------------------------------------------
A i rekao sam deset puta rogiju da svrsta tutorijale u podforum,tako da imaju razne vrste : photshop,Pc itd..


ΠΑΟΚ Παρτιζάν ίδιο χρώμα με την ίδια πίστη
Партизан у срцу!










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 7 | 17.07.2011 , 11:34 AM

G0ga,
Quote
Al' ok... ne protivim se, samo kazem.

Citaj malo izmedju redova...

Ko si ti?







our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 8 | 17.07.2011 , 11:52 AM

G0ga, kada bi malo pogledao po forumu, video bi da imam par tutorijala koji imaju preko 400,500 viewsa i puno dobrih komentara. A to je zato sto nije bitan kvantitet vec kvalitet. Bolje imati 3 tutorijala koji ce ljudima zaista pomoci nego 10 koje 99% njih vec znaju, ako cemo realno samo. Ovo nije facecafe, vec 'extracafe' i kada bi bio malo upoznat sa sistemom ovog sajta, znao bi da je ovde nemoguce imati subforume tj. podforume. Ja nisam vodic reda, ja sam samo administrator ovog sajta koji izmedju toga sto mora da azurira redovno sadrzaj sajta, mora i da pripazi na red i slozenost foruma, komentara i ostalih stvarcica. To sto ti ne znas da podneses kritiku iliti samo komentar na pravi nacin, to je vec odraz tvoje mladosti i nezrelosti, al' ok, ne krivim te zbog toga, ima vremena, naucices sve. happy Da li te jos nesto interesuje mozda ?









1888
poruka na forumu
73 477



post # 9 | 17.07.2011 , 12:45 PM

Pesnik wink

ΠΑΟΚ Παρτιζάν ίδιο χρώμα με την ίδια πίστη
Партизан у срцу!








our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 10 | 17.07.2011 , 12:52 PM

Nije sustina svega ovoga da li sam ja pesnik ili nisam. (Samo sam recit moze se reci, ali da li je to sada zaista bitno i da li to ima ikakve veze sa temom o kojom raspravljamo ?) Sustina je da shvatis neke stvari vec jednom... Mogu se kladiti da nisi nista razumeo sto sam ti napisao jer sve citas u 5 sekundi. Pravi dokaz za to je Danijelin post:

Quote (DxD)
G0ga,
Quote
Al' ok... ne protivim se, samo kazem.


Citaj malo izmedju redova...



Forum » Info pomoć i podrška » Razni Tutorijali » Kako da pošaljete poruku svim prijateljima na Facebooku
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: