Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum » Info pomoć i podrška » Razni Tutorijali » Kako da vaš Windows XP izgleda kao Windows 7
Kako da vaš Windows XP izgleda kao Windows 7






40
poruka na forumu
3 30



post # 81 | 03.10.2012 , 9:59 PM

POMOC HITNOOOOOOOOO...INSTALORAO SAM OVO.I POSLE 15TAK MINUTA SVE IKONICE SU MI NESTALE,START NESTAO,SA DESNE STRANE SAT I IKONICE NESTALE.RESTARTUJEM RACUNAR I KAD POKRENE SISTEM ISTO NE UCITAVA NISTA NE KOCI KAO DA NEMA NISTA U SISTEMU.JEDINO STO MOGU DA URADIM JE DA OTVORIM "WINDOW TASK MANAGER" (alt+ctrl+delete)...STA DA RADIM KAKO DA VRATIM SVE? NE SMEM DA RUSIM SISTEM IMAM VAZNIH FAJLOVA.MALOPRE SAM INSTALIRAO OVO I ZABAGOVALO SVE.JEDVA SAM USAO NA MOZILU.POMOCCCCCCCCCCC

ZIVOT JE 1 , A CS 1.6 ♥









172
poruka na forumu
3 38



post # 82 | 03.10.2012 , 10:39 PM

Quote (G0ga)
ma ne usporava nista

ma kako da ne.... malo se informisi... pogledaj task menadzer... nemoj da lupas gluposti... WinXP standard je najbolji za malo losije kompove i ljude koji hoce da imaju brzi komp... a ovo nadogradjivanje je cisto gubljenje vremena.... a sto se tice instaliranja win 7 ko zna da ga instalira neka ga instalira.... ko ne zna ima majstor za to.... i ne treba prckati sa takvim stvarima... pozzz





Forum » Info pomoć i podrška » Razni Tutorijali » Kako da vaš Windows XP izgleda kao Windows 7
Search: