Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Info pomoć i podrška » Razni Tutorijali » Skidanje muzike sa Youtube
Skidanje muzike sa Youtube






712
poruka na forumu
16 -89



post # 21 | 21.07.2011 , 6:26 PM

tnx specool specool

Postoje dvije vrste ljudi… Oni, kojima se sviđam i oni, koji nemaju ukusa…









890
poruka na forumu
188 235



post # 22 | 21.07.2011 , 6:26 PM

hvala DxD najbolja si












978
poruka na forumu
107 1318



post # 23 | 21.07.2011 , 6:27 PM

Al petljate (drzite se sistema, zasto lako kad moze tesko?), instalirate Operu i dobijete ove dvije opcije (vidi sliku) brzo i jednostavno biggrin
Od kvlaiteta video snimka zavisi sta cete imat ponudjeno za skidanje i to je uvjek u FLV ili Mp4 formatu, a imate i samo da skinete pjesmu u Mp3 smile



Fajlovi: 2658366.png (334.1 Kb)

Poruku je menjao/la igortehno - Nedelja, 23.10.2011, 0:12 AM

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










507
poruka na forumu
25 327



post # 24 | 21.07.2011 , 6:27 PM

Hvala!!!








69
poruka na forumu
8 67



post # 25 | 21.07.2011 , 6:27 PM

evo ovako savjetujem znatno lakšu varijantu bez linkova i svega toga samo jedan klik i to vam je to dakle počinje se ovako:

1.skinite program real player koji možete skinuti bilo gdje no preporučujem stranicu filehippo sa nje besplatno možete download-ovati sve programe pa i ovaj bez registracije ili bilo čega drugog

2.kada instalirate real player na vaš PC pokrenite bilo koji browser na vašem PC-u

3.otvorite youtube ili bilo koji drugi sajt za muziku i kada pokrenete pjesmu i ona počne da se reprodukuje stavite vaš pokazivač miša na spot te pjesme odnosno na dio ekrana u kojem se pjesma prikazuje i u samom vrhu tog prostora u tom trenutku pojavi vam se poseban natpis na kojem piše REAL PLAYER DOWNLOAD ili tako nešto.......

4.kada kliknete na taj mali natpis real player počinje skidati pjesmu na vaš računar

5.nakon skidanja pjesme ona je smještena u vaš real player u avi. ili flm. formatu.......u dijelu programa real player koji se zove Libary

6.Ovo je što se tiče skidanja muzike sa neta direktno u vaš real player libary odakle možete slušati tu muziku na vašem PC-u međutim za razliku od drugih varijanti za download real player može skidati muziku i sa facebook zidova vaših prijatelja prilikom čega idete po sledećem postupku : prvo odete na zid prijatelja ili vaš na facebook-u ili bilo kojoj drugoj društvenoj mreži nađete pjesmu i pokrenete je nakon pokretanja odradite isto što i u youtube-u odnosno stavite pokazivač miša na prozor gdje se reprodukuje pjesma i onda samo na download wia real player i pjesma će biti skinuta.....u vaš real player libary

Takođe real palyer je i konverter odnosno pjesme koje skidate njime sa youtube-a ili facebook-a ili bilo čega drugog su u avi. ili flm. formatu tako da nemogu biti prebačeni takvi na vaš mobilni telefon naprimjer.......zato je real player ujedno i konverter naime njime možete konvertovati pjesme koje ste sa njega skinuli na sledeći način:

1.otvorite real player i nađite opciju u gornjem uglu Now playing......nakon toga u donjem desnom uglu nađite mali natpis playlists tu kliknite i otvoriće vam se dio u prozoru real playera koji će tada biti prazan........kada se on otvori nađite u njegovom dnu znak + i kliknite na njega i onda kliknite na natpis add from libary onda u libary odredite pjesme koje želite dodati...i samo kliknite kada ih odaberete ili ENTER ili add........onda će se te pjesme pojaviti u playlist prozorčiću u rela playeru......

2.e sad pokrenite prvu pjesmu i kada počne reprodukcija te pjesme stavite pkazivač miša na dio rela palyera u kojem se prikazuje spot pjesme i pojaviće vam se više menija oko tog prozora u kojem se reprodukuje taj spot vi nađite opciju convert i onda kliknite i tako ponovite ovaj postupak za svaku sledeću melodiju (pjesmu).

3.kada dodate sve pjesme na listu za convert u prozoru u kojem se nalaze sve pjesme spremne za converting odaberite prvo u prvom djelu gdje traži opciju device odaberite audio ....a ispod gdje se traži file format odaberite MP3 .......i nakon ovoga samo kliknite na opciju start za 4-5 minuta konvertuje oko 40-50 pjesama u mp3.....

4.nakon converta sve vaše pjesme koje ste konvertovali biće smještene u libary ali ne u opciji all media nego u opciji MUSIC kliknite tu i sve pojesme koeje tu vidite su zapravo vaše pjesme samo u MP3 formatu.......

OVO JE NAJJEDNOSTAVNIJI NAČIN ZA SKIDANJE MUZIKE JA OVAKO RADIM VEĆ GODINAMA UNAZAD....ZNAM DA OVO SVE ŠTO SAM JA NABROJAO ZVUČI TEŠKO I ZBUNJUJUĆE ALI VIDJEĆETE KADA INSTALIRATE PROGRAM SVE ĆETE SAMI SKONTATI BEZ MOJE PRIČE SVE OVE.....JAKO JE LAKO NJIME UPRAVLJATI....UKOLIKO BUDETE IMALI POTEŠKOĆA U SNALAŽENJU SA OVIM PROGRAMOM ILI NJEGOVIM DOWNLOADOM JAVITE I SE U PRIVATNIM PORUKAMA I RADO ĆU VAM DATI LINK ILI BOLJE OBJASNITI ONO ŠTO VAM NIJE JASNO.....

Ako sam ti pomogao ili ti se sviđaju moji postovi POVEĆAJ MI REPUTACIJU ili pošalji POKLON :D

/´¯/)............(\¯`\
/....//........... ...\\....\
/....//............ ....\\....\
/´¯/..../´¯\.........../¯ `\....\¯`\
/./.../..../..../.|_......_| .\....\....\...\.\..
(.(....(....(..../.)..)..(..(. \....)....)....).)
\................\/.../....\. ..\/................/
\................. /........\................../
_____..)/.._______..)/..________..)/.._










188
poruka na forumu
12 187



post # 26 | 21.07.2011 , 6:27 PM

wayayaya, To bre nesto komplikovano brmbrm
DxD, Hvala ti puno! :D











101
poruka na forumu
213 2804



post # 27 | 21.07.2011 , 6:27 PM

ja skidam preko programa clipgrab samo kopirap link sa youtuba i skidaš mnogo je lakše.

http://clipgrab.de/en

http://www.noobslab.com/2012....nt.html

‎"Pravog muškarca, s kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, ni po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, i naposletku kako vas grli. Ni prečvrsto da ostanete bez zraka, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako da znate čiji ste."









262
poruka na forumu
49 748



post # 28 | 21.07.2011 , 6:27 PM

Samo skines you tube konvetor i zavrsio si poso :p

Crno-Beli!!!



Forum » Info pomoć i podrška » Razni Tutorijali » Skidanje muzike sa Youtube
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: