Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Info pomoć i podrška » Razni Tutorijali » Kako da povratite ukraden MSN nalog ?
Kako da povratite ukraden MSN nalog ?






1320
poruka na forumu
133 2344



post # 1 | 28.09.2011 , 6:20 PM

Pošto sada znate kako da odaberete sigurnu i tešku lozinku, a i ranije sam pisao o tome šta da radite kada vam neko ukrade gmail lozinku, red je sada da napišem i kako da vratite MSN lozinku ukoliko vam je ukradena ili ste je zaboravili. MSN lozinka i korisnički nalog služe za Live servise kao što su Hotmail mail, MSN Live mesenger, Bing pretraživač, Windows Live Writter, i mnogi drugi.
Windows Live tim je napravio odličan posao kreirajući stranicu preko koje, popunjavanjem raznih formulara, možete da povratite vaš nalog ukoliko je isti ukraden ili ste jednostavno zaboravili lozinku i ne možete da je vratite. Stranica pod imenom “Windows Live Validation” vam nudi formular sa raznoraznim pitanjima vezanim za vaš izgubljeni nalog. Sve što vi treba da uradite jeste da popunite što tačnije formular sa odgovorima kako bi validacija uspela.

Pre nego što počnete da popunjavate, osigurajte drugu adresu e-pošte (moja topla preporuka je Gmail) na koju mogu da vas kontaktiraju sa podacima o validaciji. Pored potrebne adrese e-pošte, moraćete popuniti podatke kao što su adresa e-pošte koje je ukradena, vaše privatne i lične informacije, datum kada ste poslednji put uspešno pristupili nalogu, IP adresu vašeg računara, ime Internet servis provajdera, itd. Neka polja su obavezna a neka nisu, tako da ukoliko ne znate da odgovorite na pitanje, možete da ga i preskočite. Imajte u vidu da što više tačnih podataka unesete, to je veća šansa da ćete povratiti vaš izbugljeni nalog.
I na kraju, adresa za validatora je Windows Live ID Validation Page.
Srećno !!!






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 2 | 28.09.2011 , 7:47 PM

extra, bas cu da dam drugarici link da procita, ona ima ovaj problem...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










245
poruka na forumu
9 56



post # 3 | 28.09.2011 , 10:25 PM

Nez stvarno kako ljudi vole da se hackuju na neciji profil i da kasnije sve pobrkaju, i ja malo volim, ali ne znam kako, i i mogao bi ali kada bi se hakovao na neciji racun, uglavnom bi to bila moja djevojka, samo da znam o cemo i sa kim prica, uglavnom da vidim da li je sa mnom ili trazi drugog, zbog tog, a da bi ja joj nesto tamo stelovao po njenom fb-u ili hotmailu, NE bi sigurno jer to mi nikako ne ide na um biggrin

A ko je hacker nek se samo stavi na mjesto zrtve i nek zamisli da neko njega hakuje, i da vidi kako je ostati bez svega sto si postizao za vrijeme od kada si na fb-u, kako je bilo skupiti te prijatelje i ubacivati neke kometare biggrin

NO HACK, PLEASE biggrin

Mk4









1174
poruka na forumu
60 419



post # 4 | 30.09.2011 , 8:24 PM

ma ko jos to krade

ExtraCafe Public -----> 193.104.68.8:27028
ExtraCafe Deathrun -----> 193.104.68.8:27074










1320
poruka na forumu
133 2344



post # 5 | 30.09.2011 , 8:58 PM

boka2211, hahaha boka stvarno si sad provalio al ono bas... xD pa jbt vecina ljudi koristi isti e-mail za sve lokacije i da bi ti hakovao msn mora e-mail hakovati...a ako hakuje e-mail hakovao je skoro pa sve.. smile


Forum » Info pomoć i podrška » Razni Tutorijali » Kako da povratite ukraden MSN nalog ?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: