Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Info pomoć i podrška » Razni Tutorijali » Kako da konvertujete PDF u sliku ?
Kako da konvertujete PDF u sliku ?






1320
poruka na forumu
133 2344



post # 1 | 28.09.2011 , 6:31 PM

Pored uputstava koje sam napisao kako da snimite veb sajt u pdf format, kako da napravite besplatno pdf stranicu, kako da prebacite pdf u word dokument, kako da podelite i spojite više pdf fajlova i mnogih drugih, sada ću vam pisati o servisu koji vam omogućuje da konvertujete PDF fajl u sliku. Ovo ne bi bilo moguće bez odličnog servisa za konvertovanje na Internetu – Zamzar. U pitanju je sajt uz pomoć koga možete da konvertujete mnoštvo formata fajlova u druge formate. Međutim, o drugim formatima drugom prilikom, sada nas zanima PDF –> sliku.
Postupci:

1. Učitajte sajt www.zamzar.com
2. U polju "Step 1" kliknite na dugme "Choose file" i izaberite vaš PDF koji želite da prebacite u sliku.



3. U polju "Step 2", izaberite format slike i koji želite da prebacite PDF fajl. Možete izabrati .bmp, .gif, .jpg, .pcx, .png, .ps, .thumbnail i .tiff.
4. U polju "Step 3" unesite vašu adresu e-pošte.
5. Na kraju, kada ste sve uradili, kliknite na dugme "Convert" u polju "Step 4".

Nakon određenog vremena, dobićete u vaše sanduče e-pošte dokument koji ste želeli, ili ćete dobiti link do stranice na Zamzar sajtu za preuzimanje vašeg fajla.

Servis je potpuno besplatan i ne zahteva nikakve instalacije. Očekujte uskoro uputstva o konvertovanju i drugih formata.


Fajlovi: 4324642.png (41.3 Kb)








69
poruka na forumu
8 67



post # 2 | 19.01.2012 , 0:43 AM

može isto preko programa FORMAT FACTORY a i ukoliko volite da se igrate po računaru i experimentišete možete i tako što otvorite addobe ili nitro pdf ili bilo koji drugi program koji reprodukuje pdf format i fajl koji želite konvertovati prikažete u njemu.......onda u naslovnoj liniji kliknete desni klik i customize....onda umetnete u liniju menija iz izbornika opciju full screen onda samo kliknete ok........onda kliknete na nju onda će vaš PC prikazati prf file koji ste otvorili preko čitavog računara onda kliknite na tastaturi print screen onda ugasite pdf file...otvorite paint i pritisnite na tastaturi CTRL+v i slika će biti umetnuta u paintu nakon ovoga samo odradite save i pdf format slika će biti sačuvana u jpg bez ijedne izmjene :D ali to je ko voli da se igra po računaru ko ne voli nek koristi program

Ako sam ti pomogao ili ti se sviđaju moji postovi POVEĆAJ MI REPUTACIJU ili pošalji POKLON :D

/´¯/)............(\¯`\
/....//........... ...\\....\
/....//............ ....\\....\
/´¯/..../´¯\.........../¯ `\....\¯`\
/./.../..../..../.|_......_| .\....\....\...\.\..
(.(....(....(..../.)..)..(..(. \....)....)....).)
\................\/.../....\. ..\/................/
\................. /........\................../
_____..)/.._______..)/..________..)/.._




Forum » Info pomoć i podrška » Razni Tutorijali » Kako da konvertujete PDF u sliku ?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: