Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Info pomoć i podrška » Razni Tutorijali » Kako da smanjite slike samo sa jednim klikom ?
Kako da smanjite slike samo sa jednim klikom ?






2523
poruka na forumu
87 1228



post # 1 | 12.06.2012 , 12:18 PM

I ako sam prošle godine postavio program za kompresovanje slika, evo još jedan programčić za smanjenje slika koji se integriše u opcije na vašem desnom kliku i uz pomoć koga možete da smanjite veličinu vaših slika. Program je veoma jednostavan i mali, a postupak instalacije i upotrebe je veoma jednostavan
1.Učitajte sajt http://phototoysclone.codeplex.com/Release....d=26281 i odaberite
Downloads
Image Resizer
3.Poslije završenog preuzimanja, instalirajte program.

3. To je to … Instalirali ste program i integrisali opciju na desni klik vašeg miša.
Pokušajte sada da kliknete desnim klikom na sliku koju želite da smanjite, primetićete da se
pojavila nova opcija "Resize Pictures". Baš kao na slici ispod



Kliknite na tu opciju i dobit će te mogućnosti za smanjivanje slika. Odaberite jednu od ponudjenih veličina koja vam odgovara, ili kliknite na "Advanced" i unesite sami svoje dimnezije i kliknite na "Ok" kako bi smanjili sliku. Ovim ćete napraviti duplikat slike sa novim imenom u istom direktorijumu gde je i originalna slika. Ukoliko želite da smanjite sliku bez pravljenja originala, tj. želite da presnimite original sa manjom, obeležite poslednju
opciju u programu "Resize the original pictures (don’t create copies)".

Ovaj program je stvarno dobar, pored toga što je besplatan i jednostavan, moguć je i rad sa više slika istovremeno. Samo selektujte sve slike iz direktorijuma koje želite smanjiti i odaberite opciju "Resize pictures". Ostalo će sve program da uradi za vas.
Ovaj program je odličan za smanjivanje slika ukoliko želite da ih šaljete na Internet ili recimo na Facebook.


Fajlovi: 3605044.jpg (1.1 Kb) · 0470650.jpg (56.6 Kb) · 4775591.jpg (38.6 Kb) · 2565957.jpg (183.9 Kb)


Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku








Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 2 | 14.06.2012 , 3:19 PM

Ako vam izbaci " da fajl nepostoji" samo refresh stranicu :)

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








Dete debil... xD
271
poruka na forumu
2415 6192



post # 3 | 24.06.2012 , 4:03 PM

hvala... :D gj :D

JA ██████ 100%










14
poruka na forumu
4 15



post # 4 | 24.06.2012 , 8:30 PM

Da se ubacim, mozete koristiti i sajt picresize.com isto je lagan za koriscenje :)


www.extracafe.rs




Forum » Info pomoć i podrška » Razni Tutorijali » Kako da smanjite slike samo sa jednim klikom ?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: