Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Info pomoć i podrška » Razni Tutorijali » Instaliranje igrica pomoću programa Daemon Tools
Instaliranje igrica pomoću programa Daemon Tools






792
poruka na forumu
183 1143



post # 1 | 30.07.2012 , 5:40 PM

Posto neki imaju problema sa instalaciju preko daemon toolsa resio sam da napravim jedan tut :D ...pa da pocnemo :)
Nakon instalacije Daemon Tools-a pokrenite ikonicu na dekstop-u i nakon toga dobiće te ikonicu kod sata dole desno...Na tu ikonicu kliknite desnim klikom miša i trebalo bi da dobijete ovako nešto
Slika 1

Nakon toga idete strelicom miša do Virtual CD/DVD-ROM
Slika 2

Zatim idete na Set number of device

I kao sto vidite tu možete da birate koliko želite da postavite drive-ova ja uvek izaberem 1 drive jer nema potrebe za vise...
Kad ste odabrali koliko želite drive-ova moraćete sačekati par sekundi, potom opet idete desnim klikom miša na ikonicu Daemon Tools kod sata i opet idete na Virtual CD/DVD-ROM
Slika 4

Kao sto vidite na slici 4. sad vam pored Virtual CD/DVD-ROM-> pise Device 0:[H:] No media
Ovo [H:]to kod vas može biti bilo koje drugo slovo...Kada odete strelicom miša na Device 0:[H:] No mediatreba da dobijete kao na slici 5
Slika 5

Zatim kliknete strelicom miša na Mount image
Slika 6

Kad ste kliknuli strelicom miša na Mount imageotvoriće vam se novi prozor pogledaj sliku 7
Slika 7

I kad vam se otvori takav prozor onda nađete gde vam je igra koja je u nekom image formatu(iso,mdf,mds...) obeležite i kliknite na open...

To vam je to i sada jedino je ostalo kada želite da ubacite neku drugu igru pogledajte sliku 8
Slika 8

Znači idete na Virtual CD/DVD-ROMpa na Device 0:[H:]pa treba da piše ime igre i ondak odradite sledeće pogledajte sliku 9

Znači kad ste odradili ovo Virtual CD/DVD-ROMkad dođete strelicom miša na Device 0:[H:]pa ime igre otvoriće vam se kao novi prozorčić i videćete da piše Unmount imagena to klikite i on će vam izbaciti taj image fajl iz virtual drive-a...



U trgovinama kostima širom SAD-a stoji upozorenje na Batmanovom kostimu ~ Ne omogućava korisniku da leti!










455
poruka na forumu
98 1163



post # 2 | 01.08.2012 , 0:35 AM

veoma lako,a i mislim da tema postoji već :D

Life is Like a Box of Ammo...










792
poruka na forumu
183 1143



post # 3 | 01.08.2012 , 0:41 AM

Reaper, postoji..ali ne ovako detalno..pa su ponovo otvarana pitanja sta poste mount..na koji driver da idem...itd...zamolio bi forum modove admina da zakljucaju temu kako nebi doslo zbog spama i da je stave medju vaznije tut..jer mi je stiglo jedno 10 poruka od nekoliko korisnkika kako nzm da instaliraju igru preko deamon toolsa.. :)

U trgovinama kostima širom SAD-a stoji upozorenje na Batmanovom kostimu ~ Ne omogućava korisniku da leti!




Forum » Info pomoć i podrška » Razni Tutorijali » Instaliranje igrica pomoću programa Daemon Tools
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: