Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Kako reagujete na uvrede? (Kako reagujete na uvrede?)
Kako reagujete na uvrede?






15
poruka na forumu
3 40



post # 1 | 30.05.2013 , 1:13 AM

Vrlo malo nas se nije susretalo sa uvredama na svoj racun od strane drugih ljudi,pogotovo ako su to takoreci uvrede upakovane u salu.Znate one cinicne osobe koje vole da vas namjerno bockaju sa tim njihovim zlobnim  komentarima na vas racun ili na nesto sto vama smeta a sve to kroz neku "salu".Recimo nedavno mi je jedna osoba par puta provukla kroz salu kako je meni super,uzivam u zivotu puna sam para i samo ih trosim,a zapravo ta ista osoba zna da sam trenutno nezaposlena i da i nisam u zavidnoj finansijskoj situaciji daleko od toga da uzivam u parama.To je receno vec par puta tako da mi je vise nego jasno da to namjerno radi da bi me isprovocirala i da bih ja njoj zavidila na materijalnom statusu.E  sad me zanima sta vi mislite,kako se nosite sa takvim ljudima,da li im uzvracate istom mjerom ili iskulirate?

l







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 2 | 30.05.2013 , 9:14 AM

Sve zavisi. :)
Vecinu iskuliram , necu da se spustam na njihov nivo hahaha. :D

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










136
poruka na forumu
1 133



post # 3 | 30.05.2013 , 11:30 AM

Zavisi na koji način me uvrijedi..Ali ima vremena kada im uzvratim istom mjerom,ali nekada to bude.. :)











15
poruka na forumu
3 40



post # 4 | 01.06.2013 , 2:50 AM

SLzem se ali takvi stvarno znaju da iznerviraju coveka,pogotovo ako je to ucestalo.Ja sam recimo tip osobe koja je osetljiva pa mi zasmetaju takvi komentari,jednostavno se trudim ali ne znam da iskuliram neke stvari.Ne volim da se svadjam i nikad ne zapocinjem prva ali kad me neko bez ikakvog razloga vredja odmah proradi moj bikovski temperament a to inace ne volim lol

l







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 5 | 01.06.2013 , 10:42 AM

reagujem jako burno djavo msm kakav nivo kakva pi maaterina :D kaze jednom ti precutis i ponovo ce i tako...
sasjeci u korjenu...

Lunja21, jes ti kriva sto si u tom stanju? a ta/taj sto ti je to rekao/la je ocigledno mamin/a i tatin/a...
ono znam kako ti je,i ja cjeli zivot kidam za sebe i naucio sam i dalje cu tako cak i pomognem starcima ako mog finansijski... ta bogata djeca nikad nece znati da se bore za sebe a nista nije vjecno pa ni tatine pare... osjetice oni to sve kad ostanu bez svega ;) imas moju podrsku da se nakreses mame sledeci put kad ti tako nesto kaze :D

Be my love?









15
poruka na forumu
3 40



post # 6 | 01.06.2013 , 3:01 PM

JahRastafarI93,  Izgleda da samo ostro treba sa takvima,inace se nece smiriti whip Ja nisam navikla na takvo okruzenje mislim na te osobe sto provociraju i veruj da se nadjem u cudu kad mi se tako nesto desi.Mislim kakvi su to mozgovi covece.Ta ista osoba sto mi je to rekla nista nije bolja od mene,s tim sto ponekad ode u inostranstvo i crnci na gradjevini pola godine i onda kad se vrati hvalise se kako ima kako ne zna sta ce sa parama a tamo je ogulio ledja..Smesno stvarno :D

l









288
poruka na forumu
11 77



post # 7 | 01.06.2013 , 5:11 PM

bijem




Gavran seje smrt na grani drži šmajser , zajeban je šmajser koji ima laser.










390
poruka na forumu
20 673



post # 8 | 01.06.2013 , 7:32 PM

trudim se da iskuliram








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 9 | 03.06.2013 , 7:38 PM

Zašto,vas,ljude tako vrijeđa to ?
Zašto obraćate pažnju na nekoga ko samo voli da provorica i na taj način liječi svoje komplekse ?
Gori ste od njih..

Dok sam bila mlađa,a i sada,ljudi su me voljeli zezati zbog težine.
Baš nedavno mi je jedan momak dobacio da sam previše pojela. U riječima tih ljudi ja vidim samo primitivizam i dijetinjastost.
Nedavno mi je krajnje nekompetentna osoba rekla da sam glupa. Zašto bih ja slušala nekoga i zašto bi me vrijeđalo to kada je izašlo iz glave i usta čovjeka koji mi nije ni do koljena ?

Volite sebe i svoje vrijeme trošite na nešto pametnije,a ne vrijađanje i kretene.. Stvoriće nam se bore od toliko briga. :)


Poruku je menjao/la By_The_Way_ - Ponedeljak, 03.06.2013, 7:40 PM








292
poruka na forumu
615 1347



post # 10 | 05.06.2013 , 9:50 AM

Ja bo'me ne ostajem nikom duzan. B)

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3










10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 11 | 05.06.2013 , 7:35 PM

Ako mi taj neko vredja familiju ili voljenu osobu vracam 100x gore. U takvoj situaciji djavo mi nije ravan. :)
A ako taj neko samo mene vredja, nemam problem sa tim, samo se nasmejem i iskuliram. Ne dozvoljavam da mi tamo neka nebitna osoba upropasti dan. Zasto bre ja da se nerviram zbog tebe kad znam svrhu te uvrede/provokacije. Mene stvarno nije briga sta ljudi misle o meni. :) Zivim svoj zivot kako hocu, radim sta hocu, volim sve zivo i zaljubljena sam non-stop. :)
Tako da, zivi svoj zivot i pusti druge neka zive, aman...

"Sta to ima u ljudima tuzno, pa ulaze u tudje zivote?"






Prodajem paprike!!!
159
poruka na forumu
23 98



post # 12 | 18.06.2013 , 2:11 PM

neke uvrede iskuliram, ali kada mi vredjaju familiju BIJEMangry2

Moj zivot:
<3 Ja imam tebra svoje parce neba, direktno ispod njega BLOK 21!!! <3




Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Kako reagujete na uvrede? (Kako reagujete na uvrede?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: