Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Vas najveci blam...
Vas najveci blam...






1
poruka na forumu
0 0



post # 21 | 08.03.2012 , 9:08 PM

Korner...Protivnički igrač ubacuje loptu na prvu,ja stojim na petercu i idem ka lopti da je izbijem glavom :D Moj golman izleće tačno ispred mene i viče "MOJAAA" ja stanem kao ukopan,njemu lopta prodje kroz ruke a ja je uhvatim sa obe ruke (stojeći u petercu) aaa! sudija svira penal ,ja dobijam žuti i ne vjerujem šta se dešava :D oni naravno daju go i ja izlazim iz igre pet minuta nakon toga :D a rezultat je pre penala bio 2:1 za nas i oni daju go iz penala i završimo 2:2 :D Posle toga sam odigrao 2 meča u sezoni ,a bilo ih je 10 ostalo
Otac,majka i 2 brata su bili u publici :( Ako je neko preživio slično iskustvo nek se odmah izjasni , biće mi lakše :D
samoubistvo yahoo

Novak Vukovic









265
poruka na forumu
47 378



post # 22 | 09.03.2012 , 0:49 AM

Uh, bilo ih je mnogo. Vecine ih se ne secam. Znate ono kad vam prepricavaju sta ste radili i pricali sinoc... Zlo!

E, pa. Ispricacu vam par situacija u kojima sam bila trezna. :D

Nekom drugu dosli drugovi (vecina iz razreda, a isli su u moju skolu) i zovne on moju drugaricu i mene da 'spasimo vece'. Nas dve i 902348019248012983 mladih i cednih momkova. Salece jedan za drugim, kako to vec ide. Popili su mnogo. Mnogo, mnogo. Koristilo se svasta, al' ja i ona cirkale kolu iz flase celo vece.
Na kraju propale veceri dolazi 'slag na tortu'. Nemoguceprezgodni momak iz nase skole prilazi. Ne lozim se na takve tipove, niti sam se lozila, al' ono - znate da se s njim druzi samo elita. Prilazi nama, pruza drugarici ruku - upoznaju se. Pruza meni ruku - JA PROMASIM NJEGOVU RUKU!
lol

Nisam od uzbudjenja promasila ruku, vec nisam ni gledala, a i... trapava sam, pa ono :D

Par puta mi se desilo da komentarisem necije ime i da ide odgovor tipa: "Ali meni se keva tako zove.." lol

Ne d'o Bog nikom! :D

The world will look up and shout: "Save us!", and I'll whisper: "No."









11
poruka na forumu
0 7



post # 23 | 09.03.2012 , 1:17 AM

kako odabrati najbolji blam :) ...ima ih vise,mada meni najsmesniji je onaj kad smo nas tri drugarice , u nedostatku vremena za pravi toalet, istrcale na naizgled pustu prilaznu ulicu da ... ja imala pantalone koje se normalno otkopcavaju,jedna drugarica trenerke a druga pantalone s kompikovanim otkopcavanjem...sve je bilo super dok nije naisao neki auto,ova sa trenerkama se brzo snasla i navukla ih,ova druga nije ni stigla da otkopca pantalone a ja sam ostala u cucecem polozaju kao da se nista ne desava....samo sam pokrila lice,ne moram da napomenem da su ove dve pobegle :)








1520
poruka na forumu
180 1265



post # 24 | 09.03.2012 , 3:08 AM

Uh, pa ima ih dosta... :D Ali, evo prvog koji mi je pao na pamet, a dogodio se tokom mojih studija. :)

Cekam na pesackom da se "otvori" semafor, da odem na predavanja i tako cekajuci, "spazim" ja jednu koleginicu sa babickog smera, sa kojom sam inace druzio. I ja tako nabacio kez, a ona mrtva ozbiljna. Kontam zajebava se, jer joj je to u prirodi. Masem... Ma nista ona! Jos me i gleda zacudjeno kao: "Wtf?!"
Otvara se semafor, krecem samouvereno i dernjam se: "Pa, gde si Jovana, ribo?" Devojka mi ide u susret i njena faca je u fazonu: "Are you talking to me?!" "Sta je s' mozgom?" U istom trenutku, brzinom svetlosti izvaljujem da to nije Jovana i da sam se ispalio zesce!!! Jos me ljudi oko mene gledaju sa kim ja to pricam. :D Bruka!

Inace, ja sam corav i nosim naocare i bez kojih sasvim vidim solidno. Tog dana sam shvatio da sam coraviji nego sto mislim. :D

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










352
poruka na forumu
57 512



post # 25 | 09.03.2012 , 12:55 PM

Kada sam ocu rekla "strucna sperma" umesto strucna sprema.I dan danas crvenim za to.Iako je bilo pre 4 godine.

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 26 | 07.04.2012 , 7:52 PM

evo juce...redar i posalje me profa da operem spuzvu i obrisem tablu.....e sad sve bi bilo ok da nisam bio mrtav umoran i jedva gledo na oci,a u skoli brate ucionica mali milion i to sva vrata ista a jedna do drugih...
i tak odem ja operem spuzvu,vratim se i udjem u ucionicu
pocnem brisati tablu
doso do pola kad cujem ljudi se smiju sunce ti jbm i to vriste,pogledam pored vidim neku profesoricu kako me zacudjeno gleda i skontam da sam pogresio ucionicu....aaaaaa kapuljacu na glavu da me ne upamte i trk iz ucionice dok me nisu upamtili x"""D
jebte doso u pravu ucionicu crven ko feferona ili kako se vec pise lol lol lol
pricam ovima iz razreda oni se pokidali,kad ide cova iz te ucionice prica ovom drugu da je neka budala upala na po casa i izbrisala tabelu sto profesorica crtala pola casa,kaze jes da je lik budala al ko god da je svaka mu cast lol lol lol

Be my love?









61
poruka na forumu
21 254



post # 27 | 07.04.2012 , 10:03 PM

Divan dan i takav bi i ostao da nije mog brzog jezika. :( U susret mi dolaze nekadasnji skolski drug i drugarica koji su, inace, u braku; nemaju dece, a silno ih zele. Srdacno se pozdravismo i ja sva vazna cestitam na sav glas drugarici trudnocu i jos konstatujem da je verovatno vec 5.-6. mesec yes . Nastavljam pricu o trudnoci, deci, bla...bla... U trenutku primecujem njegov zblanut pogled, a ona mi tiho rece kako nije trudna, vec se ugojila od nekih lekova- stid o, zemljo,otvori se i progutaj me lajavu!

Dete,reka i kisa najlepse mirisu...









65
poruka na forumu
2 55



post # 28 | 07.04.2012 , 10:11 PM

JahRastafarI93 Jebote koji si ti car, sad se smejem k'o lud i prilazi cale i pita:'' Jel ti dobro?"















57
poruka na forumu
2 45



post # 29 | 07.04.2012 , 11:20 PM

JahRastafarI93, dobar si, stvarno to je za smijeh do suza, a mogu samo misliti kako se profa osjecala kada je vidjela pola prazne table, svaka cast ..... :D

a sto se tice mene, imao sam neke svoje blamove, ali nije za javnost, tako da ne pricam o tome, ali u kojoj se god situaciji nalazio uvjek se izvucem, i sam sebi kazem, nemas sta da se stidis za to i crvenim, srce mi okameni, tako da mi je nakon tog svejedno, ne pokazujem drugima da sam se provalio, ali gdje je god moguce prebacim to sve na neku salu, ili se vratim na to, popravim i kada svi vide da mi je za to svejedno, odustanu od pricanja o meni, itd :D

MK4









545
poruka na forumu
58 414



post # 30 | 07.04.2012 , 11:39 PM

Bilo ih je ali se ne sjecam..
Jedan od njih je kada sam bio mali pogodila me kosarkaska lopta u glavu i oborila me sa nogu lol lol

<3 Bancy <3









71
poruka na forumu
4 35



post # 31 | 18.04.2012 , 8:48 PM

Evo jedan juce...stajao sa prijateljom i nesto pricao okrenut od njega.On otisao da baci papiru u korpu na ulici i covek neki stojao pored mene ja i dalje pricao kao da je prijatelj pored mene covek gleda u mene i suti u .Kad sam skontao kakav sam retard bilo me blam :D lol :lol:


Poruku je menjao/la Arthas - Sreda, 18.04.2012, 8:49 PM

Sve što je vječno, kratko traje !!









204
poruka na forumu
5 86



post # 32 | 11.06.2012 , 8:16 PM

U srednjoj je neki decko stojao natrcen na vratima ja sam mislila da je moj naj drug i iz sve snage ga uhvatila za dupe i rekla "Uhhh"..kad se lik okrenuo i pogledao me zamalo me blam nije pojeo.. :D stid








97
poruka na forumu
76 401



post # 33 | 03.07.2012 , 11:48 PM

hahah.. Kako izdvojiti najbolji i najsmesniji. Sedim u busu pre godinu dana, i ulazi jedna riba, a ja u tripu to mi najbolja drugarica.. Ima istu trenerku gornji i donji deo, i frizuru, siske i to... I tako ona prolazi pored mene, ja bio okrenut, reko da je iznenadim.. I ona prolazi, i ja je pljesnem otpozadi iz zabave i kazem "Gde si srce, sta ima?" Ova se okrece i gleda me, gleda, i gleda.. I odjednom samar, a ja crvenim kao paprika. U trenutku sam hteo prozor da polomim da bi izasao kolko sam se smorio bio, a sad kad se setim vristim od smeha.. :)

"I may not change the world, but I will plant the seeds to the ones that will."
"A coward dies a thousand deaths, a soldier dies but once."
"Vise vredi vojska magaraca koju predvodi lav, nego vojska lavova koju predvodi magarac."
"Ljubav ubija sumnju, a sumnja ljubav."








LUD?
167
poruka na forumu
17 130



post # 34 | 15.07.2012 , 10:15 PM

e ovako pricao sam sa drugom oko jedne igrice i on mi reko kak opostavlaj c4 i tako mi pricali nes nebitno...
i ja ulazim u radnju za mobilne telefone a tamo 10etak ljudi koji su iza mene i oko mene i ja mu trazio masku za c4 umesto za c3 [nokija c3] iii nekako glup je osecaj al je fora jel je njih 5-6 izaslo :D
nije najgori al je jedini normalan xD


Poruku je menjao/la MFTTL - Nedelja, 15.07.2012, 10:19 PM











224
poruka na forumu
278 1418



post # 35 | 26.08.2012 , 0:35 AM

Najveci blam :D Kad sam bila u 6 razredu,krenem ja ujutru u skolu onako doterana i sredjena,a noc pre tog jutra je lila kisa,idem trotoarom lik projuri sa nekim crnim autom i okupa me celu dodjem u skolu sva mokra i svi su se smejali,nisam mogla da se vracam kuci zakasnila bi :( I ovo je najveci,kad sam jednom prelazila preko pesackog vetar mi podigao suknju,uzas,ovaj sa prvim autom je izbacio glavu kroz prozor da vidi sta to imam ispod.











295
poruka na forumu
19 198



post # 36 | 26.08.2012 , 1:41 AM

Quote (JahRastafarI93)
evo juce...redar i posalje me profa da operem spuzvu i obrisem tablu.....e sad sve bi bilo ok da nisam bio mrtav umoran i jedva gledo na oci,a u skoli brate ucionica mali milion i to sva vrata ista a jedna do drugih...
i tak odem ja operem spuzvu,vratim se i udjem u ucionicu
pocnem brisati tablu
doso do pola kad cujem ljudi se smiju sunce ti jbm i to vriste,pogledam pored vidim neku profesoricu kako me zacudjeno gleda i skontam da sam pogresio ucionicu....aaaaaa kapuljacu na glavu da me ne upamte i trk iz ucionice dok me nisu upamtili x"""D
jebte doso u pravu ucionicu crven ko feferona ili kako se vec pise
pricam ovima iz razreda oni se pokidali,kad ide cova iz te ucionice prica ovom drugu da je neka budala upala na po casa i izbrisala tabelu sto profesorica crtala pola casa,kaze jes da je lik budala al ko god da je svaka mu cast
A Friend In Need Is A Friend Indeed

i meni se ovo desavalo u skoli samo ja nisam briso tablu samo ono ups greska :D
Dolazim ja u skolu prva smnena kasnim kao po obicaju :D upadam na cas i nisam primetio da je profesor uso :D i derem se ljudi kakvu sam pick.... vido a profesor mrtav ozbiljan a gde xaxaxaxaxaxax :D :D :D :D :D











896
poruka na forumu
89 981



post # 37 | 26.08.2012 , 2:15 AM

Meni se jednom desio blam da sam propao u zemlju :D :D :D :D :D
************************************************************
Bilo je to jednog vrelog dana kada sam sa drustvom odlucio da kupim neko energetsko pice.Stao kod trafikice i trazio Guaranu :D Bila je neka galama ne secam se zasto....rekao sam jel imate guarane jer ih nisam video nigde :D :D :D :D :D Zena je rekla nemamo Guarane ima samo Buster :D :D :D :D pored one galame ja sam razumeo (Guste) Guarane :D rekao sam drugarici da uzme hladne (guste) guarane :D :D :D drugarica me je bledo gledala,ja sam joj opet rekao da ih uzme :D :D mislio sam da ih drugarica ne vidi, pa sam pitao prodavacicu malo glasnije gde su (Guste) guarane :) zena se samo nasmejala i rekla je Buster se nalazi u crvenoj vitrini stid stid stid stid stid
To cu vala pamtiti ceo zivot :D :D :D posle toga smo se smejali kao ludi yes yes








2523
poruka na forumu
87 1228



post # 38 | 26.08.2012 , 3:21 PM

Evo jos jedan moj blam

U gradskom autobusu osrednja guzva,nema mesta za sedenje,drugar i ja negde na sred autobusa,ispred mene plavusa koja ima oko 30 godina.U jednom trenutku ja sam primetio kao drugar pruza ruku pored mene i uhvati za dupe ovu plavusu,a u delicu sekunde ova se okrece i odvali meni samar da mi i sad zvoni uvo.Hajde samar bi i preboleo,ali svu tu kritiku na moje vaspitanje pred punim autobusom i još uz podrsku nekih putnika jedva sam izdrzao i na prvom stajalistu pobegao napolje :p



Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku










113
poruka na forumu
86 2717



post # 39 | 29.08.2012 , 7:37 PM

Poljubio se sa profesoricom(koja riba tek 28) na maturi i devojka mi pred svima odvalila samar. Od tad nikad vise sa devojcurama iz generacije.

Added (29 Avg 2012, 7:37 PM)
---------------------------------------------
28 imala pre 3 god sad ima i cerkicu ne setih se oce neko procitati ko me zna pa misliti da se palim na bivsu profu.


DD11









295
poruka na forumu
19 198



post # 40 | 29.08.2012 , 7:42 PM

Quote (drogba7)
Poljubio se sa profesoricom(koja riba tek 28) na maturi i devojka mi pred svima odvalila samar. Od tad nikad vise sa devojcurama iz generacije.
Added (29 Avg 2012, 7:37 PM

moj covek :D





Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Vas najveci blam...
Search: