Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Da li vas je i kako Extra Cafe promenio?
Da li vas je i kako Extra Cafe promenio?




Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 21 | 18.08.2012 , 10:20 PM

Nije me promijenio, ali mi je dao odgovore na neka pitanja, pecate na neke tvrdnje i kartu za bijeg iz surove stvarnosti i grozota koje mi zivot precesto servira na zlatnom tanjiru... onda se udubim u crnu podlogu i bijela slova foruma i chata i tako odagnam misli.

Takodje sam ovdje stekla kvalitetna "poznanstva" sa nekolicinom osoba. Prvenstveno bih izdvojila moju zenu Leksi koja nije ni svjesna koliko puta mi je nesvjesno pomogla da iskristalisem neki put u glavi kad sam se nalazia apsolutno sludjena na nekim imaginarnim raskrsnicama, o svjesnoj pomoci i podrsci necu ni da pricam.

Ovdje se nasmijem u najgorim momentima, nadjem istomisljenike u najbanalnijim situacijama,...

Da ne duzim vise... suma sumarum: nije me promijenio, ali mi je pruzio "utociste" u mnogim pogledima..

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









96
poruka na forumu
1 27



post # 22 | 18.08.2012 , 11:03 PM

lutao sam lutao dok te nisam naso... mlogo volim cafe i lepse razmisnjam








262
poruka na forumu
49 748



post # 23 | 20.08.2012 , 3:35 PM

Danas me je promenio :)

Crno-Beli!!!







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 24 | 20.08.2012 , 3:49 PM

Dosta me je promjenio :D to vam najbolje mogu potvrditi Vladogrozni i Rajchel yes lol

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 25 | 12.09.2012 , 4:39 PM

Quote (Tanja91)
Da li vas je nečiji način razmišljanja naveo da drugačije razmišljate o nekim stvarima?
Možete li reći da ste za ovo vreme provedeno na Extra Cafe-u bogatiji?
Da li ste nekada, kad vam se izmakne tlo, oslonac potražili baš ovde, na Extra Cafe-u?

Sigurno da jeste,necu reci ciji ;) Sigurno da mogu reci da sam bogatiji i da znao sam oslonac da potrazim ovde :) :p








109
poruka na forumu
73 594



post # 26 | 12.09.2012 , 10:49 PM

Quote (Tanja91)
Da li vas je nečiji način razmišljanja naveo da drugačije razmišljate o nekim stvarima?
Možete li reći da ste za ovo vreme provedeno na Extra Cafe-u bogatiji?
Da li ste nekada, kad vam se izmakne tlo, oslonac potražili baš ovde, na Extra Cafe-u?


da, bilo je nekih nacina razmisljanja koji u me naveli da drugacuje razmisljam o nekim stvarima.

Veoma kratko sam ovde da bih mogla da se poverim nekoj online osobi iliti samom sajtu na forumu, ali se polako uvlacim i u to da svima pomalo otvaram dusu i osecam se kao da mi je laknulo povodom nekih stvari . . .











2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 27 | 12.09.2012 , 11:02 PM

Pojma Nemam lol xD











4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 28 | 12.09.2012 , 11:11 PM

Jeste.
Vise ne verujem ni sebi samoj!

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










702
poruka na forumu
172 1634



post # 29 | 12.09.2012 , 11:25 PM

Ovde sam naisla na razne ljude sa raznim kulturama,obicajima,raznih vera i nacija...Citala razlicita misljenja o bilo kome/cemu,samim tim sam sam pocela da razlikujem neke stvari i naucila da se prilagodim raznim ljudima ,sto ovako uzivo ne bih imala prilike bas toliko...Ne znam koliko je EC imao uticaja na promene ,ali na neke pozitivne stvari ..svakako jeste...

Nema tog ljudskog bića koje u ovozemaljskom životu može da ima sve što poželi,osim u snovima.Laku noć.









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 30 | 23.09.2012 , 5:42 PM

Jeste, promenio me je Ec mnogo. :D U svakom smislu. :D Ima dosta stvari koje sam na sajtu i naucila. :)
Uvek dodjem ovde kad imam slobodnog vremena. :) Volim da pobegnem od stvarnog sveta na nekoliko sati i da zaboravim na obaveze i uvek se smejem kad sam na Ec-u.
Ovaj sajt je jedinstven. :) A takav je zbog ljudi koji su njegovi clanovi. Ne bih zelela nikad da izgubim kontakt sa nekim osobama odavde. :)








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 31 | 23.09.2012 , 6:06 PM

Tanja91 Volimo i mi tebe :D yes poljubac








780
poruka na forumu
22 296



post # 32 | 23.09.2012 , 6:10 PM

Malo sam raspolozeniji nego pre.Nisam imao nikad para tj. ja,mama,tata...nemamo ni sad snalazimo se kako znamo i umemo...












1333
poruka na forumu
533 3782



post # 33 | 23.09.2012 , 6:17 PM

Deniro_Bre Razumem te potpuno,nisam ni ja uopste u boljoj situaciji ali moramo ici napred ;)








780
poruka na forumu
22 296



post # 34 | 24.09.2012 , 7:36 PM

Ja ne repujem zbog para,to ce samo doci,nego repujem jer to srce


Poruku je menjao/la Deniro_Bre - Ponedeljak, 24.09.2012, 7:36 PM












1176
poruka na forumu
102 1216



post # 35 | 24.09.2012 , 8:24 PM

Pa nije u principu.Izgradjen sam i ostvaren kao osoba,ali se nadam da su moje reci nekog promenile na bolje i ucinile to da ljudi dublje gledaju na zivot.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









14
poruka na forumu
0 0



post # 36 | 30.09.2012 , 4:41 PM

Jos je rano za to,al na extraportalu o yes :)








8879
poruka na forumu
844 4320



post # 37 | 30.09.2012 , 5:36 PM

Da li sam? :D
OOoo, pa to je veoma teško pitanje... DakleM ( pišem istoriju, ne morate čitati :lol ) ovde sam došla kada sam krenula u prvi razred srednje škole... Zeznuta, seebana, onako tužna... Svašta... I onda sam malo po malo, upoznala dosta ljudi... :) Sećam se da sam se ubijala u početku na forumu u Igri bez granice, pa sam sa Draganom nabijala postove i tako.. Jurili smo ko će imati najviše postova.. lol Kad se setim toga... xD Doduše, tada sajt i nje Bog zna šta razvijen, pa je svaki post dobro došao.. :) Pa su onda došli Sandra, Gidra pa.. Ko zna ko.. :) I oni će ostati poznati malo starijim forumašima po dobrim postovima.. :) E onda... Došla sam u tu fazu kada sam mogla reći sve što sam htela da kažem, ali nije imao ko da me sasluša.. Ubrzo se pridružio Nikola koji je ovde Kralj foruma.. :) Menjalo se toliko reči, toliko poruka, reputacija, poklona... Bejahu to lepi dani.. :) Došla je i Tanja, sa kojom u početku i nije bilo nešto... :) Sećam se da smo krenuli sa pp kada sam je pitala koji je faks upisala, a ne fiks.. lol I tako je sve počelo.. :) Da li me je posle svega ovoga nešto promenilo? Da, evo to mogu reći za mojih 753 dana, koliko sam ovde... Od Marije sa kojom sam vodila ratove ( lol nedostaje mi to ), pa do: Sandre ( njena Beti, njenih priča ), Mire ( njena ljubav, simpatije ), Tanje ( sa kojom vodim Biblijske poruke ), Nikole ( koji toliko je ispunjen ljubavlju ), moje Rokice iliti Pasuse ( samo Alah i Isus znaju kako ide njen nick, svaka čast na msn glupostima, žvrljotinama ), Bosanke ( koja se krije iza ko za koga lol ) , Igora ili rogi-a ( čovek koji je tako pošteno do sada, pa i na dalje sa Srđanom, voditi EC rulju do milion članova ), moje unuke Marijane ( devojka koja bi sve pretresla... xD ), nele91 ( koja je ovde od ko zna kada, živeo spam! lol ), Marka ( koji je otvorio temu i napisao da se oduševio forumom ).. Ima toliko ljudi koji su doprineli da se valjda bolje ponašam, a koje nisam navela... Izvinjavam se, ali imam pravo da poooozaboravim nešto.. :D
Jesam se promenila? Jesam.. :) I da, hvala svakome ko mi je ulepšao dan ili nasmejao.. :)

Ko si ti?









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 38 | 02.10.2012 , 8:28 PM

Quote (DxD)
Došla je i Tanja, sa kojom u početku i nije bilo nešto...

Ma naravno da nije kad ja skoro nikog nisam "poznavala" ovde kad sam dosla... :D Samo sam na forumu visila. :D A tebe sam upoznala na chat-u koliko se ja secam. ;)
Quote (DxD)
Tanje ( sa kojom vodim Biblijske poruke )

Juuu! :D Na sta li si mislila kad ovo rece? :D Znas sta, bolje nemoj da odgovoris. lol








2963
poruka na forumu
797 10239



post # 39 | 07.12.2012 , 1:14 PM

Promenio me je, u svakom slucaju...
da budem bolja osoba... da nebudem toliko tvrdoglav i svojeglav...
da se prvo stavim u tudjoj kozi, i da bolje prosudjujem stvari...
verujem da mi je dosta pomogao...

:P







Dusa od coveka :)
397
poruka na forumu
87 414



post # 40 | 21.02.2014 , 1:51 PM

Nije me promenio, samo je ostavio na mene pozitivan utisak :)

"Being kind, loving and gentle is true meaning of life."



Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Da li vas je i kako Extra Cafe promenio?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: