Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » O članu iznad znam...
O članu iznad znam...






10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 1 | 25.08.2011 , 8:08 PM

Ovo je igra koja ima za cilj da nam pokaže koliko je forum učinio da se zbližimo i upoznamo.

Na osnovu čitanja postova nekog člana, verovatno smo svi zapazili poneku njegovu osobinu, naviku, pročitali nešto između redova. Ovo nije tema u kojoj treba da iznesemo svoje mišljenje o nekome, nego da kažemo na kom planu smo upoznali osobu iznad. Dakle, da na osnovu prethodnog čitanja postova istaknemo nešto u vezi te osobe što je zavredilo našu pažnju.








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 2 | 25.08.2011 , 8:19 PM

Pa znam da mi se svidja njen ukus za muziku, da kada i misli da je neko rekao glupost ne upusta se u raspravu samo napusti objekat happy

znam da je veoma zgodna ( video sliku ), da joj je Beyonce omiljena strana pevacica, da je zaludjenik za netom ( ko bi jos sem nas dvoje visio u 4 ujutro ovde wacko ) voli zanimljivosti i zajebancije...

I jos po nesto... happy

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









1005
poruka na forumu
49 230



post # 3 | 25.08.2011 , 9:05 PM

Anubis, voli da zakljucava teme(ali uvek zakljuca s razlogom)..Razume se u kompjuter,pomogao je dosta svima.Izgleda mi OK lik smile

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 4 | 25.08.2011 , 11:39 PM

jaobrate, lik za kojeg po postovima ne biste rekli da je posebno aktivan,ipak... on se uvek pojavi na pravom mestu... Spreman je da uci,voli da brani svoje stavove,mada nije tvrdoglav u tome-pre bi se reklo da je za kompromis...
Mislim da ima sanse u buducnosti da od svog zivota napravi nesto... smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 5 | 26.08.2011 , 1:09 AM

badule
Jos nisam vremenski na ovom forumu da bih mogao da kazem nesto o nekome, al' ajde da probam.....pa ako prodje prodje...Veoma pametno razmislja...Voli da se sali, postuje mladje korisnike, sa svima ok.....Dosta je aktivan i svaki post je na svome mestu... smile

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 6 | 26.08.2011 , 10:21 AM

Ova gore bubalica... biggrin
Teze izlazi sa skolom, voli provod i izlaske, neku tamo muziku ( wacko ) , druzenje i ocigledno neke *ornice. biggrin

Ko si ti?







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 7 | 26.08.2011 , 10:27 AM

Skola joj ide od ruke, ne izlazi bas mnogo, ima do jaja sliku na FB biggrin jako komunikativna i neikvarena osoba....pomaze deci oko igrica na cetu biggrin Ima performanse da bude neko i nesto u drzavi i izvadi nas iz govana biggrin

Quote (DxD)
ocigledno neke *ornice

Ne gledam ja to....Dobar sam decko :DDDDD

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 8 | 26.08.2011 , 10:32 AM

Quote (Mortal)
ne izlazi bas mnogo

Nemoj tako... Ceo raspust sam 2x izasla.. biggrin Ali to ce se promeniti. biggrin
Quote (Mortal)
pomaze deci oko igrica na cetu

Ja ne igram igre... biggrin Sem kad se smorim.. biggrin A to je veoma retko.. biggrin A ta ovana... biggrin Zivot je pred nama.. biggrin
Ko zna sta se sve moze desiti i dogoditi. biggrin

Ko si ti?







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 9 | 26.08.2011 , 10:34 AM

Quote (DxD)
Ceo raspust sam 2x izasla..

Auuuuu...dosta biggrin Polako, jos si mlada biggrin tongue I ja u tvojim godinama nisam izlazio :DDDDD

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 10 | 26.08.2011 , 6:01 PM

S obzirom na to da nam se skoro pridruzio na forumu znam da je Mortal tj. Marko iz Krusevca happy , znam da je polozio pre neki dan i upisao sledecu godinu clap , dalje znam da ne voli starke i da bi pre nosio opanke bangin , da mu je omiljeno zensko ime Anastasija... sto rece DxD verovatno voli filmove za odrasle (misim ko od muskaraca to ne voli) iako on to negira, a po avataru vidim da ima bujnu mastu biggrin






Par reči o sebi
4884
poruka na forumu
295 1518



post # 11 | 26.08.2011 , 6:20 PM

E, ovako:
O članu iznad znam ime i prezime, godište, rank, broj postova, poklona i reputacije, fizički izgled, mesto stanovanja, da joj se čukunbaba zvala Petrija, i tako dalje...








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 12 | 26.08.2011 , 6:26 PM

Quote (cp6uja)
da joj se čukunbaba zvala Petrija

haha, e nije tongue biggrin








8879
poruka na forumu
844 4320



post # 13 | 26.08.2011 , 7:24 PM

Tanja... Da krenem. biggrin
Voli tehno i onaj rbn ili kako se vec pise ( mozda je rnb ). Malo je niza, ima plavu kosu, ide na fakultet, uci k'o luda, teza je knjiga od nje, voli da jede ( valjda lol ), zna Uzicko kolo i voli mleko. biggrin

Ko si ti?









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 14 | 26.08.2011 , 10:00 PM

Quote (DxD)
ima plavu kosu

ide vise na smedju boju kose, nisam plavusa lol
Quote (DxD)
teza je knjiga od nje

hahahaha, e sad, nisam anoreksicna, to je vazno biggrin
Quote (DxD)
voli da jede ( valjda lol )

ahahaha, naravno, al` nista posle 6, pazim na liniju lol

E pa ovako, DxD obozava Nightwich i Marcela, voli da cita, ima sestru, znam da se napila za svoj 16. rodjendan (mozda ce da me ubije zbog ovog sto sam rekla lol ), dalje, znam da su neki forumasi ludi za njom (necu da otkrivam imena da ne biste posle zezali moju DxD), znam da ima preko 1000 prijatelja na FB-u, zna mnogo o racunarima i informatickim stvarima notworthy , znam da joj je idol jedna profesorka i jos jedan muskarac (ne mogu da se setim kako se zove bangin ), znam da je uvek raspolozena za chat, da retko gleda TV, kada ustane ujutru odmah trci na PC happy , voli mleko kao Mira i ja, krofne... happy








8879
poruka na forumu
844 4320



post # 15 | 26.08.2011 , 10:06 PM

TanyaWow91, jojjjjj! biggrin Cu te polupam o dupen*e. biggrin
Quote (TanyaWow91)
Nightwich

Vise ne. biggrin
Quote (TanyaWow91)
znam da se napila za svoj 16. rodjendan (mozda ce da me ubije zbog ovog sto sam rekla )

I joj... Ovo me je nasmejalo.. biggrin Nisam se napila, konzumirala sam malo alkohola.. Pa je uticalo previse na mozak. biggrin Nisam napila se, samo sam malo pila. biggrin
Quote (TanyaWow91)
da retko gleda TV

Istina, istina... biggrin
Tanja... Je persona koja voli da se zeza... A i druge da zeza. biggrin

Ko si ti?









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 16 | 26.08.2011 , 10:14 PM

o nasoj DiDi ( joj uvek se setim Dextera i njegove lude sestre tongue ) pa sve je receno samo da dodam da mislim da ona nije bas toliki streber kolikim se predstavlja... tongue

i naravno ima veliki respect sto se tice ukusa za muziku happy

mogao bih da pisem jos dosta al sve je skoro receno pa da se ne ponavljam.. biggrin

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 17 | 26.08.2011 , 10:18 PM

Anubis, o hvala, razumes me konacno. biggrin
Anubis.. .:D
Mnogo zna oko pc-a, voli Bon Jovi, voli da zeza ( iskusila ) i... biggrin Tako dalje... biggrin

Ko si ti?









767
poruka na forumu
36 222



post # 18 | 27.08.2011 , 4:16 AM

Malo toga... Voli pse i zivotinje uopste. Voljna da priskoci i pomogne kada nekom zagusti. Druzeljubiva,vredna i puna pozitivne energije. Obozava muziku. MARCHELO,SMAK itd... Ima sirok osmeh ali ne i zlatan zub. Ima kefalo da razmislja svojom glavom a ne da veruje u tudje lazi. Voli EXTRACAFE i sve vas. Voli zivot i svoju otadzbinu iznad svega! ZIVA BILA! grog








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 19 | 27.08.2011 , 4:36 AM

Osim onoga sto stoji u profilu, gorgonzola, je i veliki ljubitelj kvalitetne muzike,definitivno nije smarac sa svojim stavovima ,voli da se druzi i voli PC,bez obzira sto se na avataru ubija sa njime.... biggrin
Izbor muzike ti je stvarno ok.... smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









767
poruka na forumu
36 222



post # 20 | 27.08.2011 , 3:27 PM

Lav od 100... i kusur kila zdrave pameti i dobrote. Vaspitan ”pogresno”(posten do srzi).
Jedino od cega mu se dize dlaka na grivi su JK,lazni proroci i ljudska glupost (Ljudska pamet je ograničena. Glupost nije). Nikada ne gubi nadu i veruje u bolje sutra, zna da postoje vredni i pametni ljudi koji mogu promeniti svet. Istrajan i strpljiv.Spreman da pomogne i utesi ljude u nevolji. Pazljiv i darezljiv. Ustupa rado mesto mladjima
i rado prima kritike i sale ali teska srca prima nagrade i pohvale (postati covek je lepse nego postati kralj). Lav velikog srca i siroke duse! Izuzetno muzicki i filmski potkovan sa odlicnim ukusom za oba navedena. Omiljena muzika... nemam snage da nabrajam. Omiljeni film...


Borac badule se jedino Boga boji! ...LEGENDO FORUMA ZIV BIO! respect


Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » O članu iznad znam...
Search: