Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » O članu iznad znam...
O članu iznad znam...






1333
poruka na forumu
533 3782



post # 1241 | 21.02.2014 , 6:16 PM

Lele, lele, lele  lol xD Koga mi to imamo ovde  lol

O ovoj vampirici znam dosta toga :D verovatno niko ovde ne zna da samo oni koji su preziveli susret sa njom (kao sto sam ja  lol ) znaju njeno pravo ime a to je Elizabet Batori  lol rodjena 1560 god. i evo jos uvek izgleda mladoliko :D pogotovo njene butkice koje zavaravaju njene zrtve i skrecu im pogled sa skrivenih ocnjaka :D

Posto smo to ustanovili, mozemo nastaviti dalje  lol

Njeno trenutno prebivaliste je Banjaluka, tacna lokacija, nepoznata :D Ima stariju sestru koja se zove Suzana :) Voli motore  xD
Ne voli kisovito vreme, naravno mnogo voli vampirske i horor filmove, sto je pravo cudo zar ne  xD
Prelepa je stvarno  :p :D blesava je i nenormalna gotovo svakodnevno  lol i mnogo je bre perverzna :D i da, umalo da zaboravim, cujem i da je lopuza teska, mora da je istina  lol Nicega se ne boji osim 2 stvari, paukova i da izadje u kino samnom ahhahahahha :D sto je i razumljivo  :D Ali na kraju, ima i u njoj malo dobrote, jer i posle svega izgleda da me ipak voli :D poljubac Mogao bih jos da pisem, ali bi mi verovatno zivot bio ugrozen, nadam se da razumete  lol ahahahahahha :D






I <3 Paris!
468
poruka na forumu
860 5850



post # 1242 | 21.02.2014 , 6:26 PM

Moonchild, Pa na butkice i lovim zrtve xD hahah, ne moras bas sad sve moje tajne da odajes lol I bas me zivo interesuje ko me je to otracao da sam lopuza teska sigurno ona debela Nutellina xD

E da i ja nabacim koju rijec o ovoj doticnoj osobici :D

Lokacija Beograd, jedinac je, ali nije toliko razmazen, velikiii, velikiiii romantik, ljubav je za njega sve riba Voli da ide u kino, ali mene nece prevariti na tu foru nono Obozava da gleda muvise, medju njima i horore, odusevljen je filmom The next three days :p voli sah i cesto pobijedjuje :D A.C. Milan je njegov klub :D Misli da je hibrid, ali se strasno zavarava lele (psst nemojte mu to reci ruganje ) Voli nocne setnje brows I voli mene lol
A sad cao :D

Prokleto zao mi, sto talenat za ljubav Bog mi ne podari!









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 1243 | 22.02.2014 , 9:59 PM

Quote Sandra_92 ()
I bas me zivo interesuje ko me je to otracao da sam lopuza teska sigurno ona debela Nutellina

Hahaahahha nenenene, pogrešno je preneo Munčajld pozdrave, nije teška nego lopuža perverzna lol

Sandraa... brows Šta da pišem o tebi kad sve znam lopužo... brows

Vampir je i kao takva mnoooogo voli da ujeda. Po celom telu, mhm njam Al' za vrat najviše yes
Jako je perverzna xD Šta ti mi sve ne piše u privatnim prostorijama lol Gora je od Ivane pop
Ima dobre butkice ali moje su najbolje naravno B)
Stalno mi bre diže pritisak. Slaba sam na negliže flag
Zna sve moje mračne taajnee djavo
Ne smem više ništa da pišem... brows








292
poruka na forumu
615 1347



post # 1244 | 22.02.2014 , 10:40 PM

Prije svega, to ej jedna bezobraznica, bez imalo srcETa, jer da ga ima ne bi dozvolila da budemo bez nje duže od jednog dana  angry2 sram da joj udje  whip
Govori drugima da su perverzni, a ona sama je magistrirala predmet "perverzije" baloni xD
Potajno(i nije baš) je zaljubljena u Sandru, kao i u svoje tanane butkice, za koje mo'š misliti veli da su najbolji lele
Ima l' šta pozitivno da kažem o njoj? <_< xD teško bome ruganje
A ništa, morat' ću lagati(iako nisam sklon lažima) :D
Šalu na stranu, Tanjica je super osoba, mLogo komunikativna i uvijek spremna na priču(ne baš pametnu, al' ajde), kao i šalu i pošalicu :D ona je jedan od obilježja ovog nam portala, pogotov foruma, gdje ej ispisala na desetine romana, kako to samo ona zna lol :p eto, dosta od mene, tastaturu prepuštam sljedećem- xD

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3








♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 1245 | 22.02.2014 , 11:34 PM

Jao, sad kad napisem ogroman roman.. ruganje

Khmm ovako pisanje

Znam da se zove Ahmed , da je iz Zenice ( znam i tacno mjesto, al necem da napisem xD )
Ima dvije sestre, mladju i stariju.. :) Starija mu je udata, za momka kojeg je upoznalla na "specifican nacin" ruganje
Zavrsio zanatsku skolu .. :D Blizanac u Horoskopu :D

Takodje roditelji su mu divni ljudi, kako sam procitala imaju odlican odnos nikad se ne svadjaju :D
Mama mu je rodjena nedjeljom isto kao i ja ruganje
Mnogo voli da jede (i vrlo mu je vazno da djevojka zna da kuha lol pogotovo pite da pravi :p ) Najdraza pita mu je krompirusa :D
Voli i grah da jede ( lele ) i Sarmu njam Vazno je da ima brz metabolizam tako da mi izgleda kao maneken, uprkos tolikoj kolicini hrane koju konzumira :p

Navija za Barcelonu srce i Arsenal yes
Fudbal je zavolio zbog velikog carobnjaka Rivalda :D Mnogo je realan i objektivan po svim zivotnim pitanjima pa tako i u fudbalu :D

Ima najljepse zelene oci ruganje
Gotivi Baju, Acu Pejovica Pedju Medenicu , kao i vecinu starih pjevaca :D
Najdraza pjesma od Baje (harala je mojem dusom ruganje )

Znam i da mu je najdraza glumica Sandra Bulock kao i meni :D

jaooo koliko jos stvari znam o njemu , al dosta :D

P.S i da mnogo voli mene :D

Added (22.02.2014, 10:34 PM)
---------------------------------------------
A sto se tice karakternih osobina, mnogo je dobar, posten.. :) Nikome ne zeli zlo, uvjekk raspolozen za salu, sa ogromnim , smislom za humor jel ruganje a tek kako je perverzan samo su mu "one" stvari u glavi ruganje

Voli da flertuje :p
Stalno igra fuce :D i majstor je za "dvosmislene recenice"
Uglavnom divan momak kiss
The end.. lol


Poruku je menjao/la Bosankaaa - Subota, 22.02.2014, 11:48 PM

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









292
poruka na forumu
615 1347



post # 1246 | 22.02.2014 , 11:40 PM

Vau, koja tračara :o sve što je mogla-rekla je o meni(skoro pa sve) ruganje

Kao što već napisah, tračara kakve nema na-veliko :D :p
Znam da ej jedno divno stvorenje, stvorenje zbog koga sam zavolio ovaj portal, tako da-zahvalite se ovom divnom stvorenjcetu( lele ) što uveličavam ovaj portal svojim prisustvom(velika je to čast) xD

Ona je veoma-veoma osjetljiva osoba, i veoma je lako povrijediti (nije mi to cilj  pop ) što joj baš i ne valja, al' eto, teško da će/se to (može)promijeniti :D ima sestru u Švabiji koju voli više no samu sebe, ima takodje zeta koga čuva kao oči svoje(najviše od napada Sandrice) xD ne bih sad pisao o njenoj visini(nisam tračara k'o ona) mada to već svi znaju(jer to ona nije mogla prešutjeti-naravno) lol
Voli Balaša(ccc) lele ona će samo zbog mene naučiti da kuha ruganje i biće najbolja kuharica u univerzumu jer će praviti hranu iz ljubavi :D pored svih svojih pluseva, još jedan veliki plus je taj što navija za Barcu opa
Ima najljepši potpis ruganje eto, dosta zasad, neka nešto ostane i za drugi put xD
PS: zna da ju volem(pronicljiva)  srce :p

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3








I <3 Paris!
468
poruka na forumu
860 5850



post # 1247 | 23.02.2014 , 1:51 AM

Zasto se ja stalno spominjem :o lol

Nego Nutellina, Znas da te volim njam brows

A o doticnom gospodinu sam vec pisala :D

Prokleto zao mi, sto talenat za ljubav Bog mi ne podari!









292
poruka na forumu
615 1347



post # 1248 | 23.02.2014 , 2:21 AM

Šta reći, a ne proliti more suza :( xD
Sandra je u narodu poznata kao vampirica, pod narod mislim na forumsko pučanstvo, je l' lol
I kao takva, što je potpuno logično, obožava horor filmove, i to joj gotovo isključivo-najdraži način za protračiti vrijeme xD da se sad malo maknemo s ovih mračnih priča, ako budemo mogli i pronaći bilo što svjetlo u vezi nje <_< lol Sandra se naime nikad nije trudila oko momkova(svježa info), ona samo čeka da joj se serviraju(sami, ofkors) onako vrući na taCni :D ovdje na forumu ima svoju virtuelnu ljubav(s naznakama da to predje i u RL) s gospodinom Munom yes
Ona je inače iz BiH, lijepa, zgodna(imate par slika kao dokaz), i ima smisla za humor, tj. razvijen osjećaj za duhovitost, i logički bi se moglo zaključiti da je prava raja :D eto, u kratkom štivu sam vam napisao što mislim o ovoj vrloj gđici lol

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3








Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 1249 | 12.04.2014 , 9:53 PM

MostWantedMan, Bosanac kao i ja, navija za Real, razumije se u kompove, prati novije igrice :D

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 1250 | 14.04.2014 , 3:59 AM

Ammir, dobar lik, nada se da će njegov Real Madrid osvojiti Ligu Šampiona  lol često pada na kladionici :D
Mislim da ima devojku :) i da mu engleski baš nije najjača strana :D jarac u horoskopu, voli da igra video igre u slobodno vreme i voli da pogleda dobar film, mislim da mu je serijal Transformersa jedan od omiljenih.
Ako mu je verovati na reč, ume da kuca ne gledajući u tastaturu.


Poruku je menjao/la Moonchild - Ponedeljak, 14.04.2014, 4:02 AM








292
poruka na forumu
615 1347



post # 1251 | 14.04.2014 , 8:54 AM

Eh, šta reći, a ne zaplakati :( ruganje
Mun je jedan mnogo dobar čo'jk, onaj pravi osjećajni račić k'o i on mala Bosančica :p mislim da je još uvijek u potrazi za onom pravom :p
Za razliku od Ammira(a mene pogotovo), ingliš lengvidz mu je kao maternji jezik lol
Ako vam treba preporuka za dobar film, samo recite žanr-Mun će da vam nadje baš ono što vam škakilja vaš senzor za wač muvi :D i to nije sve, on je takodjer zaljubljenik u šah, i ide mu od ruke lol
I da, ne mogu  ja pisati tekst da se ne dotaknem sporta xD Mun navija za talijanskog velikana Milana :D
I nada se da će se Milan vratiti na stare staze slave lol a Kaka mu je jedan od najdražih fudbalera :D
Eto dosta od mene, mada sam trebao pustiti djevojke da one kažu par riječi o njemu, al' neće, ljenguze jedne baloni xD

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3








Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 1252 | 14.04.2014 , 10:33 PM

Moonchild, Ubode ga ko kec na kladionici :p

hemsko2, inace smor lik, redovno brani barselonu od mene, i ako je ja ne napadam samo iznosim svoje misljenje, Bosanac kao i ja, velika mana sto navija za barsu, redovno je na catu, uvijek ima neke kilometarske postove i komentare, prilicno dobre covjek se namuci dok ih iscita haha, sve u svemu (Y) guj s velikom manom :D

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










292
poruka na forumu
615 1347



post # 1253 | 14.04.2014 , 11:18 PM

Prije no što nešto napišem o vrlom gospodinu, prvo ću ponešto reći na ovo njegovo vidjenje mene samog :D
Vid' nešto, ako nekoga napadaš(iako ja to ne doživljavam tako, al' neka ti bude) i to je valjda tvoje mišljenje, je l'?  I da, kome se ne čitaju moji kilometarski postovi/komentari-neka ih i ne čita :p

A sad da šta naškrabamo o gospon Amiru :D
Amir misli da je čo'jk bez mane, a navija za Real(kud ćeš veću manu).. koja ironija :(
On je momak iz Saraj'va, zauzet(stop djevojke lol ), Jarac u horoskopu, dosta tvrdoglav :p obožava(baš to) Cristiana Ronalda, dosta dobro radi svoj posao na ovom sajtu, moderatorski posao, je l' lol
Eto, toliko do mene lol :D

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 1254 | 15.04.2014 , 4:37 PM

hemsko2, još jedan dobar lik i prijatelj jel :) živi u Zenici (i možda u još nečijoj zenici oka lol ), naravno, navija za Barselonu i solidno prati fudbal koliko sam mogao da primetim.Voli da flertuje  lol ( a ko pa ne voli hihi  :p ) Inače počeo je da prati fudbal zbog Rivalda i mislim da mu je to jedan od idola.Uvek raspoložen lik i neprijateljski nastrojen kada pomenete Barsu u negativnom kontekstu  lol
Takodje mnogo voli jednu katalonku, mislim, nemojte pogrešno da me shvatite, voli on sve katalonke xD ali samo se jedna izdvaja jel :D


Poruku je menjao/la Moonchild - Utorak, 15.04.2014, 4:39 PM








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 1255 | 25.04.2014 , 8:13 PM

Znam mu broj telefona brows khm... kao što rekoh... Nenad je veeeeliki zaljubljenik u šah (ali to i nema neke prednosti jer kad bi igrao protiv mene razbila bih ga svaki put, baš ovako sah vidiš Nenade, VIDIŠ?! lol ).
Belgrade rules, Kaka fan, movie watcher, workout lower :D
Stidiljiv dečko, a to je svatkooo :3
Ima mnogo lepu boju glasa :)
Iiiii... pisanje znam da će me ove godine upoznati yes B)






Dusa od coveka :)
397
poruka na forumu
87 414



post # 1256 | 26.04.2014 , 3:24 PM

Znam da je moj zemljak, te da se napalio na temu "sex preko telefona".
lol Izmedju ostalog to je veoma dobar i legendaran čovek  cao

"Being kind, loving and gentle is true meaning of life."







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 1257 | 26.04.2014 , 4:56 PM

bolje d anista ne znam otkud znam o coveku gornjem kad je bolej da cutim a kao nesto nista ne znam a ja ustvari otkud znam kakav sex preko telefona,to boli i nije sigurno,mogu da ostanem trudan bre..znam da radi nesto sa kablovima umesto vena u covjekolikom tjelu,nosi sakao marke sa rukavima,jede kad je gladan ali samo utorkom jer sredom nije kod kuce,nosi duge gace kad spava ejr je zima na balkonu i obalci grdunjak akda roditelji nisu kod kuce,stoji pred ogledalom i dira svoje genitalije u podne,inace noramalan covek,kao i ostali :)

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 1258 | 04.05.2014 , 2:27 PM

The bavi se velikoStopaloobdukcijom uma, ima patku koja mu se s vremena na vreme odveže i uvek pobegne kod mene, a ima i kravu koja govori UM, UMM!
Lovi zečeve subotom i jede ih za večeru, ponudi i mene ponekad ali ja sam više za punjene paprike... :D
Stalno gubi levu čarapu. lele
Kaže ako dobijemo dete biće devojčica i biće lepa na mamu a živčana na tatu. :D
Sex preko telefona mu je opsesija. :D
Ni sam ne zna koliko je pesama napisao, a moja omiljena je "Trudno vrapče"... :D
Obećao mi je vožnju pokretnim stepenicama i nikako da ispuni to obećanje. fuck
Ima mnogo ružan rukopis... pop lol








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 1259 | 04.05.2014 , 11:49 PM

Muh2r3m, jako kulturan i dobar dečko, vrlo pozitivan i uvek raspoložen.Živi u BIH, tj u Bihaću ako ne grešim.
Voli da igra basket u slobodno vreme i da kida obruče dok zakucava  lol Što se fudbala tiče, mislim da navija za Mančester Junajted.Čini mi se i da je poliglota, ili stremi ka tom zvanju što je za svaku pohvalu.Mislim šta reći kad čovek priča arapski i senzualni francuski jel  lol Vrlo je hrabar čim me je izazvao na dvoboj u šahu  :D ali se ipak nije tako slavno proveo  xD Sve u svemu, super lik i pravo osveženje za EC. :)






Dusa od coveka :)
397
poruka na forumu
87 414



post # 1260 | 05.05.2014 , 0:15 AM

Znam da se zove Nenad, a prezime ubi me ako znam.  lol  U slobodno vreme bavi se šahom i programiranjem. :D  Živi u  Beogradu dosta je aktivan i odgovoran za svoje godine.  :)
Od fudbalskih klubova, omiljeni mu je AC Milan, koji svoje domaće utakmice igra na stadionu San Siru/ Giuseppe Meazza. :) Između ostalog on je super i veoma kulturan čovek :D :)


Poruku je menjao/la Muh2r3m - Ponedeljak, 05.05.2014, 0:19 AM

"Being kind, loving and gentle is true meaning of life."



Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » O članu iznad znam...
Search: