Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Ko smo mi?






17
poruka na forumu
3 4



post # 21 | 01.11.2011 , 11:13 PM

Ja sam Katarina zivim u indjiji... ime sam odabrala jel volim taj bend... pif i sa jos ...... to je to xDD

Linkin~P@rk!









403
poruka na forumu
72 625



post # 22 | 07.11.2011 , 5:49 PM

The Bad, dok sam pravio profil, na winamp mi je isla muzika iz filma dobar, los, zao ... pa me to ''inspirisalo''
E sad ozbiljno ... Ja sam Drasko Vujadinovic. Imam 20 godina i zivim u Podgorici (Crna Gora)... zavrsio sam srednju ekonomsku, smjer pravni tehnicar, posle toga sam upisao metalursko-tehnoloski fakultet, ali sam ga napustio iz nekih licnih razloga za koje smatram da ne treba da ih otkrivam... Volim da crtam, i to mi je hobi. Od muzike najvise slusam rock ( uglavnom iz perioda 80-tih i pocetak 90-tih), volim da gledam filmove, najvise epsku fantastiku. Volim prirodu i zivotinje... ako vas zanima jos nesto, pitajte :) cao











564
poruka na forumu
128 1154



post # 23 | 26.01.2012 , 3:40 PM

Punisher.. Stavio sam ovaj nick po filmu .. a i prejako mi zvuci.. :D












478
poruka na forumu
20 208



post # 24 | 27.01.2012 , 6:26 PM

Quote (punisher1)
Punisher.. Stavio sam ovaj nick po filmu .. a i prejako mi zvuci..

Posto nisi Mogao bez jedinice Brate sada upitas Administratora Da ti sklone 1 Bolje ce biti cOOl je

Evo Nesto o meni:

Ja Sam Elmir Skopljak [BiH] U martu Punim 14 Godina.....
Moj san da upisem Skolu Informatike Tako ness...
To ce brzo Biti ....
Volim Muziku....Volim Filmove [Erotic] i [Komedije]....
Toliko o meni ....

Ja i nick: SsKull Iz cs....

Mnogo Igram CS Opterecen Njim Nisam B0T.....

SsKull vam se vraca . Nakon 2/3 mjeseca mozda i vise <3









1520
poruka na forumu
180 1265



post # 25 | 27.01.2012 , 7:43 PM

Nadimak mi je Boba, pa je nick modifikovana svetska verzija mog nadimka + moje godiste. :)

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










365
poruka na forumu
101 771



post # 26 | 14.03.2012 , 4:56 PM

poskok sam stavio zato sto volim zmije cak ih cuvam imam 34 lepotice :D a i zvucelo mi mocno a ljuti zato sto sam uvek ljut angry2
volim slusati RoCk dance
volim gledati filmove,
igrati igrice zezati se i alkoholisati :D

Sta se setas po mom profilu jedan!









834
poruka na forumu
212 1454



post # 27 | 14.03.2012 , 5:14 PM

moj nick je ono sto sam ..ljut ,nepredvidiv..imam svoj neki svet i zid oko njega ..stvari van zida me ne doticu a ja ne doticem stvari izvan zida. :(






Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 28 | 18.03.2012 , 10:37 PM

nik predstavlja moj nacin zivota i filozofiju
zovem se aleksandar imam 18 godina,zivim u banja luci,idem u tehnicku skolu smjer masinski tehnicar (a mogao sam da upisem sta hocu)
ovisan sam o muzici,volim prirodu,bavim se bash sa svim i svacim
nema sta ne pokusam
imam fb i skype ako neko zeli da me kontaktira
vidim gore spominju neki kesh al ja kazem da su pare samo materija koja kruzi u prirodi i da moze stvoriti prilike i ne prilike
volim druzenje i zabavu
volim da pisem
volim djevojke svih boja,crvenokose malo iznad ostalih
lood sam,ne umoran lol
volim pankere,skinhede,mitologiju,gotske fazone,irske i keltske takodje..ma sve sto drugi kazu da je ne normalno :D
volim da mastam,nekad vrijeme provodim mastajuci, izmisljam nevjerovatne stvari, stvaram najljepsa remek djela u svojoj glavi....gradim svoje spostveni svijet, svoju bajku, svoju nedodjiju....
....ja ne zelim da neko kontrolise moje misli, da mi govori kuda, kako, sta, s kim, gdje...moja glava je samo moja.
nema nista gore nego kad postanes marioneta, tuda lutka na navijanje....nema nista gore nego biti isti.
tezak je put do pronalaska samog sebe...zato ako jednom shvatis sam sebe ne dozvoli da ti oduzmu pravo da zivis po svom.
....jedino tako mozes znati da nesto vrijedis....postaneš li jos jedna ovca u ovom stadu sa izmisljenim pastirom postajes potpuno beznacajan, jednolican, nebitan samom sebi....isti kao i sve ostale ovce oko tebe.....mnogi koji me ne znaju bas najbolje vole reci da sam narkos,klosar i sve ostale lose stvari al meni je to nebitno....kad se izvuku iz stada smatracu ih sebi ravnim...al procice vremena do toga :D
....jedini moguci kraj za lika kao sto sam ja je naravno jedna apsurdna smrt u jednom apsurdnom savremenom dvoboju,samo jos pravog protivnika da nadjem......

Be my love?









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 29 | 18.03.2012 , 11:14 PM

Objasnila sam već ranije zašto ovaj nick. :)

Inače ime mi je Tijana i iz Republike Sprske sam. Klasična "djevojka".Volim istoriju i planiram da je studiram.Želja mi je da se vratim u srednji vijek.Psihologija me dosta zanima. Možda bi čak i to studirala iako nisam baš sasvim sigurna. Ubice i bolesni umovi me fasciniraju.
Ne volim ljubav i takve stvari. Više sam za nešto direktno. Škorpija u horoskopu pa mislim da je jasno.
Slušam skoro sve osim turbo folka i slično. :)

I dosta od mene. :D








18
poruka na forumu
2 33



post # 30 | 18.03.2012 , 11:29 PM

Zovem se Donat, pa odatle i moj nick DonatR zivim u Crnoj Gori Ulcinj,volim more ,plivanje skutere ronjenje ,volim iskrene djevojke ne moraju biti angelina jolie ,hobby mi je igranje Desert Operationsa na netu ,2 godina gimnazije ,Lav sam na horoskopu a nesto sto najvise volim je fudbal strastvenij sam navijac Barcelone...Volim da mastam ...A zelim studirati Bezbednost i Kriminalistiku jer to mi izgleda zanimljivo...Volim filmove ,avanturisticne ,akcija ,romantika,al najvise me privlace epski filmovi, mrzim glupe komedije i horore ..Mislim da je dosta za sada posto sam nov na EC , i da ne volim bas smajlove.








882
poruka na forumu
27 382



post # 31 | 18.03.2012 , 11:53 PM

ja mislim da vec postoji slicna tema













348
poruka na forumu
103 726



post # 32 | 19.03.2012 , 3:44 AM

Ja mislim da Leksi, nije htela da "pita" kako nam je nastao nick, vec da kazemo nesto o sebi da bi se bolje upoznali.

Noli turbare circulos meos!
- Archimedes










136
poruka na forumu
33 436



post # 33 | 19.03.2012 , 8:02 AM

E ovako Zovem se Esad Hasanovic Al me frendovi zovu (Eso) Zivim U Gradaccu imam 17 god 3 sam razred srednje skole.. JebesPrezime
volim se zezat i biti u drustvu, moja prva ljubav je moja Aprilia,.. druga pc.ofc
volim tetovaze i borilacke vjestine,...

Pjesma Koja me opisuje :D



"Bosanac95 is not a hacker or programmer, he just loves to experiment"











181
poruka na forumu
3 61



post # 34 | 27.03.2012 , 0:34 AM

Mercury-kao što i moj avatar govori u čast legendarnom jedinom i neponovljivom pjevaču grupe Queen Freddie Mercuryu, inače sam teški fan grupe Queen, volim sport, žene, od sporta najviše nogomet i hokej na ledu,košarku, volim također kladionicu, uglavnom normalan momak, studend Fizičke kulture, slušam stranu glazbu, stari rock, 80-e, volim pc igre najviše sportske tematike, pucačine i horor avanture, od filmova obožavam horore, ratne filmove, filmove po istinitom događaju,trilere i sportske drame...toliko od mene zasad ;)

Freddie Mercury
5.9.1946-24.11.1991
Gone but not forgotten!










71
poruka na forumu
4 35



post # 35 | 18.04.2012 , 10:05 PM

Nicc Arthas zato sto igram wow i to mi je omiljeni heroj...Inace zovem se Bojan
Iz Prnjavora to vam je blizu BL
Druzeljubiv,odkacen,lood
Volim rock,metal,hip hop
Ovisnik o PC :D
Toliko od mene na ovu temu lol lol lol lol

Sve što je vječno, kratko traje !!









545
poruka na forumu
58 414



post # 36 | 18.04.2012 , 10:27 PM

U nicku mi se nalazi dragon jer volim zmajeve i njihov "svijet".. Zivim u BiH, slusam raznu muziku.
Volim boraviti u prirodi, svoj bajk, zivotinje...
Samo moram reci da je zalosno sto mnogi od vas su ovisni o racunaru i internetu..
Volim i ja PC, jbg nekad bas dobro dodje, ali mogu lagano i bez njega.
A inace, mrzim pricati o sebi. :D

<3 Bancy <3









75
poruka na forumu
12 -4



post # 37 | 18.04.2012 , 10:35 PM

ja sam Aleksandar Veliki a Srpski...moj nik znaci isto sto i zivotinja ostavljam grube txt ali nisam ja toliko los,samo drugacije razmisljam...

Mir se ne može postići silom. On se može postići razumevanjem.









68
poruka na forumu
2 0



post # 38 | 18.04.2012 , 11:01 PM

Ovako....Ja se zovem Aleksandar zivim u Valjevu imam 11 godina i a nick sam dao po mom nadimku Aca i zaludjenik sam za igrice igrice igrice igrice igrice








211
poruka na forumu
175 866



post # 39 | 27.06.2012 , 0:57 AM

E ovako ja sam Milica, 92 godiste, nemam brata nemam sestru, nemam ni kuceta ni maceta, imam mamu i tatu i baku i to mi je dovoljno :D. Farmaceutski tehnicar koji ide na Engleski fakultet. Zivela u srbiji 10 godina, sad zivim u I.SA. Ovde mi je lepo ali mi nedostaje moje mesto. Volim da plesem, volim muziku, gledanje filmova, smeh, setanje, plezu od peska volim da putujem, volim prirodu zivotinje, bistre ljude, glupiranje i ludovanje sa prijateljima,spavanje, volim svoju najbolju drugaricu Zoricu vise od sebe :D....ma sve ja volim! Ne volim forsiranje nekih stvari, hotovanje, glupe ljude, gubljenje vremena na gluposti, matematiku...eto to je to.
Ime sam odabrala, jer ga svugde stavljam, ako nije Misy onda je Violet jer obozavam ljubicastu boju.

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.










3
poruka na forumu
0 0



post # 40 | 05.08.2012 , 3:58 PM

Predstavljanja mi ne idu od ruke a nogama ne znam da kucam yes


Search: