Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Koje cigarete pusite? (za one koji puse cigarete)
Koje cigarete pusite?






164
poruka na forumu
11 174



post # 221 | 13.03.2012 , 10:45 PM

Black Devil

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away









576
poruka na forumu
34 295



post # 222 | 13.03.2012 , 10:52 PM

Quote (azmalav)
motam duhan

Aj mi posalji malo nekako to sam davno radio mnogo mocan trip napravis kakva ti odgovara a i kvalitetno :)

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 223 | 13.03.2012 , 11:16 PM

Aura :D

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










65
poruka na forumu
2 55



post # 224 | 25.03.2012 , 3:30 AM

Ja jos nisam poceo a razmisljam da pocnem, a kada bih pusio onda Lucky Strike















1
poruka na forumu
0 0



post # 225 | 25.03.2012 , 11:18 AM

Bond Crveni Kratki...:)








65
poruka na forumu
2 55



post # 226 | 07.04.2012 , 10:27 PM

Ne pusim ni jedne :D















90
poruka na forumu
5 54



post # 227 | 07.04.2012 , 10:56 PM

niedne.!








365
poruka na forumu
101 771



post # 228 | 08.04.2012 , 2:06 AM

Prestao da pusim zaslugom jedne devojke, za secanje :) :) :)

Sta se setas po mom profilu jedan!









71
poruka na forumu
4 35



post # 229 | 18.04.2012 , 8:43 PM

Ne pusim. I protiv pusenja sam yes lol lol

Sve što je vječno, kratko traje !!







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 230 | 18.04.2012 , 8:52 PM

Karelia Slims plavi

Added (18 Apr 2012, 8:52 PM)
---------------------------------------------
"Evo jedne neporecive činjenice. Pušači se bolje zabavljaju od nepušača. Kako bismo inače objasnili pojavu da su ugostiteljski objekti, u ono kratko vrijeme zabrane pušenja za sve, gotovo sasvim opustjeli i došli na rub bankrota?"
Evo jedne neporecive činjenice. Pušači se bolje zabavljaju od nepušača. Kako bismo inače objasnili pojavu da su ugostiteljski objekti, u ono kratko vrijeme zabrane pušenja za sve, gotovo sasvim opustjeli i došli na rub bankrota? Danas, kada postoje i pušačka i nepušačka mjesta, u ovim drugima vidjet ćete zauzet možda samo jedan stol i za njim stariji bračni par, a i njih samo stoga jer on ima četiri srčane premosnice i liječnik mu je strogo zabranio cigarete. Prirodno je ovdje upitati, gdje su, zaboga, sada oni nepušači koji su strastveno tražili lokale bez dima? Nije li to nepristojno? Cvilili su i kukumavčili da se ne puši u kafićima, da bi se naposlijetku otkrilo kako oni u kafiće zapravo ni ne zalaze. Borili su se za nešto što njima uopće ne treba.
Koja je ambicija neprijatelja pušenja u kafićima, iskorijeniti pušenje ili uništiti kafiće? Učini mi se gdjekad zaista da njima ne smetaju cigarete, koliko im je odbojan društveni život kao takav. Mrzi ih vidjeti kada se ljudi zabavljaju i lijepo im je zajedno.
Kako biste inače objasnili da nepušači, unatoč grčevitom trudu da ih dobiju, ne idu u nepušačke kafiće? Što je to s njima da su njihovi lokali prazni? Dugo spavaju da bi imali ljepši ten? Da nisu možda škrti i ne vole plaćati piće? Brižljivo paze na svaku kunu, kupuju pivo u samoposluzi, toče kruškovac koji su im gosti donijeli i sami sebi kuhaju tursku kavu kod kuće. Znate, vrlo lako bi ovo moglo biti istina. One namrgođene, sitničave osobe što negodujući mašu rukama ispred lica dočim netko zapali, ne djeluju uistinu kao ljudi koji ne žale potrošiti. Nema bekrija među njima. Nitko se nije za njihove pare napio. Upitajte napokon ugostitelje, svi će vam do jednoga kazati kako su pušači mnogo bolji gosti.
Vjerujte mi, znam o čemu govorim. Velik dio dana sam u kafiću i obožavam ga. Satima čitam novine, slušam muziku s iPoda, razgovaram s konobarima koje sve znam po imenu, čak i radim tu. Čitave knjige napisao sam u kafićima, u žamoru gostiju i šištanju aparata za espresso. I znam kako je zabrana pušenja besmislena. Nepušači se neodgojeno prenemažu, njima zaista ne trebaju takva mjesta.
Nepušački kafić isplati se otprilike kao džuboks s ozbiljnom muzikom. Nepušački kafići jedva su nešto živahniji od krematorija. Dok se pušači glasno smiju, prepiru i dovikuju preko stolova, među onom nekolicinom nepušača je tiho kao u čekaonici urološke ambulante. Drže pivske čaše s nekakvim tugaljivim izrazom kao da su im uzorci mokraće u ruci. Ljudi, ne znam zašto, naprosto ne znaju uživati.
Otišli ste vjerojatno koji put na kavu s nepušačem. Užasno iskustvo. On trgne iz svoje šalice kao votku, a onda uhvati živčano tresti nogom i svaki čas pogledava koliko je vama ostalo. A vi, naravno, jedva da ste i počeli. Vi bi, kako i inače činite, dokono, natenane, meraklijski pijuckali, ostavljajući za kraj sasvim hladan zadnji gutljaj espressa, nakon što ste u pepeljari zgnječili treću cigaretu, ali prokletnik vam je sasvim uništio zadovoljstvo svojom nervozom.
"Gdje bi ti? Nigdje ne gori", rekli bi mu ljutito.
A znate što je još najluđe? Medicinski je dokazano da će on živjeti dulje od vas. Imat će još trideset godina nakon što vas pokopaju. I njemu se žuri, a vama se ne žuri.
Vidjeli ste napokon kako su dosadna nepušačka društva i u restoranima. Tek što jedan završi večeru i ode pred vrata zapaliti, drugi odmah krene za njim, pet minuta kasnije i treći, a četvrti, peti, šesti, sedmi i osmi čak i nisu pušači, nego im je jednostavno bezveze unutra. I svi zajedno cupkamo onda na studeni, iznesemo i boce vina i čaše i kavene šalice, i još sa svih drugih stolova svi živi dođu k nama, a u restoranu ostane samo osoblje nad prljavim tanjurima. Pođe li društvo na večeru, veći dio večeri provest će kretenski stojeći na ulici. Zašto je to tako? Nemam pojma. Valjda su pušački vicevi bolji od nepušačkih.
Duhan i duhovitost, te dvije riječi imaju jednak korijen. Nije to slučajno.
Znate li pričati viceve, primjetili ste možda kako je cigareta dobar rekvizit. Kod humora je silno važan pravi trenutak, dinamika pripovijedanja, ritam rečenica. I tu meni treba cigareta, mašem rukom s njom, ona me kao dirigentski štapić vodi kroz malu šaljivu priču, da bih naposlijetku, kada treba kazati poantu i kada svi za stolom zure u mene, napravio dramsku pauzu i uvukao dim. Na primjer...
"A Mujo će njemu: Slušaj, prijatelju, u čemu je fol. Fol je da pas zapravo...", tu treba zastati i uvući dim, taj trenutak zategne praćku vica, "... pas zapravo i pjeva i svira harmoniku, a maca samo otvara usta."
I to je siguran pogodak u središte mete. Rulja se krene kesiti, a ja zadovoljno zavalim u naslon, prinesem cigaretu ustima i uvučem slijedeći. Sviđam se sam sebi u tim trenucima, volim opuštenu dokonost s cigaretom u zubima, moj život mi se čini dobar, ostvaren i ispunjen. Ništa ne moram napraviti, nitko me nigdje ne čeka. I premda nisam od onih paranoika što vjeruju u teorije urote, doista mislim da je antipušačka histerija jedna brižljivo zamišljena, podmukla podvala kapitalističkih poslodavaca. Pravi motiv onih morbidnih natpisa na kutijama nije zapravo briga za vaše zdravlje, nego da vam oduzmu onih nekoliko besposlenih, sretnih minuta s cigaretom, da vas potjeraju iz kafića, da se prestanete zabavljati i vratite u ured ili radionicu i rintate dok ne crknete. Vi to možda ne primjećujete, ali istrgnuli su nam slobodu iz usta.
Tako vam je to, prijatelji. Kad god čovjek ima nekakvo svoje malo zadovoljstvo, gadovi gledaju kako bi mu ga oduzeli.


"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









228
poruka na forumu
9 89



post # 231 | 19.04.2012 , 3:49 AM

Znaci cigare ove obicne nne,ako sam 2 zapalio u zivotu i to je to,uglavnom ovaj kubanski Tompus veliki, kad se nema para onda mlatim kopije. TIpa Cokolada Vanila.
I to samo kada izlazim Cisto kada sam u gradu pa vadim 1 za 2








11
poruka na forumu
0 0



post # 232 | 19.04.2012 , 3:50 AM

[color=blue]PALL MALL








20
poruka na forumu
0 4



post # 233 | 19.04.2012 , 8:19 AM

Sad ne pusim ni jedne prestao sam :D
Ali pusio sam Marlboro Gold Touch :D

Imao sam dosta riba to ne znaci da sam frajer to znaci da jos uvek nmg pravu da nadjem!!! :)









228
poruka na forumu
9 89



post # 234 | 19.04.2012 , 9:10 AM

zamislite ovo, ja pitam lika koji radi kao vozac u jednoj firmi..ne bih nista imenovao :D
uglavnom pitam ga,reko buraz ti ne pusis vise? ma kaze on meni ma jok,ja reko ma daj znam da cigaru iz usta nisi vadio ,pogotovo kada opalis turu NIs Leskovac reko nije istina da ne pusis,kaze on ,ma dobro ajde da ti priznam,pusim al samo ponekad dobrim drugarima hahahah Ja patos :D








16
poruka na forumu
0 0



post # 235 | 20.04.2012 , 3:59 AM

Najvise volim Lucky Strike ali je on malo preskup pa pusim Code, a volim nekad i prirodu da zapalim, ha jbg i to spada medju cigare ako motas heheheheh








1176
poruka na forumu
102 1216



post # 236 | 20.04.2012 , 4:13 AM

one koje dograbim u poslednje vreme. Jedva se ima i za LD crveni 100s (110din) Cesto i po dve kutije dnevno(Pusac sam 11 godina)

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









4
poruka na forumu
0 0



post # 237 | 20.04.2012 , 4:50 AM

MONTE CARLO

vasa









228
poruka na forumu
9 89



post # 238 | 22.04.2012 , 4:21 AM

Alaa je zeznuto kada si pusac ode para i para :S ja ne pusim redovno al :S kontam kako vam je :S








6
poruka na forumu
0 0



post # 239 | 22.04.2012 , 8:21 AM

Bacio cigarete pre 7 godina ,posle 15 godina aktivnog uživanja i osećam bajno. victory








317
poruka na forumu
25 328



post # 240 | 22.04.2012 , 10:47 AM

-Nepusima ali nemam nista protiv pusenja :D :D :D

madness.....



Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Koje cigarete pusite? (za one koji puse cigarete)
Search: