Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Koliko verujete ljudima? (Da li sve sto vam kazu uzimate sa rezervom?)
Koliko verujete ljudima?






1982
poruka na forumu
331 4273



post # 81 | 12.03.2013 , 2:35 PM

Imam najvece povjerenje u svog druga znam da me nece izdati nikada ;)

Svi brisu Sline samo Gareth Bale :)))

Matematika- Kao Kineski Film Bez Prevoda

Ni U Ovom,Ni U Budućem Svijetu,Za Real Madrid Navijati Neću!








Dusa od coveka :)
397
poruka na forumu
87 414



post # 82 | 20.02.2014 , 3:30 PM

Quote Punisher1 ()
Da cujem ?

Imam par prijatelja kojima verujem. Ja sam po svojoj prirodi, dobre naravi, staložen, ne volim kad mi neko nešto obeća nešto, a potom pitanju ništa ne učini. Voljan sam i uvek otvoren za saradnju. :))

"Being kind, loving and gentle is true meaning of life."









292
poruka na forumu
615 1347



post # 83 | 22.04.2014 , 9:48 AM

Vjerujem točno onoliko koliko zasluže  :D

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3








Dusa od coveka :)
397
poruka na forumu
87 414



post # 84 | 27.04.2014 , 0:19 AM

Jedna stvar koju čovek mora shvatiti  je da se drugima ne treba verovati nikad.
Nemojte me krivo shvatiti, ono šta želim istaknuti je kada verujete drugima prepušteni ste na milost i ne milost navedenim osobama. Ma koliko vam bilo drage, bolje je sebi verovati, ali druge kao i svoje odluke poštovati.
Jedino tako se može živeti bez ikakve savesti i straha (šta bi bilo da sam uradio ovo il ono).
Tu trebate stati i razmisliti, jer vredi najpre sebi verovati, ali ikako istaknuh poštovati i slagati se odlukama koje su drugi doneli na temelju određenog zaključka :) :D


Poruku je menjao/la Muh2r3m - Nedelja, 27.04.2014, 0:22 AM

"Being kind, loving and gentle is true meaning of life."









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 85 | 27.04.2014 , 2:52 AM

Quote Muh2r3m ()
Jedna stvar koju čovek mora shvatiti  je da se drugima ne treba verovati nikad.
Nemojte me krivo shvatiti, ono šta želim istaknuti je kada verujete drugima prepušteni ste na milost i ne milost navedenim osobama. Ma koliko vam bilo drage, bolje je sebi verovati, ali druge kao i svoje odluke poštovati.
Jedino tako se može živeti bez ikakve savesti i straha (šta bi bilo da sam uradio ovo il ono).
Tu trebate stati i razmisliti, jer vredi najpre sebi verovati, ali ikako istaknuh poštovati i slagati se odlukama koje su drugi doneli na temelju određenog zaključka

Veoma si mudar :)

Ja sam bio oduvek jako dobar, uvek sam bio previše naivan misleći da su svi kao ja.
Naravno, naučio sam na teži način.Žalosno je to što danas biti dobar vredi tako malo, valjda nas je zato i malo.


Do skoro je bila jedna osoba kojoj sam verovao svojim životom, mislim po prvi put u životu da sam kao bio siguran u nešto zato što sam osećao da je to to, da je ona Ta... Mislio sam da je kao ja, ali sam pogrešio...

Najgore od svega je kada i predješ tih "par nivoa" lekcija života, počneš da se plašiš da ćeš danas, sutra, možda opet tako snažno da se zaljubiš, samim tim, moraće da postoji uzajamno poverenje, šta ako se desi ponovo...

Da li se vi plašite? Trebalo bi...


Voleo bih da mogu nekome da verujem kao samom sebi, takva osoba vredi jako puno i verovatno ne postoji.


Poruku je menjao/la Moonchild - Nedelja, 27.04.2014, 2:54 AM






Dusa od coveka :)
397
poruka na forumu
87 414



post # 86 | 28.04.2014 , 2:37 AM

Quote Moonchild ()
Veoma si mudar :)

Ja sam bio oduvek jako dobar, uvek sam bio previše naivan misleći da su svi kao ja.
Naravno, naučio sam na teži način.Žalosno je to što danas biti dobar vredi tako malo, valjda nas je zato i malo.

Do skoro je bila jedna osoba kojoj sam verovao svojim životom, mislim po prvi put u životu da sam kao bio siguran u nešto zato što sam osećao da je to to, da je ona Ta... Mislio sam da je kao ja, ali sam pogrešio...

Najgore od svega je kada i predješ tih "par nivoa" lekcija života, počneš da se plašiš da ćeš danas, sutra, možda opet tako snažno da se zaljubiš, samim tim, moraće da postoji uzajamno poverenje, šta ako se desi ponovo...

Da li se vi plašite? Trebalo bi...

Voleo bih da mogu nekome da verujem kao samom sebi, takva osoba vredi jako puno i verovatno ne postoji.


Isplati se nekad biti dobar, al u nekoj granici, jer ljudi vole iskorištavati tuđu dobrotu.
Znači verovati samo sebi i bogu dragom. Danas jeste nažalost teško pronaći osobe od poverenja iz razloga što svi oni veruju samo sebi. Pa će najzad reći laž, nego istinu. Za koju kada se sazna, malo šta ima smisla.
Ostaju samo uspomene i nada da će se bolje dogoditi, jer jedino to može dati pozitivan učinak na sve :)
Istina, jest gorka i uvek traži žrtvu, ipak bolje ju je reći nego živeti u čistoj laži. Jer je laž odraz koji proizilazi iz poniženja (osećaja srama i inferiornosti), zbog čega se ljudi osećaju manje vrednim nego što zaista jesu. 
Svi mi vredimo koliko znamo, a poverenje stičemo na sitnicama koje život znače :)

"Being kind, loving and gentle is true meaning of life."







Bitno je biti glup i uporan
72
poruka na forumu
4 11



post # 87 | 05.01.2015 , 7:36 AM

Što više radim s ljudima, sve manje

Before you can be old and wise, you must first be young and stupid.









34
poruka na forumu
4 100



post # 88 | 15.06.2015 , 9:36 PM

Pa i ne bas mnogo..


Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Koliko verujete ljudima? (Da li sve sto vam kazu uzimate sa rezervom?)
Search: