Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Sta je vaznije: izgled ili pamet?
Sta je vaznije: izgled ili pamet?
1.Izgled[ 24 ][18.32%]
2.Pamet[ 107 ][81.68%]
Answers total: 131






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 61 | 29.11.2011 , 10:57 PM

Bravo Davore da bilo sto dodam bice suvisno

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 62 | 29.11.2011 , 11:46 PM

Davor,
svoj stav sam rekla jos pre, a nadovezala sam se danas.

Ako ces iskreno, ja sam sebi nasla, i taman da se ugoji i da bude kao mrcina, i dalje bih bila s njim.
Jer to nije merilo koliko covek vredi.
Kad sam bila slobodna, nikad nisam izlazila s nekima ''zgodnim frajerima'' oko kojih su se lomile sve cure, jer nivo intelekta koji oni poseduju je ravan detetu petog razreda, i to ne moze da bude privlacno ni ako cuti u krevetu.

Nisam idealista. Volim pamet i to je to. Volim kad musko ima stomak (a zasto, ne smem ovde da ti kazem) , a ne kad ima plocice.
Kako ja postujem tvoje misljenje tako i ja imam svoje.
A i sam si mi rekao pre da volis da kontriars ali si zaboravio :) :)

Recimo mene privlaci frontmen grupe Metallica, i za njim ludim od svoje 14-te godine, mama moja hoce me udaviti kad joj ga spomenem. NIje joj jasno sta vidim na onako ruznom tipu.
Stvar ukusa je kao dupe, svako je razlicito :)


Poruku je menjao/la Leksi - Utorak, 29.11.2011, 11:48 PM

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 63 | 30.11.2011 , 0:19 AM

Quote (Leksi)
A i sam si mi rekao pre da volis da kontriars ali si zaboravio


pa volim da kontriram kada neko zajebava i onako da je malo zajebavam, al to ne znaci da je uvek tako u ovom slucaju sam izneo svoje misljenje najiskrenije :)

al 100 ljudi 100 cudi yes :p

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









702
poruka na forumu
172 1634



post # 64 | 30.11.2011 , 1:50 AM

...Ali kad se spoji lepo i pametno.... Ma milina <_<

Nema tog ljudskog bića koje u ovozemaljskom životu može da ima sve što poželi,osim u snovima.Laku noć.









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 65 | 30.11.2011 , 2:37 AM

Ma kad se spoji lepo i korisno. :D

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 66 | 30.11.2011 , 3:06 AM

Quote (Leksi)
Volim kad musko ima stomak (a zasto, ne smem ovde da ti kazem)

Biću slobodan da citiram narodnu umotvorinu :)
'Jebeš majstora kome kisne alat!' Jel tako Leksi? :D ;)











393
poruka na forumu
36 392



post # 67 | 30.11.2011 , 4:31 AM

e ako je tako dabogda svi vi nasli pametne i gabore a mi sto zelimo glupe i lepe tako i bilo ;-)

Added (30 Nov 2011, 3:31 AM)
---------------------------------------------
i svima ce biti lepo...


Live to ride,ride to live...









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 68 | 30.11.2011 , 2:27 PM

Quote (luka83)
Biću slobodan da citiram narodnu umotvorinu
'Jebeš majstora kome kisne alat!' Jel tako Leksi?


Jeste :) Ima jos jedna!
Ispod brda i dobar kukuruz raste! :)
Mada i ima i treci razlog, ali to stvarno ne mogu napisati.
:)))

Quote (Sinisa-Sabac)
e ako je tako dabogda svi vi nasli pametne i gabore a mi sto zelimo glupe i lepe tako i bilo ;-)


Sinisa, ne budi takav. Svi imamo nesto privlacno. A isto tako svi mi imamo vlastiti ukus. Zato i imamo mogucnosti. Ali zasto vas ovde vecina, ako je devojka pametna odmah je svrstavate medju ruzne? To mi nikako jasno nije!

Added (30 Nov 2011, 1:27 PM)
---------------------------------------------

Quote (Davor)
pa volim da kontriram kada neko zajebava i onako da je malo zajebavam, al to ne znaci da je uvek tako u ovom slucaju sam izneo svoje misljenje najiskrenije


Postujem tvoje misljenje, ali previse se drzis stereotipa.
Ali dobro si rekao 100 ljudi, 100 cudi, 100 zena 200 bubrega :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










393
poruka na forumu
36 392



post # 69 | 01.12.2011 , 7:23 PM

Quote (Leksi)
Ali zasto vas ovde vecina, ako je devojka pametna odmah je svrstavate medju ruzne? To mi nikako jasno nije!


kako moze neko nekog da svrstava u ruzne ako je pametna,jedino ako je ruzna i pametna ;-)

Live to ride,ride to live...









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 70 | 01.12.2011 , 8:50 PM

Sinisa-Sabac, je li ti iko rekao da Vin Dizel lici na tebe? :p

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 71 | 08.12.2011 , 7:59 PM

Pa vazno je obadvoje u javi se mi zaljubimo na prvi pogled u izgled a pamet upoznamo u sledecem periodu i ako nije pametan prekinemo i tako :D
Ako je virtualna ljubav zaljubimo se ili gajimo simpatiju prema nekome ko nam u pisanju prija srcu koga gotivimo kasnije se to sve vise i vise razvija dodje do izmenjivanja slika do licnog upoznavanja itd. ;) e onda ako izgled ne pase s onim sto smo ocekivali opet se veza prekida retko ko ce ostati s nekim ko nije tip njegov ili njen iz razloga sto mu dusa dobra ljudi ne varajmo sami sebe :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










2595
poruka na forumu
281 2890



post # 72 | 10.12.2011 , 3:24 PM

izgled po meni.....








275
poruka na forumu
487 4191



post # 73 | 10.12.2011 , 5:13 PM

Pa sta ja znam...bolje je ono sto moze da se bolje proda :)

Uvek postoji u zivotu neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji od tebe i tada nastaju sve nevolje ! ! !









349
poruka na forumu
53 753



post # 74 | 10.12.2011 , 8:43 PM

lepota dodje i prodje a pamet uvek ostaje B)

NEKA SILA BUDE SA TOBOM







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 75 | 14.12.2011 , 7:52 PM

mislim d aje najvaznije a i tako su me ucili u onoj kafani pored skole da ej najvazniej imati pametan izgled,to je veoma vzno
pridjes djevojci i pazljivo je odlucno jednom pametno pogledas njezno i ona odmah padne u sevdah i za koju godinu ste vec srecno zaposlen covjek:)

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









790
poruka na forumu
58 477



post # 76 | 14.12.2011 , 8:32 PM

Pamet mi je oduvek bila vaznija :)

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










78
poruka na forumu
52 398



post # 77 | 16.12.2011 , 2:10 AM

Pamet ,naravno dzabe lepota ako nemozes komunicirati na svim nivoima ,ima nekih stvari koje se ne govore al pametan covek shvati dok budala nikad nece :)

Lepa sam zgodna i djavolski neophodna :D









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 78 | 16.12.2011 , 11:41 PM

Pa da Pamet !!!!
Ma samo me zanima dal se vi zaljubite u pamet :D

Moze da je najpametni najpopularni najbogati ma sve da je ako se on meni ne svidja izvana i gotovo
mora covek da ima nesto celukupno nemogu da ga podelim na ili ili znaci svega po malo ali kad vidim na prvi pogled pa brate neznam dal je on pametan ili nije al je oobar :D znaci moze se potrefiti sve u jednom :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










790
poruka na forumu
58 477



post # 79 | 16.12.2011 , 11:42 PM

Quote (Srcemoje)
Ma samo me zanima dal se vi zaljubite u pamet

Moze da je najpametni najpopularni najbogati ma sve da je ako se on meni ne svidja izvana i gotovo
mora covek da ima nesto celukupno nemogu da ga podelim na ili ili znaci svega po malo ali kad vidim na prvi pogled pa brate neznam dal je on pametan ili nije al je oobar znaci moze se potrefiti sve u jednom

ja da brmbrm djavo

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 80 | 17.12.2011 , 1:17 AM

Ma sta ce mi tamo neki lep, nabildan, kad se osmehne kao da zora izadje blestavilo, a kad progovori zlo zivog zla. Momentalno zelis da se zemlja otvori i proguta te i pljune negde na Havajima.

Inteligencija i pamet su seksi to vam kaze Leksi :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~




Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Sta je vaznije: izgled ili pamet?
Search: