Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Uspomene iz detinjstva...
Uspomene iz detinjstva...




Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 1 | 01.12.2010 , 10:12 PM

sigurno imate neke uspomene iz detinjstva koje vam izmame osmeh na lice... ja ih imam mnogo ali jevo jedne za pocetak.

Bilo je to za jednu srpsku novu godinu, bese hladna zima... biggrin ... Moj brat Marko, brat od tetke Aca i ja smo otisli u selo. Marko je negde otisao sa tatinim ujakom, a Aca i ja smo resili da prosetamo do seoske reke... kad smo dosli tamo videli smo da je voda zaledjena i poceli da se se klizamo po reci. Odjednom nam je pala tako glupa ideja napamet, da idem duz reke... naravno sto je reka bila dublja led je bio tanji. Tacno je da voda nije bila duboka, mozda nekih metar, ali dovoljno da budemo skroz mokri... pratili smo mi tako tok reke i da nevolja bude jos veca poceo da pada mrak a mi ne znamo gde se nalazimo. I posle dugog hodanja vidimo mi neku njivu, a odmah iza nje neku kucu. Krenemo ti mi preko njive da idemo do te kuce, kad ono izadje neki covek i prodere se na nas ''sto gazite maline'' (samo ne znam gde je nasao maline u januaru mesecu, ali nema veze), vazno je da smo mi se toliko uplasili da smo krenuli da trcimo glavom bez obzira. Nakon duzeg pesacenja izadjemo mi na neki put i setimo se kako da dodjemo do kuce. A selo, svi se uspanici, niko ne zna gde smo krenuli da nas traze. Stizemo mi kuci a oni se svi tresu i placu, a mi ko izgubljeni, mokri, zaledjeni, uplaseni... Pitaju oni nas gde ste bili, mi pricamo, kazu oni dal ste normalni reka puna virova moglo je da vas nema vise... i naravno posle je sve bilo Ok, osim sto smo bili narednih nedelju dana bolesni, ali i to smo preziveli... smile

naravno ovo tad nije bilo ni malo smesno, ali sad kad se setim izmami mi osmeh na lice...
Kog se vi dogadjaja iz detinjstva rado setite?


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 2 | 02.12.2010 , 8:16 AM

e ovo sto cu napisati, ja se jedva secam
pokrepljuju me roditeljsek price
pre oko 13. godina ja sa za svoj 4. rodjendan dobila trociklo ( bicikla sa jednim tockom napred i dva iza )
bio je crvene boje ( moja omiljena), i obozavala sam da vozim biciklo, medjutim ja onako mala sam uvek trazila da mi neko spusti niz stepenice biciklu ( a stepenice su velike ubi Boze )

moja majka je bila zauzeta, a otac na poslu
ja odlucih da ja sama spustim to biciklo
e sada koliko je ovo tacno ja ne znam, ali se ipak secam
ja sam rekla:,, Mama, vidi ja spustam biciklu"
moja majka umalo nije dobila srcku
ja sam pala ( sa oko 1,5 m ), umalo nisam dobila potres mozga ( hvala Bogu )
isla je krv, i sada kao uspomeni imam jedan oziljak na celu i jedan na nosu ( mali su pa se ne vide... )
ovo sto sam ja uradila bilo je suludo, hvala Bogu sto sam ostala ziva


Ko si ti?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 3 | 02.12.2010 , 4:21 PM

ja se secam kad sam bila mala, imali smo u kuci kod babe neki orman pa je na sredini imao kao bife i vrata bifea su se otvarala tako sto povuces ih ka sebi. tu su moji stalno drzali slatkise, i ja jednog dana ocu nesto slatko, stanem ja na stolicu, otvorim uzmem slatkis, i gurnem ih nazad... medjutim nisam ih lepo zatvorila vrate se vrata i mene po nosu... i dan danas imam oziljak (mislim nije oziljak nego nesto tako ne znam da objasnim) ali je malo pa se ne vidi dok se ne zagledas...

a imala sam i ja dozivljaj sa stepenicama... tada sam bila kod druge babe... biggrin i u selu ja nadjem neke babine cipele na malu stiklu i ja ih obujem. i sad ja sva vazna da idem da pokazem ostalima napolju sta sam nasla...krenem ja i sapletem se na prvom stepeniku posto su mi cipele bile velike. ja sam se kotrljala u krug niz stepenice kao u crtanim filmovima... ostali mislili gotovo samnom, ali na svu srecu prosla sam bez ijednog preloma, imala sam samo izguljena kolena...



Poruku je menjao/la MarijanaBK1 - Cetvrtak, 02.12.2010, 4:30 PM

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 4 | 02.12.2010 , 7:14 PM

koliko imamo srece...
to je neverovatno... biggrin

Ko si ti?









231
poruka na forumu
7 82



post # 5 | 04.12.2010 , 7:35 PM

hah..Jedna uspomena iz detinjstva mi je ostala u secanju..Evo ovako..Keva i cale su bili na poslu,ostali kuci burazer i ja,a deda i baba su bili ispred kuce.. Ja iz cista mira odem na terasu da vidim sta to deda i baba rade napolju..Hteo sam da sidjem nekako dole (Bila mi je zakljucana kuca),pa sam se setio da skocim sa terase (2,sprar)..Deda me je video i rekao mi "Skoci"! Ja uzmem stolicu,popenjem se i skocim pravo dedi u ruke...Posle toga znam da sam dobio ogromne batine od mame i tate sto sam to uradio biggrin

ne boj se smrti,nego zla zivota









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 6 | 04.12.2010 , 7:38 PM

spajderman

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 7 | 04.12.2010 , 11:47 PM

...Ja sam kao sestogodisnjak sa bracom drpio od dede cigare,zetu bez filtera,pa smo zbrisali u sljivik i popeli se na drvo i pripalili. Elem,meni se posle tri dima zavrti u glavi i ja ooopss...sa drveta roknem na zemlju ,na srecu nista mi nije bilo... i... od tada vise ne pusim.... biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 8 | 05.12.2010 , 8:53 AM

ova je moja najlepsa xD
kod moje babe mi smo imali neku kozu
i baba nam je pricala kako je nasa tetka muzla sama kozu
tako je ona nama napunila glavu kozom, i mi se setili da i mi probamo

medjutim, tu je bio moj brat ( lud nacisto, ali sada se promenio ), moja sestra i ja
dan przi, a mi "muzemo" kozu
ja doneh neku ciniju i pocesmo...
sestra i ja drzmo kozu, a moj brat "muze"
i tako naizmenicno
dodjosmo mi kuci i donesmo mleko, ali mleka je bilo da se mrav napije
i tako mi smo mucili jadnu kozu, zbog 2-3 kapi mleka
xD


Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 9 | 15.12.2010 , 6:37 PM

biggrin biggrin biggrin znaci posle sexa batine.... ha ha ha ha ha ha biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 10 | 15.12.2010 , 6:40 PM

Quote (scorpio978)
tisli kao mi u jednu sobu--valjda je cak i tetkina bila--skinuli se i ubacili pod carsave--posto je tamo jako bilo mracno--puno smo se gurali muvali i valjali jedno preko drugoga da vise i nismo znali gde se nalazimo(moj najbolji sex ikada)

kad najednom--eto ti malera--moja majka upada u sobu sa njenom sestrom valjda da joj ona pokaze nesto--vide nas dvoje kako se muvamo po krevetu--otkriju oni cebe kad nas dvoje potpuno goli i zabezeknuti blenemo u njih

pre ego sto smo oboje dobili batine(u takvim situacijama se to podrazumeva)pitaju one nas sta mi to radimo--a mi kazemo da neznamo sta radimo i sta ce mo mi ustvari ovde

e batine su bile strava--jos ih se secam-A I JOS SE SECAM NJE-

hahahahahha
taj rad... xD


Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 11 | 29.12.2010 , 8:00 AM

Quote (Crazy)
Secam se............................................................................
Kad sam pao od bicikla

hahhahahah
pa ja sam bila ekstremista na biciklu....
jadan moj BMX sa retrovizorom xD
ma nema sta nisam radila...
a posle bih pala u pesak...

Ko si ti?









785
poruka na forumu
27 121



post # 12 | 29.12.2010 , 3:34 PM

Quote (DxD)
adan moj BMX sa retrovizorom xD

hahahahhahahhahaha...Kada god vidim bicikl sa retrovizorom ja se icepam od smejanja...xD











8879
poruka na forumu
844 4320



post # 13 | 29.12.2010 , 5:02 PM

Quote (Crazy)
hahahahhahahhahaha...Kada god vidim bicikl sa retrovizorom ja se icepam od smejanja...xD

ali imao je...
znaci ja sam ga prala svaki dan...
cepala gume, a sada...
zaboravila i kako se vozi xD

Ko si ti?









785
poruka na forumu
27 121



post # 14 | 29.12.2010 , 6:37 PM

hahahaha...xD ja vise ne vozim bicikl...sada samo audi a4... tongue











416
poruka na forumu
30 155



post # 15 | 31.12.2010 , 3:11 PM

Quote (badule)
...Ja sam kao sestogodisnjak sa bracom drpio od dede cigare,zetu bez filtera,pa smo zbrisali u sljivik i popeli se na drvo i pripalili. Elem,meni se posle tri dima zavrti u glavi i ja ooopss...sa drveta roknem na zemlju ,na srecu nista mi nije bilo... i... od tada vise ne pusim....

Jer ko pusi taj zdravlje rusi!:D

Beata vita perfecta sapientia efficitur.
petar@extracafe.rs










3460
poruka na forumu
141 1063



post # 16 | 31.12.2010 , 3:17 PM

Pa ja sam josh dete nema nishta da pisem ali evo napisacu

Paj sad

Jednog dana posto idem na privatne casove engleskog jezika dosao sam tamo i tamo je bila jedna moja drugarica.Posle smo usli i zatvorili vrata kada sam hteo da otvorim vrata nisu mogla da se otvore sutirao sam ih udarao pesnicom cak i pokusao sa snalicom od moje drugarice ali nije uspevalo.Kada je nastavnica dosla pozvala je domara i on je razbio bravu cekicem i otvorio vrata...e to cu zauvek pamtiti biggrin

P.S. Al ga napisa ko sastav xD


♥KADA JE TESKO UVEK SE SETIM ZVEZDA JE NAJBOLJA NA PLANETI♥









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 17 | 31.12.2010 , 5:05 PM

Quote (rIzLa98)
P.S. Al ga napisa ko sastav xD


hahahhaha
inace u skoli se svasta desava
sada cu da stavim sa fb-a sta se meni desava ( napisano na facebook-u)
E ovako...
Sve sam zapisala u svesci pa cu da prepisem ono sto sam napisala...
Pa da krenem da prepisujem...
Prica pocinje u 7:22 h kada ja ustajem. To je mozda vreme kada ustaju kokoske, ali sta cu, ne mogu vise da spavam. I tako ja ustala, popricala malo sa roditeljima i ukljucim ( znate vec sta )...
Tako ja blejala na internetu ( extra cafe i tracara ), slusala muziku ( moj bakara xD ( metal ) ) i eksperimentisala nesto . Tako moj internet drug _____ ( posto ne mogu da se setim ) itd... Kad odjednom otac me pozove da odem u neki lokal. Dok sam isla videla sam komsiju i javim se coveku. 10 metara dalje su me docekale letece korice hleba ( neko ih je bacio kroz prozor ) i zamalo me nisu pogodile u glavu. Ali to je dosadan deo price... Spremam se ja za skolu, ukljucila muziku i tako spremna sam otisla oko 2-3 minuta do 12 h. Teklefon ukljucen, sluske u usima, nafurani penzioneri itd... Izlazim ja iz busa i vidim N.N. ( Milica ) i potrcah za njom. Stigoh je, popricasmo, i u medjuvremenu videh moju drugaricu i zezali smo se do besvesti... Usputno nesto smo odvalili itd. Prva 3. casabrzo su prosl, sve je bilo OK. Pomirila sam se sa one dve koje su onim dezedoransom me usmrdele. Dodje i kraj skole ( konacno ) i ja sam primetila da nema bus apa krenem sa drugom Peske ~transom ( pesake ) i tako oko 1,5 km. Ja gladna, stomak vapi za hranom i cekam bus. Kad ono NEMA GA!!! Dzaba meni, prosao jedan bus u kojem su bila dva druga. Ja ljuta, stavim sluske, odvrnem muziku i krenem polako peske. U centru sam razmisljala da nesto kupim ( gladna sam )... Kod pumpe pesacim ja ( trotoar ) i nisam cula da pored mene je jugo koji je bio udaljen 30 cm od mene. :S Nafurani penzioneri vozikaju se kuda hoce... Mislim... a skretanje 10 metara dalje. Pa zamalo da sam otisla pod JUGIC!!! Tamo negde kod Dragise ( skola ) sam kupila stapice ( najvece pakovanje ) i jela kao prase. Usputno je muzika svirala i ja pomalo igrala ( dobro je sto nije bilo ljudi, inace bi pomislili da sam pijana ). Stigla ja nekako kuci. Jes' da se smrzoh, da sam pesacila 7 km, ALI bilo mi je lepo.

Hvala Bogu sto sam ziva!!!

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 18 | 16.01.2011 , 11:02 AM

AU ti ko djak pesak.... Pa velik Vam taj CACAK,jel to severno,juzno ili zapadno od Petlovca biggrin .... Imao sam sedam ili osam godina kad su me moji slali busom kod babe i dede u Pancevo..... Sednem ja u bus,pa se setim da nisam kupio Politikin Zabavnik. Istrcim, sacekam red na trafici i kupim zabavnik pa se uvalim ponovo u bus. Naravno nisam ni primetio da to nije isti. Dok je kondukter naisao ja lepo zaspao,pa covek verovatno nije hteo da me budi.... Probudim se ja,autobus pegla,citam onaj zabavnik i sve mi cudno kako vec nismo stigli.... Konacno bus stigne u stanicu,svi izadju izadjem i ja,kad ono...cvrc....nepoznata stanica!? Prolazim pored ljudi cujem oni pricaju madjarski!!!! Jbt al sam se tad ukakio od straha da sam otisao u Madjarsku!!!! biggrin ludilo!!! Epilog te drame u mom mladenackom dobu je bio takav da sam otisao do saltera i kupio kartu do Pazove(srecom su mi moji dali neku kintu).... i posle par sati ja se lepo iz Subotice vratim u Pazovu.... Moji hteli da me lincuju.... biggrin bangin bash

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 19 | 16.01.2011 , 11:46 AM

Quote (badule)
AU ti ko djak pesak...

o yeah biggrin
salim se
nije bilo busa pa peske transom krenula

e pa...

meni se ovo desilo pre 5. dana ( valjda )
moja me sestra naterala da idem na klizaliste..
i ajd odoh ja nekako...
medjutim, poenta svega je da ja ne znam da klizam biggrin
i tako pala ja 9. puta...
zbog ocajnih klizaljki sam i padala..
i na kraju ( oko 10. minuta ) sam 2. putal pala
ali ne obicno
nego celim telom tj. pala sam na ledja...
znaci 11. puta
medjutim nesto me sestra zezala i ja nju pojurim...
neki mali postavio nogu i ja izbegla ( a celo vreme trcim )
i ja izgubih ravnotezu i padoh u blato i to na ledja...
a joj...
imam sada modricu na kolenu velicine jabuke...
a najgore da posle tog blata sam morala u grad...
ali sreca te sam kupila vlazne i ocistila se ;D


Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 20 | 16.01.2011 , 1:35 PM

Ti si show ,keve mi! biggrin Meni na poslu puknu pantalone kod slica biggrin biggrin biggrin pa sam morao da usivam... to je bilo ludilo,smejem se i usivam slic sve pred musterijama biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?



Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Uspomene iz detinjstva...
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: