Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: suzana85, tomo47  
Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Uspomene iz detinjstva...
Uspomene iz detinjstva...






416
poruka na forumu
30 155



post # 21 | 18.02.2011 , 5:53 PM

Ja pao u blato jednom,ajd da sam se malo umazao,nego sve.. i posle polako kroz naselje da me niko ne vidi do kuce biggrin

Beata vita perfecta sapientia efficitur.
petar@extracafe.rs










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 22 | 13.03.2011 , 9:23 AM

e..
sta da napisem? confused
nestalo ispiration...

Ko si ti?










poruka na forumu
REP OFF



post # 23 | 17.03.2011 , 6:47 AM

Secam se oca...tako vishlji od mene...Stisak njegove ruke,velikih pahulja snega i diiivnih pilecih krilaca na zaru!
To je jedino mesto gde me je ikada odveo! sad








1005
poruka na forumu
49 230



post # 24 | 17.03.2011 , 7:14 PM

Evo ovako,ispricacu vam dve istinite price koliko god one bile neverovatne.
1)Imam ja jednog mog druga koji je lud ko struja.I sad ja,on,moja 2 brata i jos 2 nasa druga otisli kod komsije da sa njegovog drveta uzimamo kruske i jedemo.I tako mi obrstili celo drvo i naidje taj moj drug na jednu krusku koja se vec"skapala od cekanja da je neko uzme"i kaze on:"Ova ne valja" i baci je....Ajojj niti je gledao gde je bacao,niti kako je bacao ma apsolutno nista i kruska pravo u prozor tog istog komsije.Staklo razbijeno i napolje i unutra srpovi mi nekoliko se posekli malo i tako to i sad taj isti moj drug uspeo da izvali:"Skupljajte,skupljajte,valjda se nece primeti da je razbijeno"
2)Igramo mi fudbal i sad taj isti moj drug ne ume bas dobro da igra ali se pravi da je opasan lik u fudbalu.I promasuje on,promasuje....i na kraju mu ja dodam loptu i ono prazan gol,podje faca 2 koraka i kaze:"E sad sam se uozbiljio"(TRAS pogodi stativu iako je bio 4m od golaa gol bio prazan).Vrati se lopta opet njemu,on sam,niko ga ne cuva,gol prazan i kaze:"Sad sam se jos vise uozbiljio"i da sutne,lik nagaazi loptu i saplete se.Em sto su mu se smejali,em sto je pao pa povredio ruku,em sto su mu posle rebra lomili ovi iz ekipe biggrinsanta biggrinsanta
I tako,nije lepo smejati se tudjoj nesreci ali meni taj dogadja uvek izmami osmeh na lice biggrin :D biggrin :D

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









336
poruka na forumu
14 114



post # 25 | 17.03.2011 , 8:38 PM

ja se secam kad sam imao 9 godina popeo se na tresnju hteo da izigravam majmuna i okacim se nogama za tresnju i oklizne mi se noga i padnem polomim ruku a nogu sam samo uganuo najbolje je bilo to sto sam pao zato sto nisam isao u skolu mesec dana biggrin








861
poruka na forumu
42 212



post # 26 | 30.03.2011 , 1:28 AM

Secam se kad sam imao 8 godina gledao sam kako neki covek skace sa kisobranom pa sam probao i ja popeo sam se na krov uzeo kisobran i skocio sva sreca da sam se zakacio u drvo inace bi polomio sve kosti al i dan danas se smejem kolko sam bio glup biggrin

nidzaa :D









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 27 | 05.07.2011 , 11:51 PM

Urose ti si legenda biggrin

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









422
poruka na forumu
15 125



post # 28 | 06.07.2011 , 1:28 AM

to je bilo kad sam imao 6 god bio sam na selu kod babe i dede deda je sekao drva a baba mi je citala pricu o tarzanu i prica svi vec znate govori o liku koji se pentara po drvecima itd...kad mi je procitala pricu ode ona da kuva rucak a ja na najvise drvo u selu popnem se pocnem da vicem ko tarzan krenem ja da skocim dole a drvo visoko otprilike 7,5m vicem ja ko tarzan i skocim dole sva sreca da sam se upetljo o ono za ves gde se susi kako se vec zove porusim sav ves i padnem na travu sva srema mi je to za ves ublazilo pad inace bi umro ali sam i dobro prosao uganuo sam nogu i polomi srednji prst. tog dozivljaja cu se uvek secati...


Poruku je menjao/la VOLVERIN - Sreda, 06.07.2011, 1:30 AM











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 29 | 08.07.2011 , 4:11 AM

hahahahaha
ti si car bre,,,

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









403
poruka na forumu
72 625



post # 30 | 07.11.2011 , 7:16 PM

uhhh.. kad bih ja navodio uspomene slicne vasim, mogao bih knjigu da napisem ... evo jedne koje se ne sjecam, ali kazu da je bilo zestoko :)... bili smo na selu, moj brat i ja igrali lopte ispred kuce, a pored su bile neke daske koje su ujaku bile ostale od pravljenja tarabe... i tako mi igrali lopte i ode nam lopta u te daske... ja potrcim da je dohvatim, sapletem se i padnem pravo na dasku sa ekserom .. srecom nije mi se ukucao u glavu... neko me ogrebao.. malo zesce :) .. ostao mi je oziljak na celu, nije veliki ali se vidi .... :) ima toga jos nego da vas ne smaram sad :)











32
poruka na forumu
11 64



post # 31 | 07.04.2012 , 2:43 PM

hahahahahahah... :D :D :D mamina peglica... buaaaaaaaaaaaaaaaaaahahhaha... :D :D :D

YMC









126
poruka na forumu
4 36



post # 32 | 08.04.2012 , 6:49 AM

nemam previse lepih uspomena a ne zelim da vadim ruzna iz "sanduka", neka ostanu tamo daleko, vec je suvise prasine na tom sanduku pa ne bih da se prljam lol








352
poruka na forumu
57 512



post # 33 | 08.04.2012 , 2:18 PM

Свака моја најлепша успомена из детињства је везана за моју баку.Тако да бих могла да пишем и да пишем и да пишем.....

If I could start again,a million miles away...I will keep myself,I would find a way.









71
poruka na forumu
4 35



post # 34 | 18.04.2012 , 11:16 AM

Secam se kao da je jucer bilo
Kada sam imao 8godina stari mi bio kupio onaj motor zabicu mali motor sa 50kubika mogao je da jurio oko 60km/h...I tako se ja jednom vozio makadamom i isao oko 50km/h padnem i sva kolena i laktove zgulim ta uspomena je i dan danas urezana u mojim laktovima i kolena :D

Sve što je vječno, kratko traje !!









211
poruka na forumu
175 866



post # 35 | 27.06.2012 , 0:41 AM

Igrala sam se sa bubasvabama XD, pela sam se na drvece, padala hiljadu puta. Svaki dan su mi bila modra kolena. Kopala rupu u zemlji sa drugaricom nadajuci se da cemo dole naci novi svet. Sanjala o tome da cu biti doktorica, ili glumica ili mis ili kako cu da se udam XD. Igrala uloge spanskih serija xD ( ili glavne ili one najzlobnije xD), lecila bubasvabe, igrala zmurke ( zmurke sam igrala do 1. razreda srednje xD) .....eh...

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 36 | 27.06.2012 , 8:14 AM

Quote (Misy)
igrala zmurke ( zmurke sam igrala do 1. razreda srednje xD) .....eh...


dobra si ja sam igrala sa mojim društvom (18godina) ledenog čike :D

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










211
poruka na forumu
175 866



post # 37 | 27.06.2012 , 10:53 AM

Quote (MarijanaBK1)
dobra si ja sam igrala sa mojim društvom (18godina) ledenog čike

Hahahaha blago tebi, produzeno detinjstvo ;)

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 38 | 15.09.2012 , 3:52 PM

Bakina pogaca, ciji me miris budio tokom raspusta svaki drugi dan.
I njen poljubac i zagrljaj pun ljubavi.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 39 | 02.03.2013 , 6:39 PM

Moj deda je imao prirodno velike, lijepe i pune usne i lagao me je da cu i ja da imam ako budem jela sve sto on jede... jao kako su tad iskoristavali moju glupost... lele

Moj deda me je kaznjavao tako sto bi me "iskljucio na daljinski" i onda bih ja navodno postajala nevidljiva... Daljinski mi je bio najveci strah kad sam bila mala.. lele Kad se samo sjetim.. :o

Jednom me je baka poslala u kucu po noz, ali naglasila je "donesi mi onaj sto je najostriji"... ja sam vadila jedan po jedan i isprobavala, da vidim koji je najostriji.. nista to ne bi bilo cudno da nisam isprobavala na zavjesi.. :o lele  svu sam je isjekla!

I tako.... :)

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 40 | 11.03.2013 , 7:18 PM

...sve su mi izbrisali iz memorije kada su me oteli zlocudni punoglavci

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala



Forum » Međuljudski odnosi » Upoznavanje » Uspomene iz detinjstva...
Search: