Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Razonoda » Pričaonica » Koliko traje sadasnjost?
Koliko traje sadasnjost?






411
poruka na forumu
326 425



post # 21 | 21.06.2013 , 8:56 PM

kako ne postoje vreme i prostor? da ne postoji vreme u nekom prostoru, to znaci da bismo mogli biti na nekoliko mesta istovremeno. da ne postoji prostor, to bi znacilo da u nekom vremenskom periodu neki dogadjaji desavaju svuda.  dogovoris se da se nadjes sa devojkom u neko vreme, ti ces otici tada kada ste se dogovorili jer vreme postoji. vreme je neki period. neka razlika.

Quote (Concrete)
Sve sto postoji ima molekularni sastav i lokaciju.
fizicki zakoni postoje a nemaju molekularni sastav.






velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 22 | 30.09.2013 , 8:48 PM

vreme je kao vantjelesna oplodnaj priplodnog bika sprenmnog i namrgondjenog z auzajamnoi pruzanje offline sexualnih animal neznosti ka osoabama suprotnog juznog pola,jer vreme je za vrmee ako sto kaze teta gospdoja na televiozru posle dnevnika,znaci da vreme psotoji ali smao kao si u poviseno pripitom agregatnom stanju,pa sadasnjos t je bila juce tacno u nobicnoj buducnosti ejr smo se svi mi jednog dana probudli i krenuli ka prozoru da vidimo sta pogled gled aocima a mi jos nismo u malom mozgu registrovali tu niskolaloricnu informaciju ili covek koji pedala u nama,u nasem podrumu organizma sastavlejnog od raznh hodnika krvotoka i teratana koje povezuju covjekoliko tjelo i cine ga vitalnim kao margarin,e...taj cika covek suvise sproo okrec epedale razuma,elem...ako stanes su ugao te neobicn esobe,ti tada stojis u neobicnoj sadasnjosti cekajuci trenutak u vremenu da krenes neobicnom ulicom koja se pretvarau put,taj put je trneutak u neobicnoj dodji juce sadasnjosti i ona traje koliko treba pasulju da s eskuv au pretis loncu,naravno sa kboasicma,hmm...ako me razumes..ovaj...

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 23 | 11.10.2013 , 8:39 PM

Trane onoliko dugo koliko me on ljubi :D

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 24 | 15.10.2013 , 6:50 PM

sadasnjost je u buducnosti kao d a je bilo juc ei sve to iz pticijej perpsektive i traj etaman

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









15
poruka na forumu
0 0



post # 25 | 26.01.2014 , 7:59 PM

sadasnjost ne moze da traje jedino ona postoji... ja uvjek odgovaram sada i ovdje vi takodje cete vidjeti ovu poruku sada i ovdje ... necete vidjeti ovu poruku posle odredjenog vremena vec kad god vidite vidjecete SADA. eto ukratko, ko nije shvatio mozda objasnim yes






velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 26 | 27.01.2014 , 2:13 PM

evo jos pet minuta i 23 sekunde

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala







Dusa od coveka :)
397
poruka na forumu
87 414



post # 27 | 01.02.2014 , 12:20 PM

Sadašnjost traje, ono što preostaje iza nje mjesecima, godinama, satima i sekundama je prošlost.
Upravo u ovome trenutku ja sam na forumu, postoji mogućnost da nebudem ovdje nekoliko mjeseci, dana, zbog obaveza no to je budućnost. Ovo što mi sada radimo jeste sadašnjost, uskoro će biti prošlost, možda čak i naša budućnost :)

"Being kind, loving and gentle is true meaning of life."









29
poruka na forumu
1 0



post # 28 | 16.04.2014 , 1:48 PM

Mislim da traje kratko tj blink oka :)
Prozori i vrata

Reklamiranje je zabranjeno! EC administracija



Forum » Razonoda » Pričaonica » Koliko traje sadasnjost?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: