Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum » Razonoda » Pričaonica » Komsije (tema za ocrnjivanje komsija)
Komsije




Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 61 | 24.09.2011 , 8:43 PM

od celog mog komsiluka, komsinije sa kojima bih vas upoznala su ni manje ni vise nego JA... ostali su uglavnom svi debili... neartikulisane budale koje se deru u svako doba dana i noci... ima dva tri stana koji su ok, i zaista mi nije jasno kako smo i dalje normalni porodeo ove ludnice... biggrin

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 62 | 24.09.2011 , 9:05 PM

Ja imam OK komsije i svi se trude da pomognu jedni drugima... Koliko znam niko se sa nikim ne svadja...
S jedne strane mi je komsija Slovak a zena mu je Hrvatica i oni su extra ljudi,s druge strane mi je komsija Bosanac,a zena Srbijanka i oni su strava ljudi,Preko puta mi je komsija Rom ,a zena mu bosanka i oni su bre super...
A i ovi ostali su super... smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







"Old school"
428
poruka na forumu
59 1406



post # 63 | 25.03.2012 , 9:30 PM

Ne znam, pomalo zaziru od mene...

Niko nije tako beznadezno porobljen od onih koji pogresno veruju da su slobodni.









365
poruka na forumu
101 771



post # 64 | 05.04.2012 , 2:30 AM

Mrzim svoje komsije ovako, saleve strane su pravi bolidi, sa desne strane super su bas ok. preko puta ljudi jednom se jave jednom ne kako im kad dodje a mrzim takve ljude, ptreko puta sa desne strane svako jutro me bude nmg. spavati od njih ko da su loodi svi a kad bolje razmislim i jesu stalno je pokolj galama vika i drg. Eto imam naj odvratnije komsije na svetu :D :D :D

Sta se setas po mom profilu jedan!



Forum » Razonoda » Pričaonica » Komsije (tema za ocrnjivanje komsija)
Search: