Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pričaonica » Salteruse
Salteruse






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 09.04.2013 , 5:16 PM

Vi lepo dodjete, sacekate svoj red i na vase "Dobar dan" ona ili on
(obicno je ona ) nesto promrlja, drsko vam uzme sta vec imate u ruci, ili vam na vase pitanje( ne daj boze svojim stavom i recima stavi do znanja da ste dosadni i da nema zivaca
da vam objasnjava, a ipak iznad njenog radnog mesta pise ogromnim
slovima ‘'Informacije''...

Kako reagujete na namrgodjene i otresite ili krajnje arogantne sluzbenike u
raznim institucijama, ili kako bi ih popularno nazvali ‘’salteruse’’?

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 2 | 09.04.2013 , 6:08 PM

Cutala sam im dugo, dugo, dugo... onda sam pocela da im "kulturno" dajem do znanja da treba da postuje mene onoliko koliko ja postujem nju.

Sve ja razumijem, sa narodom je najgore raditi, njima je svaki dan grozan, nisu svi kulturni i fini, uvijek naleti neka budala (ako ne i vise njih) ali.... opet... znaju da budu jako neprofesionalne!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









411
poruka na forumu
326 425



post # 3 | 09.04.2013 , 6:31 PM

ne reagujem nikako. jedva cekam da zavrsim sa njima, tj. trpim. vise me nerviraju nebulozna pravila ustanova u kojima rade ti mrgodi. btw, na svakom salteru me doceka kafkijanska atmosfera... :)






. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 4 | 09.04.2013 , 6:39 PM

Inace ne volim usporene osobe! Skoro sam bio do Socijalnog, radnica pomera onog misa, satima! Pre ce ''mala nevesta'' da se zavrsi nego njen potez, klik! Onaj izbezumljeni pogled, kao da si im pobio pola familije. . .

I pored toga, maksimalno sam kulturan!

. . .







"Old school"
428
poruka na forumu
59 1406



post # 5 | 09.04.2013 , 6:41 PM

Kazem joj: JA TE LEBOM RANIM! xD
Salim se, iskopam svasta iz glave pa joj nesto odbrusim. :D
Nedavno sam se svadjao sa likusom na salteru prevoza kojim putujem i na kraju svadje joj kazem da nastavi sa ocuvanjem svog bednog posla i jos bednije firme koja je placa minimalcem. :D

Niko nije tako beznadezno porobljen od onih koji pogresno veruju da su slobodni.



Forum » Razonoda » Pričaonica » Salteruse
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: