Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pričaonica » Deckove sestre (Deckove me sestre ne vole.)
Deckove sestre






15
poruka na forumu
3 40



post # 1 | 01.06.2013 , 1:59 AM

Imam problem sa deckovim sestrama i stvarno ne znam vise sta da radim.Njih dve su jako uobrazene iako nemaju razloga biti takve,materijalisti i sve gledaju povrsno,po nekim mojim shvatanjima potpuno su ogranicene.E sad je problem sto sam u vezi vec 4 godine a situacija sa njima dvema se ne menja.Na svaki maguci nacin pokusavaju da me ponize,iako one to ne rade direktno vec kroz salu ili slicno.Devojke imaju 27 godina i nista nisu ostvarile u zivotu,vjeciti sudenti sto bi se reklo,nemaju ni dana radnog staza i citav zivot gledaju kako ce naterati svoje roditelje da rade bilo sta samo da bi one dobile sta zele.A ja sam potpuno drugacij i nije da se hvalim ali zaista vredna sam,studiram,zavrsavam sve u roku,i radim kada imam vremena jer zelim da olaksam i svojim roditeljima.Tako kad bih ja njima rekla da sam se zaposlila one bi me kao pogledale sa sazaljenjem i rekle kao pa sta ces moras,ili kad bih rekla da sam skuvala rucak kuci ili pospremila kuci,one bi isto tako prokomentarisale kao sta cu kad moram a one zaboga to nemoraju da rade kao da su citav zivot zivele na visokoj nozi sto je daleko od toga,.Za njih je sramota znati skuvati ili pocistiti kuci,raditi jer one smatraju da je to za nizu klasu a sto je najgore one su iz radnicke porodice kao i moj decko koji je potpuno razlicit.Sve sam pokusala da se pocnemo slagati ali ne ide,prosto ne znam zasto me ne vole. Sorry ako je predug post. yes

l









547
poruka na forumu
46 1072



post # 2 | 01.06.2013 , 2:10 AM

Ja cenim moju verenicu zbog toga sto zna i skuvat i pocistit i radit kad zatreba...da nije takva neverujem da bi opstali duze od 10 dana...ne zelim da jedem vani niti da spavam u svinjcu...Jako je tesko naci takvu devojku koja zna biti i domacica u danasnje vreme...ne klasicna ali da zna neke stvari i da se ne libi posla...
Kako bilo da se okrene nebitno koja klasa...uvek su cenjeni vredni i radni ljudi od strane bilo koga...
To sto su one takve je jedna velika glupost i propust njihovih roditelja...sad ne bih stvarno video razlog zasto to tebi toliko smeta...jer bilo kome ko imalo ima nesto u glavi svatio bi da je nalazenje posla u danasnje vreme jako veliki uspeh...a znanje bilo koje vrste uvek bogastvo...covek vredi samo onoliko koliko zna...
Tako da nemoj da ti smeta njuhova "glupost i zatucanost" jer na kraju one ce zavrsiti i proci lose a ne ti...uostalom popricaj s deckom ako ti bas toliko smetaju...mada ja tu ne bih video neki bitniji problem mislim da je uopsteno irelevantno sta one misle cak i da je nesto bitno...jer na kraju krajeva ti si s'deckom a ne njegovim sestrama...uopste se ne trebate slagati ili voleti...neki normalan odnos drzis i za ostalo te ne zanima...a naravno ako postane ozbiljnija veza...onda iznesi svoje stavove a da li se njima to dopada ili ne to vec nije tvoj problem


Poruku je menjao/la Hectore - Subota, 01.06.2013, 2:14 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









15
poruka na forumu
3 40



post # 3 | 01.06.2013 , 2:22 AM

Hectore slazem se sa tobom i ja smatram da svaka devojka/zena treba da zna sve to sto sam navela i naravno i sama volim da radim da bih i sebi i svojim roditeljima finansijski olaksala.Znam ja da sam s njim u vezi a ne s njima ali ja opet zelim da uspostavim dobar odnos s njima,jer ja i decko imamo ozbiljnu vezu planiramo zajednicki zivot pa bih stvarno volela da barem imamo normalan odnos.Jasno mi je da me ne vole jos od prvog dana ali stvarno ne znam zasto jer sam zaista bila fina prema njima.One su inace bliznakinje tako da su u svemu iste pa su im i ista razmisljanja,istina da im roditelji i previse dopustaju i popustaju a da mog decka kao starije dete nikad nisu stedeli.

l







Prodajem paprike!!!
159
poruka na forumu
23 98



post # 4 | 17.06.2013 , 6:01 PM

Hectore takodje se slazem sa tobom ;)

Moj zivot:
<3 Ja imam tebra svoje parce neba, direktno ispod njega BLOK 21!!! <3










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 5 | 11.07.2013 , 11:44 AM

Lunja21
Neznam zasto te zamaraju te mamine maze koje u zivotu nikad nece ostvariti nesto same.
Budi ponosna na sebe  kad ti dobace takvo sto u buduce ti kazi verujte bolje se osecam kad nesto sama uradim.
Iz njih lebdi ljubomora i na takve netrebas uopste obracati paznju sve sto ti uradis njima kontra to ce d aih izjede .
Ako ona tebi smrknuto ti njoj s osmehom ako ona kaze da si jadna ili jadno sto moras sama ti kazi mene to zadovoljava .
Zivi svoj zivot gledaj da si srecna s njim a one pa to je samo sporedna stvar poljubac ;)
Koja nije toliko bitna u zivotu .

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 6 | 30.07.2013 , 9:35 PM

Imala sam i ja taj problem, samo što je moj problem bio kratkog veka. Nisam se slagala sa njegom sestrom zato što ona nije htela. Nažalost ona je bila uzrok naših svadja, kontala sam da je ona njemu sestra i da mu je teško iako sam ja bila u pravu, tako da je bio izmedju dve vatre. Posle nekoliko meseci smo raskinuli, nije samo presudila njegova sestra bile su tu i druge stvari. Mada mogu ti reći da je sad to vreme a ova pamet, ne bih obraćala pažnju na nju.. Jbg tad sam bila mladja pa sam sve olako shvatala.

Briga te za njih, na kraju krajeva sutra ti ćeš živeti sa njim, neće one... Ne obaziri se na njih, kao što su ti rekli, gledaj sebe i dečka i briga te ;)

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










46
poruka na forumu
1 26



post # 7 | 31.08.2013 , 9:20 PM

zaove, totalno nepotrebna i nebitna stvar :)


Forum » Razonoda » Pričaonica » Deckove sestre (Deckove me sestre ne vole.)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: