Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pričaonica » Sta mislite o kockanju?
Sta mislite o kockanju?




Prodajem paprike!!!
159
poruka na forumu
23 98



post # 1 | 04.07.2014 , 4:43 PM

Nisam dugo otvarao teme, pa eto banuo i ja :) Kao sto gore pise, sta Vi mislite o kockanju? Koje igre najvise volite/ne volite.
Evo mog misljenja :P :
Nebih se kockao u kladionicama jer je to po meni gubljenje vremena i para. Ali kada bih se iz zezanja kockao ( kao ono kockanje na fejsu ili tako nesto) igrao bih rulet :P , ali ne ruski :) . Po meni najgluplja igra je slot masina.
Sta vi mislite o tome?


Poruku je menjao/la Kopis - Petak, 04.07.2014, 4:43 PM

Moj zivot:
<3 Ja imam tebra svoje parce neba, direktno ispod njega BLOK 21!!! <3










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 2 | 13.07.2014 , 1:57 AM

Mogu da se kladim da ne bi trebalo da se kladim  xD








1
poruka na forumu
1 0



post # 3 | 09.09.2016 , 12:40 PM

Ja sam u okviru svoje porodice osetila sve uzase koji snađu po pravilu svaku porodicu kockara. Posle svega mogu samo da kazem da ne smete da dozvolite takvom poroku da vlada vama ali ne smete ni slepo verovati da imate kontrolu jer najverovatnije nemate. To je psihološki poremećaj koji se prevazilazi uz stručnu pomoć. Kockanje je jedan od uzroka samoubistava. I ako vi niste u problemu ali znate nekoga ko jeste nemojte samo komentarisati iz prikrajka, preduzmite nesto. Mozda spasete neciji zivot, sacuvate neciju porodicu.
Svima vam toplo preporucujem da pogledate sledeci dokumentarni  https://www.youtube.com/watch?v=VCQBgFBqqS8 kao i da posetite stranicu centra koji se u filmu spominje www.kockanje.org


Poruku je menjao/la JekaPop85 - Petak, 09.09.2016, 12:42 PM


Forum » Razonoda » Pričaonica » Sta mislite o kockanju?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: