Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Razonoda » Pričaonica » Najvise volim kad sam...
Najvise volim kad sam...




velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 41 | 11.03.2013 , 7:33 PM

gol golcat kao od surogat robota rodjen i kada lezim tako nagog tjela na plocicama,one hladne,u meni krv vrela,tako lezim par minuta,psole predjem u kadu punu leda i hladne vode i tako provedem sat do dva lezeci,ponekad i zaspim,opustim svoej vitko osiromaseno uranijum tjelo,zatvorim oci,mislim na ribu u konzervi kako se oslobadja tog zatvora u kom je provela zajedno sa sosom od povrca dosta vremena,i kako tako slodond apretvara seu pticu koaj leti po asflatu i onda staen na semaforu da prodju patke jer su one zute i imaju tetku u njemckoj,i tako prateci trcanje ptice ustanem golog tjela iz kade,prosetam se po kuci,popijem akfu,upalim zvuk na radiju ili pustim neku cudnu numeru koju volim i tako provedem ostatak dana,onda kada padne noc obalcim mamin mantil(ako nije kuci)i pred ogledalom se sminkam i pravim razne romantic poze,uz blago stilski erotizovano diranje po pojedinim djelovima tjela uz obavezno slanje poljubaca liku u ogledalu preko puta mne,tj.mom drugom ja jer onda ulazim u teglu puno nicega sa isparavanjima koja odasilju prelepo agregatno stanje nekog aromaticnog ulja ili mirisa koji se siri prostorijom,naravno uz otvoren prozor ili pomaknut ezaveze da komsiej mogu prisustvovati tim trenutcima ljubavi i srece,eto tako ja najvis evolim kada sam tri tackice pre rucka ili vecere a moze i utorkom :)

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala



Forum » Razonoda » Pričaonica » Najvise volim kad sam...
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: