Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Sta mislite o telepatiji?






702
poruka na forumu
172 1634



post # 21 | 13.08.2012 , 10:05 PM

Bas sam trazila ovu temu. Ljudi ,ja nikada nisam verovala u to ,a kad bolje razmislim svakodnevno mi se desava nesto i ne znam u sta da verujem,i to samo sa jednom osobom. Deluje mi jako paranormalno.. Ubijte me ako znam sta sam ispisala puska


Poruku je menjao/la Passusa - Ponedeljak, 13.08.2012, 10:06 PM

Nema tog ljudskog bića koje u ovozemaljskom životu može da ima sve što poželi,osim u snovima.Laku noć.









411
poruka na forumu
326 425



post # 22 | 22.08.2012 , 3:56 PM

Quote (nela-89)
Znate ono, kada idete ulicom i peva vam se neka pesma, ne mozete da je odagnate iz misli i tek cujete da neko prolazi i pevusi BAS TU pesmu?

Ili kada vam prilazi neko i vi pomislite: "Evo ide Pera!" a kada se priblizi - vidite da to nije Pera...

I onda hodate jos malo i ono STVARNO naidje Pera....

Nikada vam se to nije dogodilo?

Ako nije - onda niste telepàtski tip!

naslov nema veze sa tvojim tekstom. na grckom tele znaci nesto na daljinu a pathe osecaj. telepatija je ustvari "bezicna razmena" misli izmedju dve osobe. dakle, svi vi koji ste vec nesto napisali napisete o5, posto se ovo od gore ne vazi...
a ja mislim da je bas zanimljivo, iako mi se nikada nije desilo...








896
poruka na forumu
89 981



post # 23 | 02.09.2012 , 7:18 PM

Sada cu vam reci sta ja znam o telepatiji yes yes yes
Ovako.....telepatija je citanje tudjih misli i takodje slanje poruke drugim osobama na daljinu...koja je mogla da iznosi i po 1000km.....Tako je izveden jedan experiment sa dvoje naucnika i istrazivaca Arktika Hjuberta Vilkinsa koji je poveo expediciju na Severni pol da bi pronasli ruskog pilota koji je prinudno sleteo.I takodje istrazivaca telepatije iz Njujorka Harolda (prezimena se ne secam) :D tri puta nedeljno valjdsa je naucnik koji je bio na Severnom polu...slao Sermanu svoje misli i to zapisivao,Serman je radio to isto iz Njujorka....

Posle svakog slanja telepatske misli....predavali su to Drustvu za psihicka istrazivanja......naucnici su utvrdili da im se izvestaji poklapaju 80%.
Nekoliko godina kasnije je spasao neku zenu iz vatre ja mislim...ali je kasno primio poruku tako da je zena preminula.....

Quote (nela-89)
Znate ono, kada idete ulicom i peva vam se neka pesma, ne mozete da je odagnate iz misli i tek cujete da neko prolazi i pevusi BAS TU pesmu?

Ili kada vam prilazi neko i vi pomislite: "Evo ide Pera!" a kada se priblizi - vidite da to nije Pera...

I onda hodate jos malo i ono STVARNO naidje Pera....

Nikada vam se to nije dogodilo?

Ako nije - onda niste telepàtski tip!


Ne ja bih to svrstao u deja vu...jer to se sigurno desavalo i ranije...jos ako ste drugovi...msm logicno je
......malo skrecemo sa teme ali ajd sad :p
[i]nela-89[i] Pisemo o telepatiji........ovo gore je cista slucajnost yes








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 24 | 14.01.2013 , 4:30 PM

Mislim da tu ima necega desilo se par puta da nesto mislim i on kaze ili bi slusala neku pesmu neko pusti i tako sitnice neke

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










267
poruka na forumu
180 789



post # 25 | 14.01.2013 , 5:01 PM

Na daljinu...ko zna...nadju se,,,,i eto....








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 26 | 12.02.2013 , 3:16 PM

Sta mislim pa mislim da postoji jer sam sebi to dokazala e sad dal je to slucajnost samo neznam ali se desi tako da jedna te ista osoba to uradi ili kaze kao i ja :)

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)




  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: