Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Razonoda » Pričaonica » Da li ste za slobodno pusenje svuda? (bacanje pikavaca svuda)
Da li ste za slobodno pusenje svuda?
Da li ste za bacanje pikavca?
1. 1. da [ 9 ] [15.00%]
2. 2. ne [ 51 ] [85.00%]
3. 3. zasto to radim? [ 0 ] [0.00%]
Answers total: 60






53
poruka na forumu
5 21



post # 41 | 05.06.2012 , 9:24 PM

Ja sam vise za zabranjeno pusenje svuda, prvenstveno zbog zdravlja ljudi koji ne puse. Pa ni ja ne pljujem u lice ljude, zasto onda oni meni duvaju dim??? Rat pusacima, do istrebljenja. angry2






velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 42 | 05.06.2012 , 11:13 PM

ne znam pojma,ja ponekad zapalim dve kutije dnevno drincuge,ali nisma za tu opciju da s edozvoli pusenje na svim kuku lele zdravim mejstima,brate sestro ako neko nec ed azapali i smet amu to sto neko drugi uziva u trovanju,postoje odredjeni prostori u poejdinim zdravim humanim loaklima,kulturnim kafanama,dokumentarnim ustanovama ili cemu vec edukativno slicnom mjestu,i coveci,nemoj te s etrovati,psutite nas koji se kulturno truejmo da to radimo u miru i tisini duvanskog dima...naravno,mrzim kad s ebacaju cikovi na tepih krnajvog trotoara i napukle ulice,sibice i slicno,ja cak kad nemam u blizini limenu pepeljaru drvca od sibice vracam nazad u kutiju istih,inace skupljam sibice,necu da bacim na tlo iako znam da ej drvo biorazgradivo ali jok,ako nema pepeljare u blizini,onda necu da bacam nist ana zemlju dok s eona ne vrati sa puta(ode ona ponekad jadnica tako da se istrese):)

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









188
poruka na forumu
15 170



post # 43 | 06.06.2012 , 3:22 AM

protiv pusenja sam i odvratno mi je kad vidim ljude da puse...pogotovo mi je smesno zimi kad vidim radnike prodavnica kad izadju na pauzu da ispuse...da li ima nesto jadnije? izadjes onako na -20 stepeni i kao najveci indijanac smrzavas se da bi ispusio jednu cigaru dok te svi gledaju. stvarno uzas. nikad ne mogu da razumem ljude koji daju tolki novac na otrov. stvarno uzas. svako ko kaze da pusenje ne steti je debil. onaj ko prizna sebi da mu steti je vec pola posla obavio ako zeli da ostavi cigare. sto se mene tice ja bi pusenje skroz zabranio. ako pusaci zele sebe da truju ne moraju i mene. ako oce da pusi nek pusi u svojoj kuci. sto se tice pikavaca najvise sam se iznervirao kad su bili oni dani planete pa kad idem kao slepac u subotu dobrovoljno da pomognem oko ciscenja skole(koju mrzim ali zbog ekologije) i onda lepo sve ocistimo i radimo kao crnci i onda u ponedeljak vec vidim hiljadu pikavaca. znaci je*ao bi im kevu svima sto su bacili. inace i skole su krive sto se tice pusenja. po zakonu ne sme da se pusi u skolskom dvoristu. i naravno taj zakon je trajao dva dana i onda su i profesori poceli da puse u dvoristu i tako je ovaj zakon ispostovan na maksimalnom nivou.








125
poruka na forumu
17 184



post # 44 | 06.06.2012 , 8:53 AM

Ja nisam pusac - ne bacam pikavce nigde... lol






Forum » Razonoda » Pričaonica » Da li ste za slobodno pusenje svuda? (bacanje pikavaca svuda)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: