Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pričaonica » Sudstvo
Sudstvo






904
poruka na forumu
96 378



post # 1 | 12.07.2011 , 3:08 PM

Izvinjavam se unapred ako ponavljam temu, ali imam veliki problem i neumem da ga resim razumno pa vas molim da vi koji ste hladne glave priteknete mi u pomoc.

vec svi znate da imam psa. Od prvog maja od kad smo je kupili ona ima niz zdravstvenih problema. Do sad sam dala preko 600 evra na lecenje i opet je sve isto.

Doticni gospodin koji mi je prodao kuce kaze da su mu svi psi takvi. Ja se vec nedelju dana borim sa veterinarima da mojoj Betty spasem oko koje je pobelelo. I velika je verovatnoca da nece moci vise da vidi na njega.

Resila sam da ga tuzim, jer ja ako se pitam i on bi isao slep po ovom svetu ko moja Betty, ali, hocu da ga tuzim za drzanje pasa u ne dozvoljene svrhe tj. zloupotrebu zivotinja.

Duse nemam, ziva sam se pojela, nemogu vise da se mucim, danima pijem lekove za smirenje jer sam nemocna da pomognem svom psu koji trpi bolove.

Neznam sta da radim...











8879
poruka na forumu
844 4320



post # 2 | 12.07.2011 , 3:22 PM

Jao... sad
Jadna Beti, ali jadna i ti... Vidi, to sto zelis da postignes, tesko ces uraditi, jer zivotinje i nisu bas zasticenje u nasoj drzavi. smile
Leci je koliko mozes... smile Ali nikako, nikako, nemoj je napustati... Ti si joj druga majka... smile Uradi sta mislis da je najbolje, jer i ti sama najbolje znas sta je najbolje za vas dve... smile

Ko si ti?







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 3 | 12.07.2011 , 10:37 PM

odma ga tuzi ....

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










904
poruka na forumu
96 378



post # 4 | 13.07.2011 , 8:51 AM

Betty je danas zakazana hitna operacija. Doticnog "gospodina" odgaivaca sam predala udruzenju za zastitu zivotinja " ORKA" danas takodje idem, ako stignem posto operacija je u drugom gradu, da podnesem tuzbu, a uzela sam i advokata. Resila sam da idem do krvi.

Neznam dal ispravno postupam, zato se konsultujem sa vama jer mene danima upravlja bes, ali mnogo sam ljuta i neznam sta da radim.











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 5 | 13.07.2011 , 11:10 PM

Najpre,nemoj da uzimas lekove za smirenje,jer oni nece ni tebi ni Betici pomoci...
Zatim budi uz nju i nemoj se nervirati,obuzdaj se ,jer zivotinja oseti strah kod svog vlasnika,pa se i sama uznemiri,sto ti uopste nije potrebno.
Trece,raspitaj se koji je veterinar dobar za kucu,a ne za svoj dzep,posto mnoge od njih ne zanima uopste tvoja kuca vec samo nacin da zarade.
Cetvrto,idi sa tvojim dragim kod onoga koji ti je prodao kucu i razgovaraj stalozeno i bez optuzbi i galame o proslosti,tj . istoriji tvoje kuce...
Peto ,sa njim razmotri cinjenice i zajedno pokusajte da ustanovite da li je to oboljenje tvoje kuce genetsko ili je vezano za rasne odlike (kao sto je npr displazija kukova za rotove).
Vidite da li postoji neka mogucnost dogovora o sufinansiranju troskova od strane bivseg vlasnika,u slucaju njegovog nerazumevanja,pomeni opciju da je on znao da pas ima manu kada ga je prodavao,te da te je svesno obmanuo i da za to moze da snosi zakonske posledice.
Na kraju ,ako nista od toga ne uspes da uradis,onda se konsultuj sa strucnjacima iz ORKE,da li je moguce pokrenuti takvu parnicu,a u slucaju da jeste,takav potez i napravi.
I nikako ne ulazi u svadje i rasprave sa onim ko ti je prodao psa,zato sto lepa rec i gvozdena vrata otvara.
Nadam se da ce tvoja mezimica uspesno prebroditi tegobe koje ima.
S postovanjem...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?



Forum » Razonoda » Pričaonica » Sudstvo
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: