Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pričaonica » Ulizivanje, slihtanje, laskanje...
Ulizivanje, slihtanje, laskanje...






10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 1 | 29.08.2011 , 8:44 PM

Ima toga svuda oko nas... na poslu, u skoli, na netu, cak i po prodavnicama...
Ljudi ponekad to i nesvesno rade, bez direktne namere da imaju prave koristi od toga.
Da li vam i koliko takve osobe smetaju posmatrajuci ih sa strane?
Da li ste besni ako recimo, takva osoba, bas zbog toga postigne vise uspeha od vas?
Ili vam je totalno svejedno?
Da li se vi time sluzite...? biggrin


Poruku je menjao/la TanyaWow91 - Ponedeljak, 29.08.2011, 8:46 PM








8879
poruka na forumu
844 4320



post # 2 | 29.08.2011 , 9:03 PM

Uh, uh... Sve to prezirem... Laskanje... To iz zezancije... biggrin Ali da pricam nesto osobi radi sopstvenog dobbra? Ne, ne biggrin

Ko si ti?









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 3 | 29.08.2011 , 9:11 PM

Postujem svakog i volim to da istaknem...
Ne zanima me slihtanje jer sve sto mi se ne svidi na ovaj ili onaj nacin izrazim...
A meni nema sta ko da se uvlaci,jer i nisam neko i nesto...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 4 | 29.08.2011 , 9:14 PM

biggrin Ja sam to cesto radila s mamom kad nesto trebam uvlacim joj se pod kozu mami da ti pomognem ovo oni sve dok ne dozvoli sta zelim a drugi dan ja opet ista:))
Znam na sta mislis ovom temom i veruj mi nisam zavidna al ponekad ljuta jer je to za mene nepravda pogotovo na poslu!

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1449
poruka na forumu
105 688



post # 5 | 30.08.2011 , 0:59 AM

veoma kruto postavljena tema smile smile

ne verujem da iko moze reci da niko na neki takav nacin nije postupijo do sada - jer sve to zavisi od situacije do situacije - i do koje mere to vama ide u prilog - svakako do odredjene granice pristojnosti i samosvesti datoga pojedinca

mada i tada - postoje odredjene prilike kada se i te granice moraju preci
a takve osobe gledam veoma cesto i veoma rado - zdrav humor je u pitanju - jer tek onda znam do koje mere ljudski duh i moralne vrednosti mogu nisko dogurati - tek onda znam koliko ja vredim u odnosu na takve osobe - tek ondaa samog sebe mogu videti u svojim ocima - kao normalnu osobu -

mana je ta - nazalost -sto se takve osobe nalaze u nasem neposrednom okruzenju - i svojim postupcima nas zivot cine tezim - sto u komunikacij sto na poslu sto u skoli sto cak ponekada i u nasoj kuci samoj -

sa svime time idu i odredjena doza nelagodnosti u njihovom okruzenju - normalne osobe ispadaju crne ovce - to sve prati frustracija koja nama zagorcava zivot i ne dozvoljava nam da mislimo i radimop punim kapacitetom - vec nam konstantno preti neposredna mogucnost nazadovanja ili kakvog gubitka u takvom okruzenju trudili se manje-vise svim silama dokazati da oni nisu bas sasvim svoji i cisti sa pamecu nego mi - a drustveni tokovi se vode takvom politikom da ce u bliskoj buducnosti ako vec ne i sada to biti svima neophodna vrlina kojom moramo ovladati kako bi se uklopili u moderno drustvo praceno tim tokovima

!!!



Forum » Razonoda » Pričaonica » Ulizivanje, slihtanje, laskanje...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: