Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pričaonica » Prekrivanje stvarnih osecanja
Prekrivanje stvarnih osecanja






486
poruka na forumu
673 4564



post # 1 | 10.02.2012 , 8:01 PM


"Danas sam super...zaista"-ova recenica ce nekada biti istina..a nekada ce biti laz!!!
Da li ste vi skloni prekrivanju svojih stvarnih osjecaja... i raspolozenja...ne zelite ljudima da kazete kako se zaista osjecate...zato samo kazete da ste dobro..da vas ne bi vise ispitivali...ili
...ste od onih koji su skroz iskreni...i koji o svojim osjecajima pricaju otvoreno...
Ja pripadam osobama koje u vecini slucajeva prekrivaju stvarno raspolozenje...nekada je razlog to sto ne zelim da pricam o tome, nemam volje...a nekada iz straha da bi ljudi jednostavno mogli okrenuti glavu od toga...a licno, ignorisanje mi je nesto najgore...dakle radije cu se praviti da sam vesela..nego da me ljudi vide tuznu i slomljenu


Fajlovi: 9355088.jpg (33.7 Kb)

Poruku je menjao/la desert_rose - Petak, 10.02.2012, 8:01 PM

♥♥♥♥"Ne postoje ljepše riječi, a ni zvuk, od njegovog "Volim te"! ♥♥♥♥










6
poruka na forumu
1 0



post # 2 | 10.02.2012 , 10:14 PM

Hmmm..treba biti ono sto jesi..bas me briga sta ce drugi da kazu ili da sude ili bilo sta...ustao sam ujutro radi sebe
i radi onih iskrenih ..tako da kako god se osjecao..ako sam veseo neka se vesele samnom ako nisam nek se sklone s puta :)








317
poruka na forumu
37 72



post # 3 | 11.02.2012 , 1:30 AM

Quote
Hmmm..treba biti ono sto jesi..bas me briga sta ce drugi da kazu ili da sude ili bilo sta...ustao sam ujutro radi sebe
i radi onih iskrenih ..tako da kako god se osjecao..ako sam veseo neka se vesele samnom ako nisam nek se sklone s puta


skroz se slazem sa tobom








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 4 | 11.02.2012 , 2:35 AM

Ja ne krijem svoja osecanja vec kad sam tuzna ja to i kazem, kazem zbog cega sam u takvom stanju, naravno da trebas da imas prave osobe za to, u koje imas poverenja, da budes siguran da nece tu tvoju tugu na neki nacin iskoristiti... A onda kad se poverim i dobro isplacem onda mi lakse, izbacila sam to negativno iz sebe, a pritom ako uz to i neki savet dobijem, nema nista bolje. :)








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 5 | 11.02.2012 , 8:46 AM

U sustini: kada dodju crni dani -ostajemo tako sami.....
Zato mnogi skrivaju svoja osecanja i trenutno raspolozenje ,smatrajuci da ce to smarati drustvo.
Pokazi ono sto mislis,a pravi prijatelji ce se potruditi da ti olaksaju muku.
Veruj mi na rec i skorasnje iskustvo.

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









843
poruka na forumu
234 2303



post # 6 | 11.02.2012 , 11:52 AM

Quote (AlaDamir)
Hmmm..treba biti ono sto jesi..bas me briga sta ce drugi da kazu ili da sude ili bilo sta...ustao sam ujutro radi sebe
i radi onih iskrenih ..tako da kako god se osjecao..ako sam veseo neka se vesele samnom ako nisam nek se sklone s puta


Slazem se...








486
poruka na forumu
673 4564



post # 7 | 11.02.2012 , 4:22 PM

Quote (badule)
Pokazi ono sto mislis,a pravi prijatelji ce se potruditi da ti olaksaju muku.

To se moze samo kada imas prave prijatelje :( :( :( !!!!

♥♥♥♥"Ne postoje ljepše riječi, a ni zvuk, od njegovog "Volim te"! ♥♥♥♥










228
poruka na forumu
9 89



post # 8 | 21.04.2012 , 8:02 PM

kada mi je teze i teze , i sve gore i gore, sve sam tamniji i tamniji negativnji bezobrazniji,jednostavno tada se bolje osecam tako...to me hrani..


Forum » Razonoda » Pričaonica » Prekrivanje stvarnih osecanja
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: