Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Razonoda » Pričaonica » Virtualni svet (Da li i koliko utjece na vas???)
Virtualni svet






486
poruka na forumu
673 4564



post # 1 | 19.02.2012 , 11:38 AM


Da li i koliko virtualni svijet utjece na vas???Cula sam da mnogi govore kako njima virtualni svijet nista ne znaci...ali koliko je to istina...koliko moras biti jak..da te rijeci nekoga koga poznajes ili ne poznajes u virtualnom svijetu ne zabole...ili ne usrece...koliko to moras biti ravnodusan da se i ne okrenes da vidis ko je sta rekao..makar te i ne poznavao...
;) ;) ;) ;) ;) ;)


Fajlovi: 6208401.jpg (69.6 Kb)
♥♥♥♥"Ne postoje ljepše riječi, a ni zvuk, od njegovog "Volim te"! ♥♥♥♥










233
poruka na forumu
151 1281



post # 2 | 19.02.2012 , 12:54 PM

Na mene utice,i naravno nekada reci znaju da zabole iako ne poznajes osobu/e licno :)

"Milion igračaka na svetu. Dva miliona. Tri. Ma mnogo više. A tebi su opet najdraže igračke moja osećanja. Ako nekad poželiš da se vratiš, pročitaćeš na vratima nešto sa apetitom napisano -
'Igraonica zatvorena.' "










4532
poruka na forumu
946 4023



post # 3 | 30.04.2012 , 6:54 PM

Kao prvo sve pohvale za temu ;)

Koliko na mene utice Virtualni svet!


Pa iskreno mislila sam i ja nekad da ne utice ni malo ili sasvim malo ali s vremenom sam shvatila da sam lagala samu sebe.
Bitno mi je misljenje meni dragih osoba iako ih neznam u javi,nekad me njihovo misljenje znalo toliko povrediti ili dotuci
da sam u javi bila toliko tuzna i plasila sam se ako nekome kazem reci ce ufff budalo jedna pa to je net.
Da to je net istina je ali eto na tom netu sam se znala i zaljubiti i voleti ali bas onako pravo
Covek jednostavno neke stvari ne planira one se dese ali na kraju se ipak moramo malo trznuti i povuci u sebe
razmisliti o svemu a ponajvise o javi.
Bila sam par meseci teski ovisnik to znaci svaku slobodnu min sam provodila na netu a i za to je postojao razlog kojeg vise nema :)
Momentalno pokusavam taj Virtualni svet izbeci ali uvek mi se u misli vrate neke osobe neke lepe reci neki lepi dozivljaji koji se na netu mogu doziveti biti radostan lepo se druziti upoznati nekoga ko je kao nasa druga polovica nasa srodna dusa je stvarno lepo ma koliko da je tesko nekih desetak osoba na netu bi zelela upoznati u javi jer mi je svako drag na svoj nacin .
Bez interesa cisto da stanem pred njih da pogledam tu osobu koja mi je toliko draga ili nju tu drugaricu koja me savetuje koju sam smatrala neznam ni sama cime upoznala sam ju malo bolje i zakljucila da je dusa od coveka :) eto to bi bilo to poz Maja poljubac


Poruku je menjao/la Srcemoje - Ponedeljak, 30.04.2012, 7:01 PM

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 4 | 01.05.2012 , 2:27 PM

Na mene mnogo utiče i mrzim što je tako. Jedno vrijeme nisam imala svoj život nego sam živjela od virualnost. Sama sam sebe dovela u takvu situaciju i krivim sebe zbog toga. Dosta često sam plakala i htjela ponovo da živim taj normalan život,ali nije išlo jer sam praktični bila ovisna o ovome. Zahvaljujem se virtualnom svijetu jer me svačemu naučio,ali mi je oduzeo onaj normalan duh jedne tinejdžerke. U svom svijetu tražim virtualni i to je jedna velika greška.
Nisu me vrijeđale stvari koje bi mi neko rekao,ali sam tražila život tamo gdje ga nema. Inače imam mišljenje o sebi i slabo ko ga ikada promjeni jer ja sam ja,a ne neko drugi. I sama sebe najbolje poznajem.

Trenutno sam se malo smirilila i pokušavam što više izbjegavati virtualni svijet.








486
poruka na forumu
673 4564



post # 5 | 07.05.2012 , 6:17 PM

Quote (By_The_Way_)
Nisu me vrijeđale stvari koje bi mi neko rekao,ali sam tražila život tamo gdje ga nema. Inače imam mišljenje o sebi i slabo ko ga ikada promjeni jer ja sam ja,a ne neko drugi. I sama sebe najbolje poznajem

Potpuno te razumijem yes yes yes
gj gj gj za ponovno rođenje ;) ;) ;)

♥♥♥♥"Ne postoje ljepše riječi, a ni zvuk, od njegovog "Volim te"! ♥♥♥♥




Forum » Razonoda » Pričaonica » Virtualni svet (Da li i koliko utjece na vas???)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: