Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Deki87  
Forum » Muzika » Muzika » Ana Kokić
Ana Kokić






42
poruka na forumu
2 49



post # 1 | 22.06.2013 , 0:29 AM

Popularna pevačica komercijalne muzike, koja je svoje prve muzičke korake učinila u grupi Energija. Samostalnu karijeru je otpočela davne 2004. godina na festivalu Sunčane Skale, kada je u Večeri novih zvijezda zauzela 4. mesto pesmom "Samo mi javite". Na proleće 2006. godine je objavila prvi solo album, sa kojeg su se kao hitovi izdvojile pesme "Mojne mala", "Čujem da" i "Da li si to ti". Krajem iste godine učestvovala je na prvom Grandovom festivalu, kada je demonstrirala hit "Svejedno". Ubrzo je došao na red i drugi album sa hitovima "Odjednom" i "Interfon". Nakon drugog albuma, udaje se za popularnog vaterpolistu Nikolu Rađena, sa kojim rađa dve ćerke, Ninu i Teu. Između dva porođaja publiku je obradovala singlom "Letnja šema", a nakon drugog porođaja vratila se sa duetom, koji je snimila sa Sašom Kaporom, "Ako ljubav nestane". 2011. godine je usledio i treći njen solo album, na kojem je ostvarila saradnju sa popularnim rumunskim producentom Costijem Ionitom i zajedno su napravili hit "Idemo na sve". To je bila pesma koja je Costi-ja uvela na velika vrata na srpsku muzičku scenu, te su mnoge pevačice ostvarile saradnju sa njim, kao što su Viki Miljković, Milica Pavlović, Sandra Afrika... Krajem 2012. godine, objavila je singl baladu "Sve što imam je laž". Reč je o obradi pesme grčkog pevača Melisesa, koji je i producirao pesmu, a verovatno će nastaviti saradnju i na novom albumu. Trenutno promoviše dve nove pesme, sa kojima je rešila da obeleži letnju sezonu - "Nije pametno" i "Da li je ljubav sve to".

"Nije pametno"
(muzika: Nikola Paja Todorović
tekst: Goran Trifunović
aranžman: Nikola Paja Todorović)



"Da li je ljubav sve to"
(muzika: Bojan Vasić
tekst: Jelena Trifunović
aranžman: Nikola Paja Todorović)



Poruku je menjao/la Ulises - Subota, 22.06.2013, 0:30 AM








390
poruka na forumu
20 673



post # 2 | 23.06.2013 , 11:51 PM

rke koke






Ako imas cilj,nacices i put...
762
poruka na forumu
1386 7080



post # 3 | 24.06.2013 , 0:05 AM

Bas zanimljivo..  :)

Život je ono što ti se dešava, dok ti praviš planove za život...








♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 4 | 24.06.2013 , 0:29 AM

Totalno nebitna osoba i" pjevacica" lol nisam cula za nju odavno heh nekako je nestala sa estrade il je bar ja ne primjecujem. :D

jedina pjesma koju mogu izdvojiti koja je kao dobra..
Ana

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









547
poruka na forumu
46 1072



post # 5 | 24.06.2013 , 8:24 AM

Secam se da je izgledala jako dobro...
U nasoj zemlji koja se skine i promesa dobro...ili napravi neki scandal odmah dobije popularnost
Njene glasovne sposobnosti? Hehehehehehehe (Nothing else to say)


Poruku je menjao/la Hectore - Ponedeljak, 24.06.2013, 8:25 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"







our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 6 | 24.06.2013 , 11:38 PM

Quote (Hectore)
Secam se da je izgledala jako dobro...U nasoj zemlji koja se skine i promesa dobro...ili napravi neki scandal odmah dobije popularnost
Njene glasovne sposobnosti? Hehehehehehehe (Nothing else to say)

True story...









42
poruka na forumu
2 49



post # 7 | 25.06.2013 , 6:19 PM

Iako iz nekog razloga nije velika zvezda, verovatno zbog toga što nema nikoga ko će je gurati u medije, Ana Kokić se u savremenim uslovima uvek može svrstati u red uspešnih pevačica. Možda njene glasovne mogućnosti nisu na zavidnom nivou, ali sasvim je sigurno da poseduje dobru energiju i da ume da je prenese na publiku. U suprotnom, ne bi bila jedna od najagažovanijih pevačica na beogradskim splavovima na početku svoje karijere. O uspešnosti jednog pevača, najbolje svedoče njegovi nastupi. Ana Kokić ih ima i te kako, nedavno je napunila budvanski Trokadero, iako sezona još nije počela. Uvek je spremna na nove izazove i saradnju sa novim ljudima, te je prvi korak bila saradnja sa Costijem, kojeg je na velika vrata uvela u Srbiju. Zatim je nastavila saradnju i sa Melissesom, grčkim kantautorom, a moguće je da će u budućnosti doći do saradnje i sa još nekim inostranim autorima. To što ne visi na društvenim mrežama i što je nema non stop po naslovnim stranama ne govori o njenom neuspehu. Novinarima jednostavno više nije interesantna otkad vodi miran porodični život. Nove dve pesme koje je snimila pretenduju da postanu letnji hitovi, samo da se malo poradi na marketingu!








1192
poruka na forumu
1629 8390



post # 8 | 25.06.2013 , 7:38 PM

Quote (Ulises)
nedavno je napunila budvanski Trokadero
Hhaahhahaahahah a inace je tesko napunit raspali Trokadero :D











10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 9 | 11.07.2013 , 11:28 PM

Ma kakva Ana Kokic... Jos jedna u nizu napucanih folkerki tj. PVC patuljaka.
Jedino mi se od nje svidja pesma "Ja nisam prva ni poslednja".Anom je bio opsednut moj profesor matematike u srednjoj. Mislim da je i sad.


Forum » Muzika » Muzika » Ana Kokić
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: