Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Deki87  
Forum » Muzika » Muzika » Moja Idealna radio stanica!!! (...)
Moja Idealna radio stanica!!!






2670
poruka na forumu
288 3086



post # 1 | 08.10.2011 , 8:24 PM

Odlucili ste da otvorite stanicu, ili hocete da slusate radio stanicu ali tako da Vam ona bude sto zanimljivija!
-Opisite detaljanu programsku semu vase idealne radio stanice?
-Da li bi voleli da slusate neku vrstu informativnog programa?
-Kakva bi se muzika pustala na Vasoj idealnoj radio stanici?
-Kakve i da li bi voleli da cujete voditelje uzivo u program?
-Kakav, po vama voditelj/ka treba da bude?
-Da li i kakve emisije trebaju da budu na vasoj idealnoj radio stanici?

Added (08 Oct 2011, 8:24 PM)
---------------------------------------------
(ova tema je od velike vaznosti za razvijanje extra cafea u buducnosti)










Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 2 | 08.10.2011 , 11:29 PM

pa sta znam, ja iskreno vise volim kad ide samo muzika... muzika bi bila za svacije ukuse... jedino bi mozda u odredjeno vreme davala vremensku prognozu i tako to... ostalo mi je bezveze, kad upalim radio zelim da slusam muziku a ne voditelja...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 3 | 09.10.2011 , 7:47 AM

Muzika,sve vrste.... informacije,kratke i jasne...
Voditelj lagano duhovit,ne naporan,,, da bude malo i price a ne samo muzike...'
Da se osecamo potpuno opusteno dok slusamo...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









2670
poruka na forumu
288 3086



post # 4 | 09.10.2011 , 3:26 PM

Ovako ja zamisljam idealnu radio stanicu:
ujutru neki jutarnji program, Kao sto je mentalno razgibavanje na radio pinku i rubin radiju. . .

dakle neki duhoviti jutarnji program sa muzikom i puno nekih stosowa od strane woditelja. . . .

tokom dana da bude mix muzika kao sto je na index radiju dakle da bude muz swih zanrova strano pop, domace pop, pa strano rmb, pa domaci rock itd. . . .
na svakih 3 sata da bude neki informatiwni program tipa. vesti! ali od po max 3min. kao sto je na "Dlce Wele" radiju neke kratke westi tek toliko da budemo informisani. . .
U wecernjim casowima posle napr. 18h. da bude neka emisija od po sat wremena swakog radnog dana neka nowa emisija, ali neka zabawna. . . napr. lupam ponedeljkom da bude emisija o filmu, utorkom emisija o ljubavi, sredom emisija o igricama, cetwrtkom emisija o skandalima poznatih licnosti petkom emisija o nemam pojma, wananzemaljcima tongue ili tome sl.
e sad vikendom posto su to dani odmora, wikendom mogu da budu neke muzicke top liste, uziwa ukljucenja itd. . . napr.
subotom domaca top lista, nedeljom inostrana top lista. . . tipa pop top 50 air play chart ili evropska top 44 lista ili sl.
. . . . . . . . . . . . . . .
e sad voditelj/ka treba da bude pre swega duhowit, da pravilno i jasno izgovara reci, da ne prica suwisne stwari, da uwek ima razumewanja i da bude vedrog duha . . .
radio stanica, bi uwek trebalo da emituje besplatno neke humanitarne oglase,reklame. . .

radio stanica treba uwek da ima otworen telefon za swa pitanja, primedbe i upste za swe kritike slusalaca! . . .
radio stanica bi trebalo da ima puno urednika koji uredjuju program, emisije. . . a ne da jedna ili tri osobe swe same rade . . .
ima tu jos neke stwarcice, ali za sad je to to











1830
poruka na forumu
280 1781



post # 5 | 09.10.2011 , 4:55 PM

kolko das platu za profesionalca sa diplomu biggrin biggrin Tehnicar za radiski i tv program u realizaciji tongue cool cool cool











15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 6 | 10.10.2011 , 11:37 AM

E to Moldere,tako sam i ja mislio....
Sve drugacije bi bilo suvoparno....

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









58
poruka na forumu
3 56



post # 7 | 17.10.2011 , 10:41 PM

Momci ja i drug pravimo radio stanicu..online..ako neko zeli da bude dj na nasoj radio stanici..neka mi se javi na pm.. ili na darko.mesaros@gmail.com wink








2670
poruka na forumu
288 3086



post # 8 | 14.01.2012 , 7:33 AM

@Imperator
kao prvo kaze se "Sa diplomom", a ne "sa diplomu". . . a ako si hteo sarkasticno da se izrazis rec "diplomu" si trebao da stavis pod navodnicima. . .
e sta ono bese rece? koliko da ti dam da mi realizujes program :p ma neka, neka. . . LoL!
tema je otvorena da bi saznao kakvu radio stanicu volite , sta bi voleli da slusate itd. . . ukoliko se odlucimo da ExtraCafe ponovo ima radio! . . .

@badule, pa vidim da nam se slaze ukus :p











263
poruka na forumu
3 59



post # 9 | 14.01.2012 , 8:37 AM

tdi, samo bez onog cooler master :)






Forum » Muzika » Muzika » Moja Idealna radio stanica!!! (...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: