Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: Deki87  
Forum » Muzika » Muzika » Miladin Sobic (Lik i djelo Miladina Sobica)
Miladin Sobic




Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 21 | 24.04.2012 , 5:18 PM

Ne pokusavaj mjenjat' me
ovo je ipak moja glava
kad joj se budi nek' joj se budi
kad joj se spava, nek' joj se spava......
LOVE MILADIN SOBIC!!!!!!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 22 | 04.06.2012 , 9:34 PM


~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










790
poruka na forumu
58 477



post # 23 | 04.06.2012 , 11:08 PM

Leksi duso, ipak je Asik Ajsa za mene i tebe :D

Added (04 Jun 2012, 11:08 PM)
---------------------------------------------


Za Leksi, Badule, i ostale, ali narocito za Leksi :)


Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 24 | 05.06.2012 , 0:22 AM

OgnjenR23, hvala ti poljubac
Odlicna pesma. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










18
poruka na forumu
1 25



post # 25 | 18.06.2012 , 11:48 PM

Mileta sam poceo slusat prije mjesec dana,i msm da vec znam sve njegove pjesme napamet :D
Čovjek je legenda,nema pjesme koju mogu izdvojit,jednostavno svaka ima ono nesto :)
I slazem se sa leksi da je sve vise onih koji cijene pravu muziku a ne onu dorađivanu u studijima,ili onu prejeftinu i prejednostavnu ;)

Oko mene su ustvari,
licemeri i govnari,
svako mi za dusu pije,
a znam lazu drkadžije,
svako ko je tu plakao,
poslo bi me u pakao!
Riblja Corba-Ravnodusan prema placu










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 26 | 27.06.2012 , 5:22 AM


~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~








Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 27 | 03.02.2013 , 11:48 PM



NIsam znao da je ova tema tu,ajde ustaj temo dizi se iz mrtvih... Ne zasluzujes ovo ! :)

PS: Miladin sobic jedan od najboljih kantautora ikada na ovim prostorima... Povukao se i evo svo vrijeme od kad se povukao,pisao je pjesme,nikad nije stao da stvara,ali ne zeli da se vrati na muzicku scenu... Iako jos uvijek ima fanove sirom bivse SFRJ.... Imaju samo spekulacije o njemu,ali nikada nesto konkretno ....

Added (01 Feb 2013, 0:29 AM)
---------------------------------------------
PODGORICA – Kantautor Miladin Šobić trenutno je, nakon neurohirurške operacije, stabilnih vitalnih parametara, ali mu je život ugrožen, kazala je portparol Kliničkog centra (KC) Gorica Soković.

Ona je agenciji MINA rekla da je Šobić sinoć (30. januar) primljen u Centralnu jedinicu intenzivnog liječenja KC zbog spontanog krvarenja u mozgu.

- Odmah po prijemu, nakon preoperativne pripreme, urađena je hitna neurohirurška operacija. Trenutno je stabilnih vitalnih parametara ali je životno ugrožen – navela je Soković.

Šobić, jedan od najznačajnijih kantautora sa prostora bivše Jugoslavije, povukao se iz javnosti prije tri decenije, nakon dva objavljena albuma.

IZDRZI LEGENDO ! !

Added (03 Feb 2013, 10:48 PM)
---------------------------------------------


Grupa crnogorskih muzičara snimila je u znak podrške poznatom crnogorskom kantautoru Miladinu Šobiću, spot za njegovu pjesmu ''Sunce tebi, sunce meni''.

Spot je danas premijerno prikazan na Javnom servisu Radio televizije Crne Gore.

Podsjećamo da je Šobić u srijedu primljen u KCCG zbog moždanog udara, gdje je operisan.

Njegov život i je dalje ugrožen, ali postoje određeni znaci poboljšana.

Miladin Šobić, jedan od najznačajnijih kantautora sa prostora bivše Jugoslavije, povukao se iz javnosti prije tri decenije, nakon dva objavljena albuma


Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 28 | 04.02.2013 , 10:44 AM

Quote (XAVI_PG)
Ona je agenciji MINA rekla da je Šobić sinoć (30. januar) primljen u Centralnu jedinicu intenzivnog liječenja KC zbog spontanog krvarenja u mozgu.

Quote (XAVI_PG)
Podsjećamo da je Šobić u srijedu primljen u KCCG zbog moždanog udara, gdje je operisan.

Njegov život i je dalje ugrožen, ali postoje određeni znaci poboljšana.


:o :( cry tuga

Izdrži legendo!!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 29 | 04.02.2013 , 1:28 PM

fenomenomentalni cika gospodin,imam tu privilegiju da slusam njegove pjesme sa original kaseta i to sa sve a i b stranom :)ceta ludjaka,djon i ostale stvari su vanvremenske i trebaju biti sacuvane u nekoj istoj takvoj kapsuli i otovriti u slucaju najezde sranja i neukusa brrr uvek se potkozno najezim kada slusam njegove onomatopeje ideja :)...pridruzujem se zeljama za ozdravljenje,IZDRZI LEGENDO!

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 30 | 04.02.2013 , 8:00 PM

Gospodin Šobić mi je bio pjevački uzor u mlađanim danima, tako da mi je veoma žao zbog trenutne situacije u kojoj se nalazi. Nadam se da medicina i Svevišnji imaju lijeka...









Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 31 | 07.02.2013 , 11:49 PM

Kantautor Miladin Šobić se probudio iz kome, ali je i dalje životno ugrožen, saopšteno je Vijestima iz Kliničkog centra.

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 32 | 03.03.2013 , 11:56 PM




Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 33 | 05.03.2013 , 10:29 PM

Mnogo mi se svidjaju njegove pesme pogotovu ove:  :)



Ova mi se posebno svidja! :)



I ova je premocna: :)



Ovo su samo one koje cesto poslusam, a i ostale pesme mu kidaju, covek je legenda! :)


Forum » Muzika » Muzika » Miladin Sobic (Lik i djelo Miladina Sobica)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: